Skocz do zawartości

Ścigacz 50ccm,ale jaki ?


maxior132
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie masz zbyt wiele funduszy na motor i późniejsze jego remonty a przede wszystkim motorem ma służyć do jazdy a nie do szpanu przed małolatami to polecam rg 80.może nie jest najpiękniejszy ale ma fajną charakterystyke silnika tzn. ładnie ciągnie od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie TZR albo RS cos z tych dwóch oba maja sportowe zaciecie:D jak kolega wyzej zauwazył a jezeli dysponujesz troche mniejsza gotówka to RG a moze AF1 łatwiej by było Ci doradzic jak bys podał fundusze jakie chcasz przeznaczyc na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam yamahe tzr 50 i powiem tak ze po krakowie mozna sobie poszalec i kazdy mysli ze to 125cc

i robi duze wrazenie

bo te aprile i inne pierdułki może są bardziej wytrzymałe nie wiem ale z wyglądu to tylko tzr 50 jest najlepszy ewentulanie aprila ta najnowsza ale to trzeba z 13tys dac za nówke bo za yamahe od 6 tys w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak, kup NS1 za 3000. na pewno w pelni sprawna, jezdzona rekreacyjnie. i nie wiem czy nsr mozna zaliczyc do scigaczy...

 

poza tym, odradzam szczerze derbi GPR, chyba, ze jeszcze nie wyrosles z zabawek.

 

i nie ma co tu duzo mowic- honda to honda. zaden z powyzszych nie dorowna trwalosci silnikow hondy, ktore jako jedyne sa robione tylko i wylacznie dla siebie, tzn silnik hondy idzie do hondy, a niew minarelka rozsiana po wloszczyznie i innych. chociaz na pewno ladnie pracuja te nowe sprzety. lipa jedynie taka, ze jesli honda to w sumie tylko ns1, albo nowa NSR.

 

przede wszystkim, napisz jaka kwota dysponujesz.

 

 

pzdr:)

Edytowane przez magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ze Honda robila silniki tylko dla Hondy?

Bierz cos z silnikiem Minarelli - czesci do tego silnika dostaniesz w kazdej budce z piwem :big_razz: Aprilia RS to jest to ;]

 

aha i co do trwalosci - zrobilem sobie ladnie silnik minarelli i od 2 lat bez litosci go katuje i tylko spalilem sprzeglo - nic poza tym. Kompresji 10 atm. A palowany jest na zimno i na cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...