Skocz do zawartości

Chimielaki 2007 7-9 wrzesień-Krasnystaw


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mam nadzieje że nie bedzie ciągle padało, bo jak ma tak być jak jest obecnie, to raczej wyjazd ten mija sie z celem.

Ale w weekend zamawiam dobrą pogodę :icon_mrgreen:

No przeciez trzeba sie spotkac na :icon_mrgreen:

 

Dobrze by bylo rozłozyc sie z namiotami jakos kolo siebie. Zawsze raźniej i łatwiej przypilnowac maszynek.

 

Tas ja pewnie przyjade wczesniej to poloze sie na trawie i bede trzymał miejsce :biggrin:

 

To gdzie ta zbiórka??? i o której???

 

TYLKO OBY POGODA DOPISAŁA. (bo sie zgodze tu w tej kwestii z Edzio, ze szkoda zdrowia siedziec w tych namiotach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja spotkania aby wspolnie pojechać :crossy: to:

 

Gocław 13:00-14:00 Stacja STATOIL przy Wale Miedzeszyńskim (ul. Jugosłowiańska/Fieldorfa)

 

A z pozostałymi proponuje umówić się w Lublinie na stacji Statoil (tj. jak wjezdza sie od wawy to ciągle prosto i na pierwszym rondzie po prawej stronie jest ta stacja).

 

Co wy na to??? :rolleyes:

 

 

A co do zbiórki w Lublinie,dotychczas nikt się nie odezwał i nie umawiał z nami,więc narazie nic nie jest zaplanowane,mój kontakt gg.7415448

 

Ja sie dziś próbowałem z Toba skontaktowac ale cos z zasiegu nie masz, musisz wejsc na drzewo wyzsze jak dzwonie :cool: , jutro przekrece do ciebie!

 

Pozatym bezwzględnie nasza obecność na Chmielakach 2007 jest uzależniona od aury-raz byliśmy jak ciągle padało,uwierzcie mi nie warto zdrowia marnować i 3 dni w namiocie przesiedzieć, a bywaliśmy też jak były przymrozki w nocy to wówczas jakiś opał się organizuje i przy ognichu to i całą noc można piwkować i mijający już sezon podsumowywać i nikt nie zmarznie -zajebiście jest.

 

Zobaczymy w piatek rano jak bedzie i co pogodynka pokazuje.

Ale mysle ze sie wypogodzi!!! :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej spodkać się nie na gocławiu bo to nie po drodze do Lublina tylko przy Ul.Ostrobramskiej na stacji szela obok auto fus czyli salonu bmw i obok macdonalda było by lepiej i wstępnie umówmy się na 14.00 w piątek.A dziś jestem w pracy w Pyrach-Kabatach i mam cholernie kiepski zasięg bo i w takim budynku siedzę a gg mam tylko w domu ale już od jutra nie niepracuje do poniedziałku i wieczorami bywam na gg a i na telefonie będę miał lepszy zasięg no chyba że nie odbieram bo pewnie przez Warszawskie korki sprzętem się przepycham i w kieszeni telefonu nie słysze

 

Aplecaczki które chcą jechać może niech pociągiem przyjadą.Kiedyś niektóre pociągi do Lublina z Warszawy wyjeżdżały jako pośpieszne a w Lublinie dalej jechały jako normany przejeżdżając przez Krasnystaw ale jak jest teraz niewiem trzeba by się dowiedzieć

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka jaka mapka po co ci mapka zapytasz kogokolwiek na mieście wszyscy ci powiedą i wskażą.Jak staniesz na moście na żece to w jedną strony są stragany i amfiteatr a w drugą tylko że troszke głębiej jest sławetne pole namiotowe z nami które z mostu widać za takimi dużymi szarymi dwoma rurami które lecą nad żeką po których może po pijaku po ciemaku będziemy łazić a nóż zaden nie spadnie i się nie wykompie.Jakbyś miał jakiś problem z trafieniem dzwoń poprowadzimy-506436737,506538177

 

W każdym bądź razie jeśli nikt do jutrzejszego wyjazdu się z nami nie skontaktuje to nie będziemy zjeżdżać na stacje szela przy Ostrobramskiej,tylko pędzić prosto na chmielaki

 

Plan miasta masz na stronie www.chmielaki.pl musisz skręcić w Ul.Browarną do końca w dół i w lewo w Ul.Partyzantów też w dół która przechodzi w nieutwardzoną na wale przeciwpowodziowym,która poprowadzi cię na pole namiotowe. http://www.krasnystaw.pl/new/images/zdj/mapa/5.jpg

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P w chmielakach było poprostu zajefajnie

 

Mimo kiepskiej pogody i jeziora w butach to było bardzo fajnie, wiadomo ze w świetnym towarzystwie to i w kiepskich w warunkach jest super.

 

;) :P :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...