Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: ja dziś terroryzowałem okolice lecz trochę chłodne jest te powietrze lecz pif paf ogrzewałem klimat :D

 

siem

:biggrin: chyba Cie słyszałem...... ludziska narzekali , że ktoś zakłócał ciszę wyborczą :buttrock: :clap:

heheh

 

PS. Podobno ma być jeszcze 20 st. :wink: ...tylko nie wiem czy w tym roku :biggrin: :icon_razz:

Prezes CBR WNT zarejestrowali 1000-ca??? :biggrin:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie czemu właściciele Hond jeżdżą w grupach w których znajdują się wyłącznie motocykle tej samej marki Honda?.

 

Bo jeśli jeżdżą z innymi markami motocykli, dostają niezłe lanie :banghead: :)

no co Ty ...jedyny powód to klekot silników innych marek - coś jak pijany muzyk w filharmonii :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie czemu właściciele Hond jeżdżą w grupach w których znajdują się wyłącznie motocykle tej samej marki Honda?.

 

Bo jeśli jeżdżą z innymi markami motocykli, dostają niezłe lanie :P ;)

 

Czasem jeździmy z innymi markami ale nie często, bo... nienawidzimy zatrzymywać się co 500 metrów i czekać na "ogony" :smile:

 

 

Szanowni Terroryści ;)

 

Chciałbym zgłośić swoją skromną osobę ;) do Waszego zacnego grona :biggrin:

 

I wspołnie terroryzować mieszkańców stolicy z ekipą "CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"

 

pozdr,

 

siurnięty

 

Naturalnie! Witamy kolejnego, którego znienawidzą śpiące mohery! :biggrin:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh młody jeszcze to się nie wyszalał :flesje:

Moja cebeerka to już śpi smacznie...

ABG: W czwartek? Coś ty oszalałeś? :crossy:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...