Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekaw o co chodzi z tym szkoleniem? :banghead: bo z tego linku co dał "paradise" nic nie wynika, a tymbardziej odnośnie samego latania po torze??

 

..a nie ukrywam nie chciałbym lecieć ponad 200 km z pod Warszawy żeby polatać może 30 min na torze a reszte postać i posłuchać min. o awaryjnym hamowaniu, jeździe w deszczu czy bezpiecznej odległości itp. :rolleyes:

 

tymbardziej że tak jak pisze Emil2 - termin 26.09 był zarezerwowany jako "zwykły termin" ;/

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] bo z tego linku co dał "paradise" nic nie wynika, a tymbardziej odnośnie samego latania po torze?? [...]

 

z linku moze wiele nie wynikac, sproboj natomiast poczytac to co znajduje sie na stronie na ktora wskazuje, mysle ze posiadajac podstawowe umiejetnosc czytania ze zrozumieniem dodatkowo wspomagajac sie materialami fotograficznymi mozna miec mniej wiecej rozeznanie o co w tym szkoleniu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----- Original Message -----

From: "Roland" <[email protected]>

Jest to jazda podnoszaca sprawność w poruszaniu sie motocyklem. Będziesz

miał możliwość z pojezdzenia na probach ustawionych pacholkami. W tym dniu

nie przewidujemy jazdy wolnej.

-----Original Message-----

 

to ja chyba sobie daruje, takie cos juz przerabialem, starczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) szkoda bo mialem ochote sie pozniej poscigac,ale chociaz z toba sie poscigalem troche,Johny to ty jezdziles ta cbr f3 tak??

Pozdro

Nie kto inny.......!!!!Ty sobie wyobraź jego mine jak go w koncu objade!!!!A nadejdzie taki dzień...... :icon_twisted:

Cholera, to ja nie wiedziałem, że 20/09 w Lublinie były jakieś wyścigi. Szok :icon_mrgreen:

 

(EDIT: eee daty mi się pomyliły - przepraszam Johny :biggrin: )

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE...... :icon_eek: znaczy w ogóle to było 20-stego...a wyscigi?? było ok.....chociaz sporo ludzi szybko rezygnuje...szkoda!!!!Ale zeby nie było - ja nikogo nie podpuszczam....... :icon_twisted:

:biggrin: Ja się nie daję podpuszczać - po prostu jak widzę, że ktoś się chce mnie wyprzedzić, to go puszczam. Już nawet zacząłem jeździć z rozłożonymi lusterkami :bigrazz: . aby widzieć "ścigantów".

 

Ja tam lubię sobie pojeździć w swoim tempie, czasami gdy podoba mi się czyjaś jazda i trajektorie, to się podepnę na kilka kółek. Ale ścigania staram się wystrzegać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się ścigał ten się ścigał. A i tak wszystkich objeżdżał gość na żółtej R1 w malowaniu Camela hehe :)

Mariusz;)

przesympatyczny właściciel serwisu motocyklowego na ul. rapackiego w Lublinie

na forum lubelskich motocyklistów (riders.lublin.pl/forum) występuje pod nickiem mariomotors i ma tą żółtą R1 w avatarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...