Skocz do zawartości

Chwale sie strasznie!


Artur_125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Za ile sprzedałeś crm-ke?
4300 PLN
ogolnie fajny sprzet , ale musze Cie zmartwic gdyz to jest rocznik 91-92
Niestety jesteś w błędzie!
Fajny sprzecik na pewno nie bedziesz zalowal jak dla mnie sposob oddawania mocy i sama jazda jest o wiele lepsza niz na enduro biggrin.gif gratulacje lalag.gif
Podoba mi się to oddawanie mocy, jak to ujął Tomy M. w pozycji ON/OFF! :icon_razz:
To ile zabuliłeś za takie cudo biggrin.gif ?
Na allegro stała za 4200 ale wziąłem ją za 3500! :icon_twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo dobra, nawet jeżeli rocznik podciągnięty to ja bym na to nie patrzył tak bardzo (pod warunkiem że skrzynia chodzi jak brzytwa a przednie lagi się nie kiwają) Obejrzyj również ramę dokładnie, pod siedzeniem , przy łączeniu pod podnóżkami oraz przy główce ramy ... jeżeli są jakieś pęknięcia to od razu rozbierz i daj do spawania. Starsze motocykle często mają tego typu uszkodzenia, nie jest to tragedia i dobrze pospawane śmigają jeszcze długo :-)

Edytowane przez Tomy M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gratuluje i zazdroszcze ja takiego moto od ponad miesiaca szukam i ciezko jest znalezc cos w rozsadnej cenie(podobnej do tej ktora zaplaciles lub troche wyzszej)ale sie nie poddaje i dalej szukam

mam nadzieje ze tez niedlugo bede mugl czyms pochwalic:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gratuluje i zazdroszcze ja takiego moto od ponad miesiaca szukam i ciezko jest znalezc cos w rozsadnej cenie(podobnej do tej ktora zaplaciles lub troche wyzszej)ale sie nie poddaje i dalej szukam

mam nadzieje ze tez niedlugo bede mugl czyms pochwalic:)

 

Dokładnie tak jest! Ja ponad 2 miesiące szukałem dobrej okazji, a najgorsze jest to ze kwota pieniędzy przeznaczonych na motocykl z dnia na dzień malała! :) Zadzwoniłem prawdę mówiąc z ciekawości i jak sie dowiedziałem co tam zostało zrobione to jeszcze tego samego dnia miałem załatwiony transport i na drugi dzień jechałem po niego żeby mi nikt go przypadkiem nie zawinął spod nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest! Ja ponad 2 miesiące szukałem dobrej okazji, a najgorsze jest to ze kwota pieniędzy przeznaczonych na motocykl z dnia na dzień malała! ;) Zadzwoniłem prawdę mówiąc z ciekawości i jak sie dowiedziałem co tam zostało zrobione to jeszcze tego samego dnia miałem załatwiony transport i na drugi dzień jechałem po niego żeby mi nikt go przypadkiem nie zawinął spod nosa.

 

 

 

jak teraz trafi sie jakis motor (w okolicy ) to jak najszybciej postaram sie po niego pojechac

bo jakis handlarz mi juz 3 ciekawe moto z przed nosa zwinal -jak sie trafia okazja to klient (z kamiennej gory )kupuje motor i na drugi dzien wystawia go na allegro za wieksze pieniadze

 

jak narazie byl szybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mugl to napisz ile dales za okleine
koszt tej okleiny to:

czarna folia 9 zł

niebieska folia 9 zł

biała folia 6 zł

nożyk malarski 2,50 zł

benzyna ekstrakcyjna 3 zł

 

i trzy dni pracy :)

i czy ciezko jest to przykleic bo zamierzam okleic swoja yz
niestety musze przyznać ze to nie jest łatwa sztuka :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba nowy design mojej YZ? :banghead:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1007843/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1007844/

 

Tak jak pisałem, że sama okleinka by dużo dała (jak oceniałem moto).

Sie nie myliłem, wygląda bajecznie :biggrin:.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...