Skocz do zawartości

Subforum dla siedlec i okolic - kto chętny?


moherowy ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_biggrin:

Pomyślałem sobie ja, że fajnie by było gdyby powstało tu subforum dla motocyklistów z Siedlec i okolic - wszak miasto nie małe a okolice jeszcze większe :D.

Do Lublina czy Warszawy mamy ok 100km (a niektórzy tacy jak np. ja nawet sporo ponad 100) wiec chcąc pojechać tam np. w niedzielne popołudnie żeby razem pojeździć godzinę czy dwie trzeba stracić stosunkowo dużo czasu na dojazd.

Myślę że było by to dobre miejsce na poznanie i umawianie się na przejażdżki.

Kontaktowałem się w tej sprawie z moderatorem no i warunek aby pomysł wszedł w życie jest taki, że musi się znaleźć odpowiednio duża liczba zainteresowanych.

 

Więc wpisujcie się panowie i panie ile nas tu jest to może coś z tego będzie.

Pozdrawiam :flesje:

Edytowane przez moherowy ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba pierwszy melduje sie jako użytkownik dróg Siedleckich :evil:

 

ale nie wierzę to tylko ja jestem tutaj z tych okolic :P

 

Zatem dołączam się do apelu: Siedlce i okolice ukażcie się! :banghead:

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że temat umarł bez żadnego odzewu, a tu miła niespodzianka. A ludzi z tych terenów na pewno musi tutaj być dużo więcej tylko pewnie tematu nie widzą (albo się wstydzą :icon_eek: )

 

ja mieszkam 70km od siedlec załapie sie? :icon_biggrin:

No jak nie jak tak :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co prawda nie jestem z Siedlec, ale proponuję, abyście sobie wyszukali osoby z siedlec i okolic. Wystarczy kliknąć na użytkownicy i tam mozna wyszukiwać wg miejsca zamieszkania. Zrobiłem tak dla tematu opolskiego i podziałało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co prawda nie jestem z Siedlec, ale proponuję, abyście sobie wyszukali osoby z siedlec i okolic. Wystarczy kliknąć na użytkownicy i tam mozna wyszukiwać wg miejsca zamieszkania. Zrobiłem tak dla tematu opolskiego i podziałało.

 

I tak zrobiłem, może coś się ruszy... albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, nawet nie wiedziałem że taki temat jest;) Pomysł z powiadomieniem na PW był trafiony:)

 

W Siedlcach motocyklistów coraz więcej, ale na forum oprócz Zbycha (i teraz Hubi`ego) praktycznie nikogo nie widziałem więcej z naszej mieściny.. Jakiś zmotoryzowany protest przeciwko informatyzacji:P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Temat nie umrze.

Wprawdzie mój sprzęt jest jeszcze w powijakach, ale za to jak wyjedzie, to niej ednemu koparka opadnie.

Ja pośmigać mogę zawsze. Jest tylko kilka rzeczy których nie lubię.

Mianowicie:

1.Dresu na motocyklu

2.Głupoty i brawury na motocyklu (juz kilku kolegów pochowałem)

3.I najważniejsze, jeżeli ktoś z was ma zamiar przestawać pod urzędem a nie jeździć i czuć klimat, to ja owszem ale niechętnie.

Po za tym jestem za tym, żeby się poznać i z czasu zniszczyć jakąś butelkę w koleżeńskim gronie (w długi zimowy wieczór u mnie w garażu ):clap:

Pozdrówki no i myślę, że jakoś temat się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

ja sie jak najbadziej przylaczam do pomyslu, bardzo dobry pomysl, ja chwilo jestem niestety nie zmotoryzowany gdyz bo i poniewaz sprzedalem swoja maszynke ale z wiosna gdy kwiatki urosna mam nadzje zakup zrobic i wtedy bede tu zagladal czesto i mam nadzieje ze uda nam sie gdzie jakso umowic na nie jeden wypad :D

 

motocyklisci siedleccy łaczcie sie!!!!!!!!

Honda-the Power of Dreams.

www.wyszomirski-honda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...