Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w czerwcu mają być 3 terminy i mam zamiar na dwóch z nich być. Mam nadzieję, że nie będzie strasznych tłumów... A swoją drogą jakiś koleś na swojej wypasionej R1 chyba potraktował takie latanie straszliwie ambicjonalnie i za wszelką cenę nie chciał dać się wyprzedzić... Oby takich jak najmniej! Większość osób jak zauważyła, że ktoś leci troszkę szybciej to przepuszczała bez problemu!

 

PS:

Sprawdzał ktoś ile czasu zajmuje jedno kółko? Tak z ciekawości pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Następnym razem postaram się sprawdzić swoją czasówkę.

 

Myślę żeby sprawdzić swój czas to trzeb by było jechać samemu, bo jak dogonisz grupkę wolniejszą to zanim ich wyprzedzisz to dojdzie 30 sekund zanim w ogóle wyprzedzisz przed końcem okrążenia, co jak co ale na lublinie wyprzedza się ciężko a zwłaszcza jak ktoś się wyprzedzić nie daje i celowo utrudnia zadanie :bigrazz:

 

Jak to jest z Radomiem?? kto robi zapisy ? ile kosztuje wjazd ?

 

A nie wiecie jak to jest z Kielcami- oglądałem ostatnio na TVN Turbo i fajny tor był przez las, tylko nie wiem czy na moto się nadaje ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żeby sprawdzić swój czas to trzeb by było jechać samemu, bo jak dogonisz grupkę wolniejszą to zanim ich wyprzedzisz to dojdzie 30 sekund zanim w ogóle wyprzedzisz przed końcem okrążenia, co jak co ale na lublinie wyprzedza się ciężko a zwłaszcza jak ktoś się wyprzedzić nie daje i celowo utrudnia zadanie :bigrazz:

 

Jak to jest z Radomiem?? kto robi zapisy ? ile kosztuje wjazd ?

 

A nie wiecie jak to jest z Kielcami- oglądałem ostatnio na TVN Turbo i fajny tor był przez las, tylko nie wiem czy na moto się nadaje ??

 

Pozdro

 

Ktoś z moich znajomych sie dowiadywał jak to z Radomiem. I to jest tak, że w weekendy jest chyba 100 za cały dzień.Natomiast jest też w tygodniu i wtedy to jest 50PLN za cały dzień. Próbowałem się dodzwonić i dogadać ale nic nie wiedzą... Najlepiej by było jakby ktoś z Radomia podjechał, dogadał sprawę i dał info "co, kiedy i jak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, w Radomiu w weekend jest 100zł na tygodniu 50zł, ja dzwoniłem tam wczoraj i w tym tyg nie mieli żadnych wolnych terminów i kazali mi zadzwonić jutro bo na przyszło może coś ustalą, więc dam znać, bo wstępnie chciałem zarezerwować Radom na 8 maja ale nie wiem czy się uda. A co do Kielc to tam niestety nie da się jeździć motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie jak to jest z Kielcami- oglądałem ostatnio na TVN Turbo i fajny tor był przez las, tylko nie wiem czy na moto się nadaje ??

 

Tor Kielce był budowany równolegle z Poznaniem (ale jest mniejszy) i były tam organizowane wyścigi motocyklowe.

Tor znajduje się dokładnie w Miedzianej Górze, jak mnie pamięć nie myli...

Z tego co słyszałem, to ponoć zaniedbano go i ze względu na stan nawierzchni na odcinkach leśnych, nie są tam już organizowane imprezy... Przynajmniej na pewno nie motocyklowe...

 

Tory kartingowe nie mają do niego podejścia... Mam gdzieś starą mapkę tego toru.

O! Jest:

http://jdmpolska.files.wordpress.com/2008/06/tor-plan.gif

 

I zdjęcie..."lotnicze" ;)

http://www.oeamtc.at/netautor/na_pro/wrapp...mlk_luft2_4.jpg

 

To chyba ten sam... :bigrazz: W każdym bądź razie miałem takiego linka opisanego jako "Tor Kielce" ;)

 

Ale może ktoś z Kielc może coś więcej powiedzieć? Bo ja nawet chciałem takie pytanie na forum napisać...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Kolejne zarezerwowane terminy do śmigania na Torze to:

 

13 czerwca 2009r.

14 czerwca 2009r.

27 czerwca 2009r.

 

godziny: 10.00 - 15.00.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

 

 

Jesteś wielka :notworthy:

Oby jeszcze pogoda dopisała :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...