Skocz do zawartości

POMóżCIE COś WYBRAć! ZACZYNAM Z TYM SPORTEM!


nuki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcialem tego pisac,bo czesto ktos poleca dr 350 i ja jako urzytkownik znowu bym to napial - a to moze byc juz nudne ,ale ;)

Mam juz druga DR i powiem Ci ,ze dopuki nie bede mial kasy na ladna DR-Z nie zmienie sprzeta - moje wymagania spelnia - chce to jade na tor,mam ochote po endurkowac w lesie - jade, wieczorem do baru - jade ,kawalek z dziewczyna nad jezioro - jade . Co chciec wiecej?? Zwlaszcza,ze mam czas zrobic ok 2 tys km rocznie.

PS jak bys chcial to moze bede sprzedawal sprzeta - w cene wliczone kola SM . Zdjecia w moim profilu na stronce Bikepics - reszta na priv.

 

widzę że ładne malowanie jest na moto, ja z przyjemnością zmienie motor na takie dr

tylko ile cenisz sobie za swój egzemplarz, kupiłbym na wiosne jak będę miał prawko

 

a wracając do tematu to rzeczywiście moim pierwszym moto jest dt 17ps i troche czasu trzeba poświęcić żeby wykorzystywać taką mizerną moc, nie mówie o lataniu po drodze czy po lesie ale jeździe typowo endurowskiej i o torze, do nauczenia techniki chyba lepiej kupić na początek słabe moto, a jak sie bedzie czyćże za słabe to zmiana- moje zdanie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie szkoły jedna mówi, że słaby motor na początek i wchodzić co sezon to wyżej. Tylko taka zabawa jest ryzykowna i kosztowna. Nie chce szaleć czy latać na jakiś zawodach, typowo rekreacyjna jazda po polach i lasach.

 

pzdr

Tania w eksploatacji DR ci spokojnie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z kolei swój sprzęt: http://www.allegro.pl/item240979618_kawasa...50_polecam.html

 

Z tuningiem który zrobiłem będzie idealny na początek i jeszcze trochę. Tak naprawdę nie daje rady tylko przy wyższych skokach na torze ze wzgędu na dość miękkie zawieszenie, w lesie miodzio.

 

Pozdrawiam

 

DomAir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli nie latałeś wcześniej na motocyklu , a przy najmniej nie na terenowym to na początek proponuję jakieś lekkie 125ccm w 2T typu dt 125, itp. Ma odpowiednią moc przy wysokich obrotacha przy niskich oddaje ją dość łagodnie.No i będzie w miarę lekkie i poręczne. Jak wyrobisz sobie technikę jazdy i opanujesz takiego sprzęta w terenie to będziesz mógł wskoczyć na coś mocniejszego. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...