Skocz do zawartości

Czas na zmiane


greg65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nadszedl czas na zmiane moto i zaczalem sie interesowac intruderami.No i widze w ogloszeniach rozne pojemnosci 700 750 800 inne tez ale interesuje mnie ze wzgledow finansowych raczej 700 750.No i mam pytanie czy jest duza roznica w prowadzeniu 700 a 750.Mam akurat takie upatrzone wiem ze duzo ludzi powie ze bierz 800 ale chyba finansowo nie dam rady.Dzieki za opinie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

 

http://www.bikepics.com/suzuki/intruder700/

http://www.bikepics.com/suzuki/intruder750/

 

Intruder 750 byl produkowany do 1992, zastapil go 800-set. Wersja 700 byla dedykowana na rynek amerykanski.

 

Roznice w prawadzeniu beda raczej znikome. 700, 750, 800 sa prawie identyczne. Jedynie moga byc rozne srednice kola przedniego 19, 21' co moze wplywac na prowadzenie (lepsze mniejsze).

 

800-setke z 93r. mozesz znalezc za 10-11tys.

750-tke z 90r. pewnie za 9 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się do kolegi przyłączę...

ciekaw jestem powodów zmiany. Jeśli wyłącznie chęć przejścia w inny stan posuiadania - to dobry news dla viragowców, jesli inne (techniczne...) również ciekawi jesteśmy.

A gdybym zmieniał... pewnie Magna. Ładne to i mocne okrutnie... buja się tego trochę po naszych drogach, no ale poniżej 10 tys. to nie ma o czym gadać...

pzdr,

ja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przez dwa sezony intruza 750, to byl moj pierwszy powazny motocykl :) . Roznice miedzy nim a 700-tka albo 800-tka sa znikome. Wiadomo, pewnie lepiej miec 800-tke, bo mlodszy i to dwubarwne lakierowanie... Ale jesli sie nie patrzy na wiek, tylko przez pryzmat mozliwosci finansowych, to z 750-tki albo 700-tki bedzie sie rownie zadowolonym.

800-tki produkowane byly juz od 91 roku. O intruderach z pierwszych lat produkcji (86 oraz 87) mowi sie, ze byly wyposazone w wygodniejsza kierownice niz pozniejsze roczniki. Przednie 21-calowe kolo nadaje prawdziwego chopperowego wygladu intruzowi, ale wciaga w koleiny jak cholera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy Yamie. Polecam Draga 1100. Jedynie słuszny motocykl, choć sam jeżdże 650A i trochę też już z niego wyrosłem i planuje zmianę - chyba właśnie na większego Daga albo Wild Stara.

 

Zapewne kazdy powie o marce, ktora jezdzi ze jest jedynie sluszna. Intrudery to sprawdzone i malo awaryjne sprzety z ponadczasowa stylistyka choppera wiec akurat nie dziwie sie koledze, ze go ciagnie w ta strone. Jesli tak jak kolega pisze wzgledy finansowe sa takie a nie inne to wydaje mi sie, ze akurat na dobry model patrzy.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...