Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak wygląda silnik xx ale całkiem możliwe ze coś tam było kręcone ;) kupiłem go za psie pieniądze od kasiastego kolegi który to kupił od jeszcze bardziej kasiastego kolegi. Moto był poobijany o czym wiedziałem od początku ale poważnego wypadku nie miał a ciekawostka jest to ze widziałem u niego wydruk z hamowni i to coś miało 143 kucyki przed zmiana filtra i układu wydechowego Następnym razem jak będę u niego to zrobię fote wydruku bo wisi na ścianie w garażu. Reasumując motocykl chodzi jak trzeba nie jest krzywy prowadzi się jak po szynach i jestem w 100% zadowolony ;) postaram się pożyczyć od kogoś kamerkę to sami zobaczycie ze licznik mi się skończył to nie ściema bo za każdym razem jak gdzieś jadę to go zamykam - taki ze mnie wariat :laugh:



Ostatnio zastanawiałem się nad zmianą moto na coś nowszego a dokładniej ducati diavel chodzi mi po głowie ale puki co zostaje przy x11 bo zajefanie mi się nią jeździ. Jest jeszcze inna opcja mianowicie mam kumpla który to dobrze zna kolesia co to Lamik sie zwie i nawet mieszka blisko a ten czyni cuda z autami i nie tylko i tak sobie myślę może jakieś parę kucyków jej zapodać np ;) Miłego oglądania: https://www.youtube.com/results?search_query=lamik+golf+2 Ps. teraz ten golf ma 914KM nie pamietam jaki moment ale raczej spory ;D



Łoooooo... widzę że nie jestem na bieżąco nawet 950KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chłopie potrzebujesz kucyków w X11 to musisz mieć skrzynię z XX. Nie było 6 biegów w X!!. Po za tym jak byś polatał na oryginale i by ci brakowało mocy to albo jeździsz 40 lat albo 40 tygodni.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że potrzebuję ale dlaczego nie poświrować? Wiem że można zmienić na super sporta ale po co one nie są tak wygodne i nie bulwersuj się tak bo nie o to chodzi po prostu taki mi się trafił jestem cholernie zadowolony i po prostu "panie władzo lubię zapier.alać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam,jestem użytkownikiem x11 od dwóch lat. mam mały problem,po długiej przerwie wyprowadziłem moto i jest mały problem,gaśnie i zapala się lampka F1,czy może ktoś pomoże?? poza tym może ktoś ma namiar na jakąś serwisówke oraz wykaz błędów, no i jak to się sprawdza,z góry dziękuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj, jaka sekwencja mrugnięć (kod błędu) jak znajdę na kompie to prześle ci manuala jak coś to kontakt najlepiej telefonem :)


Kolega, co ma 6 biegów, podobno ktoś w uk przerabiał, na 6 ale cos się nie zmieściło. 300 Na x11? o.O
ja przy 2oo wzwyż nie mogę jechać dłużej niż kilka sekund

. Mocy jak brakuje możesz podnieść. Ja np. mam inne zębatki motto ma przelicznik 1.5 ( Z mil) nie pamiętam liczby zębów) stało się bardziej narowiste, oczywiście K$N oraz wydech SBK bez zmiany kolektora.
Co do regulacji mapy nie trzeba, bo wtryski maja wystarczający zakres by się przestawić pod filtr. A co do wydechu wpływa on na odprowadzenie spalin im bardziej przelotowy tym lepiej, bo tworzące się podciśnienie pozwala zassać więcej powietrza. inny problem jest w gaźniku który trzeba wyregulować w takim wypadku z racji iż gaźnik sam sie nie przestawi na inne dawkowanie.

Niemiałem okazji jej puścić na hamownie wiec nie wiem czy jest jakiś efekt, szczerze nie robiłem tego po to porostu filtr z lenistwa wydech przy remoncie musiał być nowy, bo delkevice zostały pogięte.


