Skocz do zawartości

Prawie jak jazda motocyklem....


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=TQTpPAtF1Ok

 

Obejrzyjcie....koles chyba mysli ze jedzie na motocyklu :icon_question:! Co jak co ale wyczucie samochodu to musi on miec opanowane do perfekcji...ale ma problemy z glowa :icon_mrgreen: :banghead:

Poprostu zazdrosc ze nie moto a samochod...i pokazuje ze jak ktos chce to potrafi :(

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Turasy to taki podły naród ale widać że jednak mają mózgi i ich uzywają - wystarczy spojrzec na inne pojazdy i widać ze jadą w mairę normalnie (oprócz tych idiotów w Peugocie). No i drogi widac mają jakieś cywilizowane. Chyba tylko Polska jest na koncu listy pod wzgledem stanu dróg i inteligencji kierowców. Ciekawe czy w Turcji też bedą likwidować pobocza.....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja nienawidze turasow ale brawa dla tego pieprzonego araba :icon_mrgreen:

 

 

A kebaby to pewnie ze smakiem zjadasz :icon_rolleyes: A co do kultury u nas to jeszcze jestesmt daleko w tyle za turkami lecz...nie powiem ze jakas poprawe widac :icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spoko, spoko,

 

Jak mnie w Turcji przyprawie 150 km/h na autostradzie Autobus wyprzedzil to mi kopara opadla, a na koncu stal turecki pies i na lapce mial napisane, ze przekroczylem 130 km/h to go wysmialem( pokazywal kazdemu i staral sie kasowac ).

 

:icon_question:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=TQTpPAtF1Ok

 

Obejrzyjcie....koles chyba mysli ze jedzie na motocyklu :D! Co jak co ale wyczucie samochodu to musi on miec opanowane do perfekcji...ale ma problemy z glowa ;) :wink:

Poprostu zazdrosc ze nie moto a samochod...i pokazuje ze jak ktos chce to potrafi :bigrazz:

 

 

trochę przesada z ta jadzą samochodem tak sie nie jeździ . o włos sie wciska . niech sobie kupi moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesada z ta jadzą samochodem tak sie nie jeździ . o włos sie wciska . niech sobie kupi moto

 

protestuję! lepiej, żeby mówili o kretynie w samochodzie, niż o jeszcze jednym wariacie na motocyklu :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Głąbers jakich mało, chociaż wygląda to możer efektownie, to nawet szalony motocyklista jest chyba mniej niebezpieczny od niego...

A propo kultury i dróg - Egipt: Drogi mają jak marzenie, gdyby nie to, że co pewnien czas są poorane leżącymi policjantami, to bajka... A często robili je Polacy, więc jednak potrafią...

A kultura? Jaka kultura?! Tam zasady to brak zasad, jechać pod prąd, zmienić pas ruchu kiedey się da, dużo trąbić, a wyjdzie się z opresji cało :icon_eek: Ale pierwsze prawko było tam wydane bodajże w `70 czy `80 którymś roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ale pierwsze prawko było tam wydane bodajże w `70 czy `80 którymś roku.

 

 

Pewnie zdziwicie się, że w Belgii, cywilizowanym kraju, do 1976 składało się wniosek o wydanie prawka i dostawało się po kilku dniach, tak jak dowód, bez żadnego egzaminu. Ludzie z takim prawem jazdy do dziś jezżdzą po ulicach, i co gorsza, mogą przygotowywać do egzaminu na prawko swoje wnuki czy kogoś z rodziny, bo w Belgii po pierwszych 5h nauki z instruktorem można jeździć rok swoim autem normalnie w ruchu i dopiero po tym roku maksymalnie podchodzić do egzaminu. Także możemy sobie na Turcję czy Egipt narzekać albo ich wyśmiewać, ale nawet u nas w cywilizowanej Europie do niedawna takie kurioza obowiązywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...