Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, normalnie szacunek dla Was :banghead:

Jeszcze nigdy nie widziałem takiej jazdy jak dzisiaj Wy pokazaliście :banghead:

Niektore fotki, które udalo mi sie zrobic sa normalnie zajebiaszcze ;), inne troche rozmazane ale naprawde staralem sie ;)

Dzis nie mam czasu ale jutro już myślę, że zobaczycie jak lataliście ;)

Właśnie, piszcie jak to gdzies wrzucić, bo jak nie dam rady to pomyślałem, że zgram wszystko na płytke i wyśle pocztą Turkowi lub komuś z Was. Mam też kilka filmików ale niestety bez dźwięku bo aparat troche kiepski :|

Pozdrowionka i jeszcze raz szacuneczek ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam az 2 fotki... nie bylo czasu bawic sie w fotografa, a i tak mielismy fachowcow na torze, wiec wstyd bylo sie pokazywac z moim aparatem :banghead:

 

cos dla Iskry:

 

HMmm ZET ale dlaczego to zrobiles?

http://aycu31.webshots.com/image/22750/200...00277293_rs.jpg

 

Zly ZET byl rano nie w humorze i musial odreagowac...

http://aycu10.webshots.com/image/25009/200...04029801_rs.jpg

 

 

wiecej pikczerow nie mam :banghead: Czekam az Pan Fotograf wrzuci fotki na neta i reszta paparazzi :P

 

@Przemek : najlepiej wybierz te fotki ktore sa dobrej jakosci zrob resize do 1024x768 i spakuj rarem. Pozniej wrzuc na wyslijto.pl lub yousendit.com i kazdy bedzie mogl sobie sciagnac :banghead: Dzieki za robienie foto

 

Dzieki wszystkim za wspolne latanie, bylo zajebiscie. Juz czekam na nastepny wypad do Lublina, tylko ze tym razem przygouje sie na pewno duzo lepiej kondycyjnie i bede mial hamulce sprawne w 100% :icon_mrgreen: Szkoda tych paciakow, szkoda maszyn, ale wiadomo ze najwazniejsi riderzy i dobrze ze wszyscy cali a straty nie sa duze.

 

Nie rozumie tego dlaczego wladze Wawy / prywatni przedsiebiorcy/inwestorzy nie doceniaja bussinesu jaki mogliby zrobic budujac glupi maly tor kartingowy.Jedyny minus calej imprezy to jest dojazd ktory jednak troche kosztuje.

 

dzieki i do nast!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była naprawdę na poziomie i cieszę się, że dane mi było wziąć w niej udział.

Spalona guma, zgrzytające podnóżki, Iskry :D i trochę lakieru na asfalcie...

No ale gdzie drwa rąbią tam wióry lecą :)

Patrząc z perspektywy ostatnich kilku tygodni tor zdobywa uznanie i popularność dzięki czemu jako "tubylec" mam okazję podpatrzeć co nieco i podszlifować technikę.

Cena niby niewygórowana ale chyba trochę odstrasza okolicznych motocyklistów bo z lokalnych inicjatyw zbyt wiele się nie dzieje. No chyba, że "po godzinach" :)

http://www.kurierlubelski.pl/index.php?mod...tid=9&pid=41245

 

Tego co daje tor nie da żadna ulica i zdecydowanie lepiej poszaleć tu i zweryfikować swoje umiejętności.

Polecam każdemu niezależnie od ilości nawiniętych km.

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

Do następnego razu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie wszyscy :) Było do dupy! :) Heheh

 

A tak serio - było baaardzo sympatycznie :bigrazz: Ekipa prima sorcik. Szkoda, że więcej siedziałem niż latałem, ale zbita czacha mi humor popsuła :D Mam nadzieje, że wyjazd zostanie powtórzony.

 

Pozdrówki dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, dzieki za fotosy, dzis ZET byl :D :) naprawde zly :bigrazz:

Co prawda nie jest urodzonym torowym sportowcem, ale w trasie dawal ognia zdrowo :) :)

 

NA poczatku znudzila mu sie blacha, pozniej stwierdzil ze podnozki mu sa niepotrzebne ;) Jeszcze pozniej pomyslal o tym samym i wzial sie za wydechy :D

 

Qwa, jeszcze nie wydalem tak sensownie kasy jak dzisiaj(60 pln na tor)

 

 

Chłopaki, normalnie szacunek dla Was

Jeszcze nigdy nie widziałem takiej jazdy jak dzisiaj Wy pokazaliście

Niektore fotki, które udalo mi sie zrobic sa normalnie zajebiaszcze :P, inne troche rozmazane ale naprawde staralem sie :P

Dzis nie mam czasu ale jutro już myślę, że zobaczycie jak lataliście

Właśnie, piszcie jak to gdzies wrzucić, bo jak nie dam rady to pomyślałem, że zgram wszystko na płytke i wyśle pocztą Turkowi lub komuś z Was. Mam też kilka filmików ale niestety bez dźwięku bo aparat troche kiepski :|

Pozdrowionka i jeszcze raz szacuneczek

 

 

Dziekiz a fotosy, dam ci jutro namiary na szybkie FTP. Wrzucisz je na serwer i ja rozdystrybuuje na wawe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra chcesz te fotki w duzej rozdzielczosci bez cenzury? :icon_mrgreen: to wysle Tobie na maila. Musimy tez pomyslec zeby jakos R6tka sie zaprzyjaznila z ZETem to moze jakies pocketbiki by fajne wyszly z tego? :icon_mrgreen::P

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...