Skocz do zawartości

chwale się!!


Super stunter piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz 15 wiosen i YZF to pewnie laski w gimnazjum sikają w majtki jak Cię widzą, hehe ale to i tak nie zmienia faktu że zdecydowana większość ludzi z tego forum objechałoby Cię na MZ 250 a to już lipa dać się takiemu moto mając taką maszynerię!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to mu zazdroszcze :lalag:

Bo gdyby nie rodzice to też bym się przesiadł na mocniejsze moto i przelatał 2 sezony ryzykując 300 zł mandatu za brak kategorii :lalag:

 

Elo elo 350 :lalag:

 

Jako obiektywny forumowicz potwierdzam że Super Stunter zakupił YZF gdyż to gościu z mojej okolicy :lalag: Co do tego co Qóba napisał to nie wiem czy jeździłeś na tak mocnym sprzęcie, bo dla mnie to był pierwszy raz i do tej pory jestem w szoku wywołanym tą mocą. Ja osobiście bym tego sprzęta nie kupił ponieważ dla mnie jest on tak mocny, że nawet jeśli by się rodzice zgodzili to zdaje sobie sprawę, że bym sobie zrobił krzywdę. Tak więc może i podobnego sprzęta sobie kiedyś kupie, ale do tego czasu zrobie jeszcze wieeele kilometrów na wieeelu motocyklach :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to mu zazdroszcze :crossy:

Bo gdyby nie rodzice to też bym się przesiadł na mocniejsze moto i przelatał 2 sezony ryzykując 300 zł mandatu za brak kategorii :icon_biggrin:

 

Elo elo 350 :icon_mrgreen:

 

za brak kategori daja 500 i w takich przypadkach raczej nic nie utargujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 15 wiosen i YZF to pewnie laski w gimnazjum sikają w majtki jak Cię widzą, hehe ale to i tak nie zmienia faktu że zdecydowana większość ludzi z tego forum objechałoby Cię na MZ 250 a to już lipa dać się takiemu moto mając taką maszynerię!

 

pozdro

 

 

Żal mi Ciebie Dziki, nie znasz go a wysnuwasz ch*** wie skad takie wnioski......Nawet jesli go objedzie to co z tego, liczy sie fakt taki ze MZ za 2km sie rozjebie a on poleci dalej nawet lecąc 30km\h.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brak kat. jest na bank 300 zł :)

 

No to gratulacje - fajne moto :)

 

300zł jak masz inną kategorię - np. B, 500zł jak nie masz w ogóle prawka. Swoją drogą to MZ zła nie jest tylko trzeba umieć ją "zrobić" i traktować z sercem ;p Wiem cos o tym :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...