Skocz do zawartości

Wyjazd z Wawy na zlot w Borkach?


Kotek_73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykle w korkach nie stoją ;) . A korki są do objechania. Trza tylko wiedzieć którędy :icon_biggrin: .

pzdr

Dokładnie, dlatego planujemy z Rebelem jechać troszke inaczej, na Warke a potem na Opoczno.................ot tak Krajoznawczo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam z tamtej strony W-wy tak wygodniej. Ja musiałbym się drzeć przez całe miasto.

Rozważam wariant Ożarów Maz. - Ołtarzew - Pruszków - Nadarzyn i dalej katowicką. Ale może jeszcze coś innego wymyślę.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam z tamtej strony W-wy tak wygodniej. Ja musiałbym się drzeć przez całe miasto.

Rozważam wariant Ożarów Maz. - Ołtarzew - Pruszków - Nadarzyn i dalej katowicką. Ale może jeszcze coś innego wymyślę.

pzdr

Ja bym darł dalej aż do Grodziska a potem przez Radziejowiece do Mszczonowa...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, cholero :bigrazz:.. ja wiem ze chcesz zaczac wczesnie.. ;P

zobacze co da sie zrobic w pracy... tj. ile roboczogodzin mi zostanie na piatek :)

 

myslalem raczej o wyjezdzie kolo 16, zeby uniknac wieczornych korkow, ale jednoczesnie zeby troche popracowac w piatek....

no ale sam nie bede jechal, bo nie mam ani mapnika, ani gpsa, a kluczyc mi sie nie chce :/

 

 

Sam napewno nie będziesz, 16-18 będzie jechało ze 30 osób :] Widzę, że część też będzie jechać o 14:00 wide Belgu, ale jak się przejechałem dziś rano, to od razu sobie załatwiłem możliwość wyruszenia nawet o 7 rano :) szkoda tak ładnej pogody. Jak w borkach będzie podobna, to to ostatnia szansa, żeby sobie nad jeziorem posiedzieć w podkoszulku i z :icon_twisted:

 

Jak będzie korek, to zdecydowanie lepiej z Wawy śmigać przez puławską, tam skręcić możliwie wcześnie (przed mysiadłem) w prawo, bocznymi drogami dojechać do ul. Słoneczniej i dalej przez Lesznowolę i Sękocin dojechać do Nadarzyna. Omija się wtedy największe korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie w piątek korki są już od 12 w południe potem to wszystko stoi....

korek przynajmniej si eprzemieszcza do przodu................

No tak to jest kiedy Warszawiacy wracają do domów ............... :biggrin:

 

Dobra widze ,że ,,druga szklanka" jedzie o 11 ,także hmmmm lustra nei zabieramm

 

Pozdro.. :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to powiedzcie mi kto w końcu jedzie w PIĄTEK PRZED 17 do Borek? Przelotowa jak dla mnie 120.

 

PS jeszcze pytanie, kto mnie na tyle mało nienawidzi żeby ze mną jechać ;) Wiem że Belgu czuje do mnie jakąś niechęć, no ale może znajdzie się ktoś kto mnie koffa ;)

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...