Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z tego co wiem to w każdy czwartek tor jest dostępny dla sekcji motorowej, wystarczy tylko zapisać się w pzmocie i opłacać składki roczne. Wpisowe 30zł i opłata za rok ok 78zł. Wiem to ponieważ razem z kumplem i kilkoma innymi goścmi będziemy tam szaleć miniaczami, ja czasem większą maszyną.

Moto Sekcja w tym roku jest zawieszona a co sie z tym wiąże latanie na torze (czwartkowe treningi) :icon_evil: :banghead:

Co do wynajęcia toru w weekendy nie mam pojęcia, widze ze Joaska bardziej jest w temacie, więc moze Ona rozjaśni sprawe.

Pozdro.

Edytowane przez rafał 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tor jest dostępny tyko w czwartek na trening a bodajże od 16.00. A co do zapisów to wystarczy wstąpić do pzmotu i zapisać się w zapłacić wpisowe i składkę roczną, tak jak pisałem coś koło 108zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tor jest dostępny tyko w czwartek na trening a bodajże od 16.00. A co do zapisów to wystarczy wstąpić do pzmotu i zapisać się w zapłacić wpisowe i składkę roczną, tak jak pisałem coś koło 108zł.

Eh, piszesz, a nie bardzo wiesz o czym... Więc dla rozjaśnienia:

- Motosekcja jest zawieszona ale to prawdę mówiąc tylko taki gest (może w sumie niepotrzebny) na przemyślenie pewnych spraw i poukładanie wszystkiego - a jak się poukłada (my, wy, wszyscy) tak będzie

- nie wstępujesz do PZM-otu, tam możesz sobie co najwyżej wynająć tor po cenach ogólnie znanych

- zapisać możesz się do sekcji a działa ona w barwach Automobilklubu Lubelskiego i tam też się zapisujesz: wpisowe i składka roczna kwoty mniej więcej j.w., studenci składka/2

- tor na treningi jest udostępniany Automobilklubowi na podstawie głównie przynależności do zrzeszenia - polecam tę lekturę: statut PZM

- czwartki, i owszem były dostępne w ub. sezonie, co do treningów w obecnym nic jeszcze nie jest ustalone więc to "jest" nie jest na miejscu.

 

Zapraszam do udziału w tej zabawie, wszystko stanie się jaśniejsze...

 

P.S. Aaa... minibajki - tym bardziej nie powinieneś siać tu zamętu niesprawdzonymi informacjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

skoro suchy wykombinowal dobry rejestrator a teraz sie opierdziela, to ja zapuszcze linka do ankiety zapisowo-informacyjnej:

 

http://www.doodle.com/6x6aywnhdt5qbz9t

 

 

a w sobote bedzie mozna normalnie polatac? co znaczy "szkolenie"?

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

 

Zaklepałam jeszcze trzy łikendy w czerwcu: 13 i 14 potem 20 i 21 oraz 27 i 28 czerwca 2009r.

 

Co do maja to będzie problem ale mam się jeszcze dowiedzieć w poniedziałek tj 23.03.2009r.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WITAM!

 

Z przykrością muszę powiadomić,że 18 kwietnia został wykreślony z kalendarza jazd na Torze w Lublinie.

To decyzja PZMOT!!!!

 

Pozostaje jedynie 19 kwietnia 2009r. czyli niedziela.

 

Przepraszam za niedogodne zmiany :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...