Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się z irydowych wyleczyłem, niby lepsze a moto mi lepiej i dłuzej lata na zwykłych :). Mam inną zagwostke Brak mocy i momentu wykres w załaczniku ( regulacje zrobione, nowe świece, nowe filtry,

post-51317-0-08624600-1504643156_thumb.png

Edytowane przez Goralx11

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Niedaleko chyba tej dźwigni od ssania jest takie małe pokrętło, nim ustawia się obroty na biegu jałowym. Dostęp dość mizerny, ale nie robi się tego często, więc można wybaczyć. Niestety już około 5 lat nie mam X-11, więc nie mogę dać swojego zdjęcia, ale znalazłem na elektrodzie instrukcję od XXa / X-11 i jest to pokazane:

image.thumb.png.9575aad4c96a3240afe4c714cee5cb7c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź, pokazana śruba jest regulacją w nowszych wersjach z wtryskiem bez ssania, też miałem xx-a i w miejscu ssania była właśnie regulacja, ale na szczęście posłuchałem Ciebie i poszedłem szukać tej śruby gdzieś obok... Znalazłem ale trzeba było podnieść bak i ta śruba jest praktycznie przy samym silniku u góry. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 5 lat X-11 i kolejne 5 lat XXa, najpierw gaźnik, potem wtrysk. W X-11 pokrętło o którym mowa jest trochę nieciekawie usadowione, ale na bank dwoma palcami regulowałem je bez podnoszenia baku, ciężko ale wykonalne, do regulacji raz na kilka lat ujdzie. Pozdrawiam

 👍

 

A w XXie na gaźnikach regulowało się przy lewej manetce, nie pod bakiem. W X-11 „ssanie”, to cięgło pod bakiem, to tak na prawdę nie jest ssanie, tylko podniesienie obrotów, nie wpływa to na zmianę stosunku powietrza z paliwem w mieszance, dziwne ale tak jest, za mieszankę odpowiada tu wtrysk, w X-11 zawsze był wtrysk. W XXie na wtrysku cięgło „ssania” zastapił automat, taka kolejna mała różnica między XXem a X-11 produkowanymi nawet w tych samych latach

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...