Skocz do zawartości

Impreza w Modlinie


pietroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna jak tu jechac jak wstalem o 6.00 patrze za okno a tu mokro.

Ale mysle sobie... powoli schnie... wiec nie spieszac sie kapiulka

itd... wygladam i kuzwa leje :) ... przeczekam...

ale po 30 min spokoju znowu ulewa... wiec odpuscilem sobie.

 

Niestety, masz rację. To bardzo fajny i unikalny obiekt. Jedna z lepiej zachowanych twierdz tego typu w Europie. M.in. budynek o długości prawie 3 km. Trochę znam Twierdzę i lotnisko bo siedziałem tam przez rok w ramach zaszczytnego obowiązku służby ojczyźnie :) . Czasem zaglądam do Modlina odświeżyć wspomnienia i aż żal patrzeć, co się porobiło. To fajny cel wycieczki z W-wy. Tym bardziej, że w Bramie Ostrołęckiej, w dawnej wartowni, jest knajpa z dobrym żarciem. Polecam soliankę i pierogi. Reszta dań też niezła.pzdr

Igor... kurka jak ty znasz te okolice to musimy sie tam kiedys

razem wybrac abys pooprowadzal troszke.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Igor... kurka jak ty znasz te okolice to musimy sie tam kiedys

razem wybrac abys pooprowadzal troszke.

 

 

jestem za :buttrock: trzeba sie kiedyś umówić na dokładne oglądanie wraz z "przewodnikiem". Twierdza jest warta powtórki :crossy: Może ustalimy jakiś konkretny termin i pewnie znajdą się chętni do oprowadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trzeba sie kiedyś umówić na dokładne oglądanie wraz z "przewodnikiem". ...

Ponamawiaj mnie jeszcze :icon_mrgreen: . Generalnie da się zrobić. Na miejscu jest knajpa z niezłym żarciem, w dawnej wartowni w Bramie Ostrołęckiej. Może jesienią będzie jakaś słoneczna i niezbyt zimna sobota czy niedziela.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponamawiaj mnie jeszcze :icon_mrgreen: . Generalnie da się zrobić. Na miejscu jest knajpa z niezłym żarciem, w dawnej wartowni w Bramie Ostrołęckiej. Może jesienią będzie jakaś słoneczna i niezbyt zimna sobota czy niedziela.

pzdr

 

To super :) Sprawdzę jaka ma być pogoda za 2 tygodnie i jeśli będzie ciepło to mi pasuje ;) Dzięki za ofertę przewodnictwa. Jeśli zapowiedzą słoneczko (lub brak opadów) to zapodam nowy temat i zbierzemy chętnych :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej w charakterze bajarza i historie z wojska opowiedzieć mogę :) . Parę budynków też jeszcze potrafię zidentyfikować.

Chyba dobrze byłoby skontaktować się z tymi ludźmi i pogadać o zwiedzaniu. Dzięki nim można wleźć na wieżę i zobaczyć twierdzę z góry. Oni też mają klucze do pozamykanych na ogół miejsc i może daliby zajrzeć w nieudostępnione zakamary.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest jakaś osoba "zaprzyjaźniona" która mogłaby nam zorganizować takie zwiedzanie. Proszę o zgłoszenia bez wywoływania do tablicy :D Myślę, że ok 10 osób chętnych by się znalazło. Czy ktoś podejmie się zorganizowania takiej soboty lub niedzieli??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może znajdą się chętni na małą wycieczkę 29 września do Modlina?? W tym czasie są przewidziane uroczystosci, a szegóły są tu:

http://www.twierdzamodlin.pl/imprezy.html

 

dajcie znać kto by się wybrał. I gdzie się spotkamy ??

 

Proponuję, żeby na miejscu być ok 12-13

Co Wy Na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze w tym sezonie uda nam się odwiedzić Twierdzę w Modlinie? Jakieś propozycje co do terminu? A wszyscy razem zaklinamy pogodę ... żeby nie było jak poprzednim razem :banghead:

Pozdrawiam,

R.

 

Dobry pomysł, moż w następną niedzielę (część ludzi w soboty pracuje) ?

Trzeba tylko zmobilizować Igora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przejechać :crossy: . A nawet zrobić jakąs pętelkę, a na trasie Modlin. Nawet obiad tam można zjeść.

Tyle, że mi niedziela absolutnie NIE pasuje. Sobota tak.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przejechać :P . A nawet zrobić jakąs pętelkę, a na trasie Modlin. Nawet obiad tam można zjeść.

Tyle, że mi niedziela absolutnie NIE pasuje. Sobota tak.

pzdr

 

Ha ! W tej sytuacji może dałoby się Marcinkowi tą pętelkę z Modlinem wstawić w program I-ego Moto Rajdu "Wdupiemamto gdzie , byle po asfalcie".

Tylko Castro się zapłacze, że sobota. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ! W tej sytuacji może dałoby się Marcinkowi tą pętelkę z Modlinem wstawić w program I-ego Moto Rajdu "Wdupiemamto gdzie , byle po asfalcie".

Tylko Castro się zapłacze, że sobota. :notworthy:

 

siur ting - załatwione. Proponowana traska:

 

http://picasaweb.google.com/marcinlow/Wypr...295390267252818

 

można by wystartować spod dawnego Boldoru 10:00/11:00 a zakończyć w powsinku na kawie :biggrin: Tyle, że ja w modlinie nigdy nie byłem i nie chciał bym go przejechać będąc 100 metrów od niego :notworthy: Może uda mi się w tygodniu przejechać w okolicy i popatrzeć jak to wygląda

 

 

/EDIT zdublowały mi się cytaty

 

/EDIT2 nie ma to jak zdjęcia satelitarne. Powinienem trafić do Modlina :biggrin:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siur ting - załatwione. Proponowana traska:

http://picasaweb.google.com/marcinlow/Wypr...295390267252818

Tyle, że ja w modlinie nigdy nie byłem i nie chciał bym go przejechać będąc 100 metrów od niego :D Może uda mi się w tygodniu przejechać w okolicy i popatrzeć jak to wygląda

/EDIT zdublowały mi się cytaty

/EDIT2 nie ma to jak zdjęcia satelitarne. Powinienem trafić do Modlina :D

 

No może być, dla mnie OK. Chyba że ktoś wpadnie na lepszy pomysł.

A o Modlin się nie martw, Belgu i ja wiemy gdzie jest Modlin, w sobotę za przewodnika myślę że będzie robił Igor, specjalista od Modlina i od popasu w Modlinie (zna knajpę w jakiejś bramie gdzie nie trują).

 

No to chyba można zapodawać temat coby się chętni zgłaszali. Szczegóły się dopasuje.

A potem o 18:00 na ognisku lejemy się po pysku (znaczy się powrót z rajdu powinien być deczko albo dwa deka wczesniej wcześniej).

Aha, i cały czas zaklinaj pogodę coby do soboty nie zwiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...