Skocz do zawartości

POMóżCIE COś WYBRAć! ZACZYNAM Z TYM SPORTEM!


nuki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha nie rozumiem wogule tego : i co z tego ze 125 2t to zaleze od kierowcy jeden kupi cr 250 a na 50 go Pojada lol

 

Ta jasne pewnie Komarka masz na myśli, bo rozumiem, że ty już jesteś taki świetny, że nie startujesz w MŚ tylko dlatego żeby dać szansę innym :icon_biggrin: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam krótko, większość tutaj jest z równin ... nie macie pojęcia o tym że np. XL600 to motocykl którym nawet nie wjedziecie w górach do lasu.

Większość nowicjuszy na wyczynach 450 w 4T po kilku miesiącach jazdy prawdziwego ENDURO w górach ... daje sobie spokój z ENDURO na zawsze.

Na początek zawsze proponuję DT ... następnie coś w HARD ENDURO 125 2T ... dopiero później są wyczyny 450 4T.

Taką kolejność przechodził każdy dobry zawodnik ... i nic tutaj nie da się przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zastanowil bym sie grobo do czego ci bedzie potrzebny ten sprzet czy bedziesz czesciej bujal po lasach (male pojemnosciwo sprzety, lekkie) czy skoro chcesz endo to wybierzesz drogi czy moze zwykle wypady na lake (polecam wieksze pojemnosci w 4t). No i przedewszystkim czy wolisz 4t czy 2t chodzi tu glownie o koszty utrzymania oraz o sama jazde ja osobiscie wole 4t (lubie jak moto ma dobry dol). najlepiej to zebys sprobowal sam jakiegos 2t i 4t i porownasz co ci sie bardziej podoba aha i powiem ci szczez ze ciezko jest trafic na moto jakie sobie zamazysz w polsce przewaznie cos jest zdymane tak wiec nie szukaj tylko jednego konkretnego sprzeta tylko miej jakies jeszcze inne w zanadzu :biggrin: pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuje za tyle odpowiedzi troche rozjaśniliście mi temat! Odpowiadam na wszystkie pytania. Prawa jazdy na motor nie mam ale jeździć umiem :biggrin: jeśli chodzi o strój to jest w szafie, został mi po quadzie. Latałem kiedyś na Raptorze 660 i mam trochę rozeznania w terenie. Chcę motor bo to chyba wieksza frajda z jazdy. Prawo jazdy zrobie sobie w tym roku i na nastepny bede mial. Także to nie problem. Jeśli chodzi o jazdę to wolałbym coś czym mogę i do sklepu po bułki podjechać ale i w terenie poszaleć. Głównie równina i lekkie górki. Las i okolice Zegrza (pod Warszawą)

 

Wydaję mi się ze ta DR 350 spełni moje oczekiwania. Teraz pytanie możecie mi powiedzieć coś o podobnych parametrach jezdnych? Bo chciałbym się rozejrzeć też za innymi motorkami.

 

Pozdrawiam,

KAROL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam krótko, większość tutaj jest z równin ... nie macie pojęcia o tym że np. XL600 to motocykl którym nawet nie wjedziecie w górach do lasu.

Większość nowicjuszy na wyczynach 450 w 4T po kilku miesiącach jazdy prawdziwego ENDURO w górach ... daje sobie spokój z ENDURO na zawsze.

Na początek zawsze proponuję DT ... następnie coś w HARD ENDURO 125 2T ... dopiero później są wyczyny 450 4T.

Taką kolejność przechodził każdy dobry zawodnik ... i nic tutaj nie da się przeskoczyć.

 

 

szczera prawda ,od dobrego kolegi niezgadzam sie znim we wszystkich stwierdzeniach na temat "enduro" ,ale tutaj ma 100 % racji,, ja na twojim miejscu jednak bym wzioł cos mocnego w 4t niejestes młodzikiem bedziesz jezdził duzo po płaskim i napewno sobie dasz rade i duzej pobaiwsz sie sprzetem !

Edytowane przez Sikor075
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym polecał dr 350 or XR400 :lalag: z tym ze tego drugiego to za 7 nie dostaniesz, ale za ta 10 jak najbardziej …. Czy mocy zabraknie? … no ja nie wiem … odchudzona mechaniczny gaźnik i dr naprawdę fajnie idzie … wąska lekka … ja zdecydowałem się na TTR a mam 170 :D … ale po za terenem zdarzają mi się wypady po 300km szosa + bagaż dlatego wolałem większa pojemność .. teren hmm ja latam po lesie szybkie odcinki jakie piaskowe tereny itp. i mi ten motorek do tego pasuje elegancko :clap: (choć raz jak wjechałem po deszczach w świeżo zaorane i po bronowane pole i się ttr zapadła to marzyłem przy jej wyciąganiu o jakim 100kg lekkim sprzęcie :crossy: ) …ogólnie da rade wjechać wszędzie … tyle ze to zajmie troszkę więcej czasu :biggrin: … …

 

Wiec sumując Dr to dobry wybór jest ich sporo nie ma problemów ze sprzedażą ładnego egzemplarza, stają w miarę równo i dobrze cenowo. Wiec, jeśli okazałoby się ze brakuje po jakimś czasie mocy nie będzie problemów z zamiana na cos mocniejszego …

PS za chwile momento Nitomen poleci KLR lekką zwiną 600 :)

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS za chwile momento Nitomen poleci KLR lekką zwiną 600 :)

 

jasne ze polecam , nie wazne do czego ale polecam ! :P :buttrock: :crossy:

 

jak ktos napisal 40 kunia w terenie to minimum aby dac frajde z jazdy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE CZY TE 30 KM W SUZUKI WYSTARCZY?

 

Ja mam dr 350N wersje sportowa z mechanicznym gaznikiem latam juz po lasach prawie rok i musze napisac ze ta moc wystarcza na ekstremalna jazde po bezdrozach a masa mego pojazdu wynosi 113kg z plynami czyli na dzisiejsze czasy jest doskonalym wynikiem rowniez zawieszenie niezawiedzie.

 

http://grupy.scigacz.pl/KTM,EXC,400,vs,DR,...64,2007_08.html

 

umiescilem link ktory porównuje suzuki dr35N z KTM EXC 400 warte do przeczytania pozdro 350:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem tego pisac,bo czesto ktos poleca dr 350 i ja jako urzytkownik znowu bym to napial - a to moze byc juz nudne ,ale :banghead:

Mam juz druga DR i powiem Ci ,ze dopuki nie bede mial kasy na ladna DR-Z nie zmienie sprzeta - moje wymagania spelnia - chce to jade na tor,mam ochote po endurkowac w lesie - jade, wieczorem do baru - jade ,kawalek z dziewczyna nad jezioro - jade . Co chciec wiecej?? Zwlaszcza,ze mam czas zrobic ok 2 tys km rocznie.

PS jak bys chcial to moze bede sprzedawal sprzeta - w cene wliczone kola SM . Zdjecia w moim profilu na stronce Bikepics - reszta na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...