Skocz do zawartości

Wyjazd z Wawy na zlot w Borkach?


Kotek_73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak byś mogła wyruszyć w piątek o 9:30 tak by na 10:00 10:15 być w Jankach to moja wygodna kanapa Bandyty jest wolna :biggrin:

dzięki za propozycję, ale właśnie nie mogę, bo do 17 w pracy :/ kask mam swój i transport juz też :] także do zobaczenia w BNorkach :icon_eek: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za propozycję, ale właśnie nie mogę, bo do 17 w pracy :/ kask mam swój i transport juz też :] także do zobaczenia w BNorkach :biggrin: :icon_mrgreen:

 

Wiedziałem że na wr0ne się skusisz w koncu! :icon_eek:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że na wr0ne się skusisz w koncu! :D

 

ojej :eek: :icon_eek: :notworthy: ;) ciekawe z kim. Holmes musi rozwiązać kolejną zagadkę

 

dzięki za propozycję, ale właśnie nie mogę, bo do 17 w pracy :/ kask mam swój i transport juz też :] także do zobaczenia w BNorkach :D :flesje:

 

 

jak również zagadkę Norek, tudzież BNorek ;P

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj turtel'ku - tylko po południu :notworthy:

 

Do 13:00 muszę być w pracy, niestety...

W kupie raźniej i nie będę wtedy sama na trasie, i to Katowickiej stała :icon_eek:, pliiiisss...

 

I tak choć z dyszkę wolniej, bo to nie dość, że walka z wiatrem na moim moto, to i z samą sobą pewnie będzie.

Chyba, że drzemie we mnie coś, o czym jeszcze nie wiem... :flesje:

hmmm, ja patrząc na prognozy coraz bardziej skłaniam się, żeby wziąć urlop i poleciec rano, albo podłączyć się do klaudiusza i pojechać trochę na około... Ewentualnie nie brać urlopu i ruszyć około 16 z Pruszkowa, nie czekając na grupę warszawską, zanim się przebiją przez Janki będzie pewnie blisko 18. Szkoda takiego ładnego dnia, a przecież i tak wszyscy się spotkamy w Borkach :eek: . Zadecuduję pewnie jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...