Tutaj znajomego test Diavela, ale on nie jeździł na x11
https://jedzpobandzie.wordpress.com/2015/02/06/test-motocykli-uzywanych-ducati-diavel-2012r/

Edytowane przez Goral1906

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jestem użytkownikiem x11 od dwóch lat. mam mały problem,po długiej przerwie wyprowadziłem moto i jest mały problem,gaśnie i zapala się lampka F1,czy może ktoś pomoże?? poza tym może ktoś ma namiar na jakąś serwisówke oraz wykaz błędów, no i jak to się sprawdza,z góry dziękuje ;-)

Witam,

Miałem ten sam problem. Lampka zapalała się i gasła bez żadnej prawidłowości. Wina leżała po stronie słabo dokręconej klemy na akumulatorze. Po oczyszczeniu i dokręceniu klemy problem znikł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam dawno mnie tu nie bylo :) podaje wam link do innego forum gdzie znalazlem kody bledow z 929 po polsku moze sie przydac mnie pomoglo http://forum.fireblade.pl/viewtopic.php?f=31&t=14507&start=24



A co do tej pompy co to działa a nie działa sprawdź czy kable przy komputrze są na miejscu ja kiedyś niechcący kilka wyrwałem :] i tez pompa mi nie działała a na dodatek przez zwarcie wymigało mi kod błędu trzeciego wtrysku trochę mnie to zmyliło nie powiem;}. a na początek to psiknij sobie WD40 w wyłącznik zapłonu może zaśniedział po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo jest tu kto? chyba forum zdechło :( Tak mi się przypomniało kiedyś ktoś tam pisał ze po wyjęciu gum z airboxa poprawia się dźwięk i że niby to fajnie brzmi przyznam ze sprawdziłem to ostatnio i faktycznie brzmi inaczej ale spadek mocy jest spory może przez to że mam k&n-a i akrapa a dokładniej to nie chce jechać w dolnym zakresie więc nie polecam chyba ze na seryjnym układzie jest inaczej. A tak wygląda moje cudo ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6c826c99c9d51fb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55d8dbf15c5023a9.html



A tak z innej beczki wie ktoś o co chodzi ze sprzęgłem hydraulicznym w xx jest jakaś różnica jak jest to jaka? Warto się w to zgłębiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki wie ktoś o co chodzi ze sprzęgłem hydraulicznym w xx jest jakaś różnica jak jest to jaka? Warto się w to zgłębiać?

 

Jest inny wysprzęglik, kiedyś nawet zastanawiałem się nad wymianą tego myśląc, że to bardzo dużo poprawi.

Właśnie wystawiłem na sprzedaż swoją X-11 po 4 wspólnych sezonach i nabyłem dopiero co XXa. Różnica jest, ale nie aż tak wielka myślę. Może najpierw spróbuj naoliwić linkę, czasami to baaardzo dużo pomaga. A zmieniać wysprzęglik, klamkę, to już trochę roboty, kasy. Myślę, że nie jest to aż tak opłacalna operacja. X-11 musi być trochę dla twardzieli, taki charakter moto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam strone fb. X11 tam chłopaki dużo kombinowali z x11:) były też sprzęgła i ups.

A ja mam pytanie z innej beczki czy przez zawias od xx-a (okolo 2 cm wyżej jest po przerobieniu) moze wpływac na to ze przy prędkości około 160-180 przy lekkim wietrze, x po wyprostowaniu się na siodle wężykuje, a po złożeniu się jest spoko.

Druga sprawa bardzo głośno chodzi mi napęd, przy kręceniu kołem praca zębatka - łańcuch jest dość głośna ;/

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Miałem x11 jakieś 8lat temu-sprzedałem i to była najwieksza głupota jaką zrobiłem. :sad:

Po x11 były inne motocykle ale to nie to.

Mam znowu x11 i jestem bardzo zadowolony. :)

ps.mam sprzęgło hydrauliczne-czy jest duża różnica do linki tego nie wiem.

Lewa w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o napęd, to gdy masz inną przednią zebatkę niż fabryczna (ori na tłumik-ma gumy po bokach), to moze być głośniejszy.

Apropos wtrysków-w X-11 i tak samo w XX nie podleją wiekszej dawki paliwa bo niby skąd ECU ma wiedzieć, że zmieniłeś coś w układzie dolotowym. W mniejszym stopniu dotyczy to moto z sondą lambda-ale one zazwyczaj nie sa szerokopasmowe i pracują tylko w pewnym zakresie, poniżej i powyżej którego ECU też nie doleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...