Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o półtora miesiąca (co najmniej) za wcześnie napisałeś :icon_razz: :banghead:

 

..choć w tamtym roku zima była mniej sroga + mniej białego kure**** i już przed oficjalnym, 1 dniem wiosny było latanie :biggrin: hihi

 

 

 

mnie już dupa swędzi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

i jak Panowie działacie coś..

chętnie dołączę się do waszego klubu... chyba że już nie istnieje...

 

a może któryś wybiera się na Jasną Górę aby poświęcić moto?? myślę żeby wyjechać w niedzielę rano - co Wy na to??

 

 

 

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę ukrywał że kilku kolegów przesiadło się na krosy no i zostałem z kolegą we 2. No a wiadomo że 2 to trochę nudno. nie ma jak z chociaż z 5. Jak by ktoś miał jakiś termin na wekeend z ładną pogodą aby się trochę powściekać to byłbym wdzięczny za wiadomość...

[email protected]

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będę ukrywał że kilku kolegów przesiadło się na krosy no i zostałem z kolegą we 2. No a wiadomo że 2 to trochę nudno. nie ma jak z chociaż z 5. Jak by ktoś miał jakiś termin na wekeend z ładną pogodą aby się trochę powściekać to byłbym wdzięczny za wiadomość...

[email protected]

 

ja się piszę na piątek wieczór lub w sobotę wieczorem... co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że i ja bym się pisał. Jak nic nie przeszkodzi to wpadniemy z kolegą, również nie CBR bo 2 Suzi, ale myślę że to nie przeszkadza, ważne że w 3 sekundy przekracza pierwszą paczkę :buttrock:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki funky za latanko. Mini terror byl ;)

 

Swiety - chyba mieliscie spore opoznienie bo my z 45 min stalismy pod ta Stodola...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki funky za latanko. Mini terror byl ;)

 

Swiety - chyba mieliscie spore opoznienie bo my z 45 min stalismy pod ta Stodola...

 

 

był był :)

co prawda momentami ledwo co Cię doganiałem, ale wypad udany :)

pozdro dla reszty dzisiejszej ekipy :biggrin:

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...