Skocz do zawartości

Suzuki rm 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w niedalekiej przyszłości mam zamiar kupić jakiegoś crosa 250cm3 2t i trafia mi się suzuki rm 250 z 1995r za 4,500zł i mam kilka pytań odnośnie tego motoru: ile trzba wydać kasy na sezon aby utrzymać taki motor, czy cześci są łatwo dostępne, i czy nie lepiej kurić cr lub yz?, jak te motory sprawują się w terenie?

 

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

Rm-ka w tym roku,jeszcze 250 za tyle kasy..to nic dobrego...daje 99%,że pojeździsz tydzień i odrazu się przekonasz ile trzeba wydać na remont:)..lepiej kup np. RM 125 wydaj tyle samo,ale z udokumentowanym remontem ;) i masz 100%...a co do mocy to 125 też może ładnie porywać:wink:...części na kapitalke(wszystko) do mojej rmki miałem na 2-gi dzień także bez komentarza...i ceny też spoko....a co do sprawowania to wszystko jeden pies czy yz,cr,kx itd....co do konkretnej suzuki to tą polecam...bo sobie przynajmniej trochę pojeździsz...:D

http://moto.allegro.pl/item225108341_suzuk...x_cr_sx_dr.html

pozdro

Edytowane przez wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup tego który będzie w lepszym stanie, marka nieważna, wszystkie psują się tak samo, wszystko zależy od właściciela.

co do kosztów to mogą być zarówno tylko te wydane na paliwo jak i koszty związane z remontami, o co nie trudno w wyczynie . zapuścisz jedną rzecz, dojdą 2 kolejne i stwierdzisz że cross to gówno i się psuje

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa teoria? to jest prawda... SUZUKI zawsze było i będzie najlepsze, miałem kiedyś RM 250 z 83 roku... maszyna była super, w opisach historycznych znalazłem informacje że suzuki rm 250 było najmocniejszą 250 w swojej klasie, mój wujek miał RM 250 z 97 roku i tez był dobry. Części sa tak samo dostępne jak do wszystkich tych crossów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

Rm-ka w tym roku,jeszcze 250 za tyle kasy..to nic dobrego...daje 99%,że pojeździsz tydzień i odrazu się przekonasz ile trzeba wydać na remont:)..lepiej kup np. RM 125 wydaj tyle samo,ale z udokumentowanym remontem ;) i masz 100%...a co do mocy to 125 też może ładnie porywać:D...części na kapitalke(wszystko) do mojej rmki miałem na 2-gi dzień także bez komentarza...i ceny też spoko....a co do sprawowania to wszystko jeden pies czy yz,cr,kx itd....co do konkretnej suzuki to tą polecam...bo sobie przynajmniej trochę pojeździsz...:bigrazz:

http://moto.allegro.pl/item225108341_suzuk...x_cr_sx_dr.html

pozdro

Ten RM z allegro to WAłEK na roczniku, to model 93-95 a nie 97 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa teoria? to jest prawda... SUZUKI zawsze było i będzie najlepsze, miałem kiedyś RM 250 z 83 roku... maszyna była super, w opisach historycznych znalazłem informacje że suzuki rm 250 było najmocniejszą 250 w swojej klasie, mój wujek miał RM 250 z 97 roku i tez był dobry. Części sa tak samo dostępne jak do wszystkich tych crossów.

... i znów głupie porównywanie, skoro są najlepsze to dlaczego w mistrzostwach polski mało się je widuje? osobiście nie mówię że są cienkie, podobno dobrze się prowadzą. tak jak ktoś wczesniej napisał kup to co jest w najlepszym stanie, bo jeśli nie kupujesz nowego motocykla to te wszystkie opinie są zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym ze nie da rady :icon_twisted: sam sie przesiadlem z mtxa 125 na EXC 300 i jakos daje sobie rade bez problemu:) fakt ze jest duzo mocy w zapasie ale wystarczy miec troche rozumu i kazde moto jest do opanowania :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...