Skocz do zawartości

PRAGA - Wrzesień


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Młody stażem jestem na tym forum, ale postaram się zintegrować :)

Dopisuję się do listy

 

- vigaCMHQ

- EARL

- Kubuś

- ruso

- KarolinaPink

- plooscva

- DeviLLny Diabełek raz

- abu

- wolkan

- Cielak - /jeśli zdąży z prawkiem/

- trzykawki

- Robert

- J.Pastor

- Karmazynowy mściciel

- Magister

- Pol_dek

- Molin2007

- Autochton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abu ----> cena za nocleg w Jeleniej nie jest specjalnie zachęcająca ;)

 

czekamy w takim układzie na wieści z Wrocka..............

 

Jeśli tam też okaże się drogo to wtedy śpimy pod granicą......

 

 

PS - witam wszystkich ostatnio dopisanych do listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak pisałem wcześniej byłem w czwartek w Pradze. Melduję, że wszystko stoi na swoim miesjscu Most Karola, Hradczany itp. :crossy:

Od Liberca jest fajna autostradka, na początku piękne widoki, góry, troche winkli. Tą autostrada wjeżdza się do samej Pragi. Nawet korków nie było o dziwo. Moto zostawiłem jakieś 200m od Mostu Karola opłata 40KĆ za godzinkę ale moto stoi pilnowane przy samej budce.

Koszt paliwa ok 29.90KĆ Pb95. Jak to w Pradze dość drogo, za 1 duże piwko, za 1 małe piwko i jakies tam ciacho zapłaciłem 315KĆ. Przelicznik 100KĆ = ok. 14zł.

Acha na wlocie do Pragi i wylocie często stoi Policja. Ogranicznie do 50km/h. Lepiej zwolnić. Na samej autostradzie nie widziałem Policji czy radarów ale też leciałem 200km/h. :)

Zatem życzę miłej wycieczki kolegom i koleżankom, szerokiej drogi. :wink:

Pozdrawiam, Maciek

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można to chętnie się podłącze do wyjazdu (na razie na 80% - bo we wrześniu wyjeżdżam na szkolenie i jeszcze nie znam terminu).

Dla ilu osób potrzebny jest nocleg i do jakiej ceny we Wrocku? Mogę się zorientować w cenach moteli i hoteli pracowniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wiem że jeszcze trochę wody musi upłynąć ale może jakieś załozenia co do godz wyjazdu w piątek?

 

i druga sprawa. była już informacja na ten temat od organizatora ale pojawił sie tez pomysł nocowania tuz pod granicą czeską po stronie polskiej. To moze jednak zaatakować Piekielne Doły? - nocleg za darmo :) :) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze konkretów nie ma co do noclegu.....

więc:

 

Szafir - witamy w grupie - zorientuj się co do noclegów w tych pracowniczych - ma być tanio i z miejscem na moto.

 

trzykawki - Piekielne Doły - za darmo??? masz jakieś układy???? Jeśli tak to super.

 

Co do wyjazdu w piątek - planuję odprawę o 9:00 a 9:30 wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

trzykawki - Piekielne Doły - za darmo??? masz jakieś układy???? Jeśli tak to super.

 

...

 

z tego co zrozumiałem z wypowiedzi ludzi którzy tam byli to nocleg tam jest za darmo, mam nadzieje że to nie jest nieporozumienie postaram sie to sprawdzić.

 

JoasiaDH napisała:

 

"A nie ciekawiej skończyć pierwszą nockę w Piekielnych Dołach kochani?

Nocleg za darmo w jaskiniach wraz ze swoimi sprzętami i po piwo można motocykielem pod bar zajechać

Pozdrawiam,

Joaśka"

 

na podstawie tej wypowiedzi założyłem że tak jest.

 

 

ponizej link do strony Piekielnych... Napisałem maila ze planujemy ich odwiedzić 14-stego i zanocować, poprosiłem o potwierdzenie ze nocleg bedzie za free. zobaczymy czy odpisza jak nie to zadzwonię. Jak ktoś porusza sie w języku południowych braci to może sie doczyta coś o nocowaniu.

 

http://www.pekelne-doly.cz/

Edytowane przez trzykawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nocleg w piekielnych JEST ZA DARMO ...tyle, że ten nocleg to po prostu miejsce na glebie w którejś z grot :biggrin: - czyli własne śpiwory wysoce wskazane ...a miejsca jest sporo ...aha jest tam też dostępna pewna pula materacy ...zresztą nie chce mi się pisać zobaczcie fotki ...zdjęcia od 1 do 10 w albumie poniżej są właśnie z piekielnych ...reszta z Pragi i z Krumlova (chyba) :biggrin: http://picasaweb.google.pl/olesiaGS/Piekie...olySierpien2006

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nocleg w piekielnych JEST ZA DARMO ...tyle, że http://picasaweb.google.pl/olesiaGS/Piekie...olySierpien2006

 

pozdr,

w

 

Za darmo? Za darmo to ja bym się smoły napił!

Jedziemy zatem Piekielnych Dołów :buttrock: Niech każdy weźmie karimatę i śpiwór i dajemy w kime w jaskiniach. Kapitalny pomysł. DO baru na motongu.. IIIIIIIIIhaaaaah! :bigrazz: RRRRRRRRRRRRRRRR R R

500km jednego dnia chyba każdy wytrzyma w siodle...

A przy okazji chciałem powiedzieć, że gdyby ktoś jakoś chciał zorganizować nas wszystkich w szyki na wyprawę, tj. poustawiać nas już tak na starcie żebyśmy jechali mniejszymi grupami z odpowienią dla różnych typów prędkością, to ja deklaruje się jako chętny do tankowania co 200km i utrzymywania 120km/h na zegarze.

>>>----->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pradze możemy sie zatrzymać: http://www.hostel-klamovka.com/

11-15 Euro za noc, pokoje 8 osobowe, w kazdym pokoju prysznic.

Jutro mozna już zarezerwować - tylko czekam na sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie sprawdziłem kilka hosteli ... i można się przespać w pokoju 4 lub 8 osobowym za ok 40 zł/os.

1. >> hostel HiWay - centrum<<

2. >>hotel IRYS -wylot na Poznań<<

to tylko 2 pierwsze z brzegu...

Ale widzę, że temat schodzi na nocleg w Piekielnych :icon_mrgreen: - tylko z Wafki to 560 km i ostatni odcinek to górki...

Aha, lista:

- vigaCMHQ

- EARL

- Kubuś

- ruso

- KarolinaPink

- plooscva

- DeviLLny Diabełek raz

- abu

- wolkan

- Cielak - /jeśli zdąży z prawkiem/

- trzykawki

- Robert

- J.Pastor

- Karmazynowy mściciel

- Magister

- Pol_dek

- Molin2007

- Autochton

-Szafir

Edytowane przez Szafir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pradze możemy sie zatrzymać: http://www.hostel-klamovka.com/

11-15 Euro za noc, pokoje 8 osobowe, w kazdym pokoju prysznic.

Jutro mozna już zarezerwować - tylko czekam na sygnał.

 

to chyba nie ma co czekać

 

...

Ale widzę, że temat schodzi na nocleg w Piekielnych :biggrin: - tylko z Wafki to 560 km i ostatni odcinek to górki...

 

ale jaka satysfakcja na koniec... jak to było?: niektóre rzeczy są bezcenne za wszystko inne możesz zapłacic kartą tralalala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...