Skocz do zawartości

Subforum dla siedlec i okolic - kto chętny?


moherowy ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że jest tu parę użytkowników 125-tek. Nie jestem z Siedlec, ale mógłbym zawsze dojechać jakby co, może się załapię? Można by zrobić jakąś przejażdżkę dla pojemności 125-250, bo pewnie osoby mające większe pojemności nie chciałyby jeździć ze względu na niższą prędkość przelotową. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja mozna powiedziec ze jestem z wegrowa.. dzieli mnie 3 minuty drogi tam... Wie ktos kiedy jest ten zlot w Liwie na zamku?

 

 

20-22 Czerwca

 

tu więcej info: http://www.gryf.riders.pl/gp08.html

 

Ktoś się wybiera :banghead:?

 

 

pozdr :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hubi :crossy: Jak nie będę miał pecha to ja się pojawie. Mam prawie całą rodzinkę w tych okolicach wiec znam je lepiej niż Warszawę. Jak już będę wiedział ze dojadę to dam znać. Zostało mało czasu a ja mam do wymiany uszczelniacze w zawieszeniu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=71564&st=140

Wybiera sie ktos do Radawca w sobotę 21? Ja zapewne pojade (o ile nic nie wypadnie tego dnia :/) I szukam jakiegos towarzystwa, gdyz nie znam Lublina wogole i moge nie trafic na to lotnisko :D

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i pozdrawiam,może znajdzie się miejsce i dla mojej pierdziawki na jakąś wyprawe?

chcę gdzieś się wybrać na początku września :)

 

Dlaczego dopiero na początku września ? może na weekend ? znaczy, niedziela 17 sierpnia. W piątek ma padać, w sobotę pracuję ... niedziela idealna na wyjazd np. do Wejsun na lina w śmietanie i zupę grzybową :D .

 

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopiero na początku września ? może na weekend ? znaczy, niedziela 17 sierpnia. W piątek ma padać, w sobotę pracuję ... niedziela idealna na wyjazd np. do Wejsun na lina w śmietanie i zupę grzybową :) .

Zbycho

 

 

Przykro mi Zbychu,ale ja dopiero bendę w Siedlcach w ostatni weekend sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

co taka cisza????????

gdzie ci wszyscy kursanci??

no wiec moja kolej...Witam wszystkich z okolic ;)

 

chętnie z wami pośmigam w przyszłym roku..

mieszkam w Grodzisku, stad do Siedlec 2oo w pół godzinki, a do 'trasy warszawskiej' dolece w 5 min

zupełny świeżak ze mnie, bo moto mam od b.niedawna ale podobno nieźle sobie radze :icon_mrgreen: a do wiosny mam nadzieje jeszcze potrenowac :flesje:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Widze że co jakis czas jest cisza w eterze :)) Ja chiał bym zaproponować jak macie czas 25 kwietnia zaprosić wszystkich z okolic Siedlec i nie tylko na otwarcie sezonu w Kodniu. Organizuje je z moim kolegą z Białej Podlaskie i z tamtejszym klubem.Zaczynamy o 10;30 pod bazyliką w Kodniu a potem sie zobaczy :))Potem jakaś przejazd o okolicy:))ZAPRASZAM :)) :crossy: :crossy: :crossy:

Honda-the Power of Dreams.

www.wyszomirski-honda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...