Skocz do zawartości

Czy jest tu jakis driver KAT C+E a wolnych chwilach 2 koła


dandi83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam c+e właśnie zrobiłem kurs na przewóz rzeczy i chyba pójdę do roboty...ale nie podoba mi się to że w tej robocie raczej nie będzie zbyt wiele czasu na moto... tak więc jeszcze się zastanawiam... No chyba że jeździ się na jakiejś wywrotce, albo bułki do sklepu się rozwozi... ale jak dłuższe trasy z naczepą , to w domu jesteś gosciem...nie mówiąc już o trasach zagranicznych... a na moto ciągnie jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na dzień dzisiejszy ACTROS 1846 plus firanka czasami lodówka.Trasy Niemcy,Dania,Hiszpania,Węgry czasami Litwa.Jeżdżę 3w1 i nie jest źle ale czasu na moto brakuje jak powiedział kolega wyżej, chociaż w porównaniu do dużych kołchozów gdzie mobilki nie zjeżdzają po 5-6 tygodni to i tak nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Tez ostatnimi czasy latałem zespołem ciągnik-naczepa, to było głownie Litwa ,Łotwa,Estonia czasem wpadla ...w domu raz na tydzien ,czasem tylko niedziela też bywało ,tylko że moto narazie brak więc nie pasuje chyba do tego tematu :biggrin:

a ogólnie jeśli chodzi o ten zawód trzeba bardzo lubieć ,bo na przymus to dlugo nie pojeździ się, w trakerce proste czynności potrafią robić się kłopotliwe, choćby umycie się czy głupich garów po żarciu :flesje:

ale ogólnie jazda jest całkiem w pompke -jeśli chodzi o mnie zrezygnowalem narazie u jednego kolesia bo praktycznie u niego jeździło się tylko w nocy, a że ja lubie pospać nieco dłużej to już dłużej postanowilem sie nie męczyć :wink:

ale gdzieś w innej firmie to pewnie jeszcze zasiąde -czemu nie !

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja pojeździłem DAF XF naczepa (plandeka) i powiem że mam dosyć... o ile sama jazda jest ok. o tyle użerania się ze spedytorami z magazynierami, kilkugodzinne czakanie na załadunek albo rozładunek...itp itd dobija strasznie...poza tym te zestawy na nasze drogi pasują jak świni siodło... kierowca jest odpowiedzialny za wszystko... za auto, za towar, za papiery, za czas itp itd... poza tym weekend tylko w domu.. czasu na moto nie wiele i babeczka się burzy... póki co ja odpuszczam... no chyba że polatam z wanienka albo patelnią gdzieś w pobliżu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Po co się pierdzielić u kogoś?. Kombinujcie swój interes. Znam kolesia co zaczynał skromnie przewóz bo od starego mercedesa, wkrótce po tym była renówka z wanienką (?), teraz jest renówka + prawie, że nowy DAF Xcośtam, do niego kompletnie nowa naczepa, i MAN z naczepą. Koleś w chwili obecnej jest na wakacjach, a wszystkie trzy auta kursują.

 

I przypomina mi się nalepka, którą wczoraj widziałem na jednej naczepie na mieście: IF YOU CAN'T SEE MY MIRRORS, I CAN'T SEE YOU.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magirus Deutz ('83 mrugacz.gif)

 

chłodzony powietrzem v8 :biggrin: ??

 

star 200 dosyć męczące auto te biegi w sumie mocą też nie grzeszy przy 6tonach sie toczy nie jedzie.jednak zawsze ciszej niż w tatrze 2s3 t815 :crossy: aczkolwiek z tego co wiem zarobki na poziomie 10-11zł/h netto praca po 8h tylko ranna zmiana jeździ sie na godziny tylko tabor z reguły tragiczny no i jak jest pilna fucha to walą po 20 ton na kamaza a potem sie jedzie z duszą na ramieniu opony łyse hamulce zajechane czarna chmura dymu i do przodu :P i wyjeźdzanie z podporządkowanej to wielkie palenie sprzęgła i zadymianie okolicy......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Po co się pierdzielić u kogoś?. Kombinujcie swój interes. Znam kolesia co zaczynał skromnie przewóz bo od starego mercedesa, wkrótce po tym była renówka z wanienką (?), teraz jest renówka + prawie, że nowy DAF Xcośtam, do niego kompletnie nowa naczepa, i MAN z naczepą. Koleś w chwili obecnej jest na wakacjach, a wszystkie trzy auta kursują.

 

I przypomina mi się nalepka, którą wczoraj widziałem na jednej naczepie na mieście: IF YOU CAN'T SEE MY MIRRORS, I CAN'T SEE YOU.

 

Tia, all w leasingu i za 3 -6 miesięcy pier*olnie piękną plajtę...

 

Mam "pod sobą" 31 ciężarówek i widzę jak codziennie padają firmy transportowe :/

W tej chwili są trudne czasy dla transportu w całej europie i robi się coraz trudniej na rynku pracy...

W naszej firmie zawsze zatrudnialiśmy młodych kierowców bez stażu i praktyki - dawaliśmy im szanse na start ale ostatnio przychodzą do nas w poszukiwaniu pracy, bardzo wyszkoleni i z dużym stażem kierowcy - rynek się kurczy...

 

Jak ktoś planuje teraz zrobić prawko, zaświadczenia i potem wejść do pierwszej, lepszej firmy i zarabiać 5k to będzie mu cieżko :crossy:

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja od niedawna także pomykam na ciężarówkach. Głównie Actros (asenizacyjny) lub Volvo (4 osiowa cysterna lub ładowacz z kontenerem), czasami MAN. Dopiero zdobywam doświadczenie w tym zawodzie ale całkiem mi się podoba ta praca :P

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam szoferów

Ja sobie pomykam Magnumką 480 z naczepą po naszych niby-pięknych niby-drogach. Cięzko jest pogodzić taką pracę z korzystaniem z motocykla, a jeszcze gdy się ma żonę i dziecko, to same kompromisy. Ale będę próbował, a co z tego wyjdzie, to się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...