Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestey chyba raczej jeszcze nic nie jest jasne :banghead:

http://www.sendspace.pl/file/fiuRSnI3/

Zarzadcy toru starają sie uporać z mieszkańcami bloków obok :evil:

Ps. Cabaniero to z Toba rozmawiałem kiedys na stacji w Elizowce? Ja Byłem pracownikeim owego "cepenu" :biggrin:

Dodam tylko: wypowiedz Waldemara Czerniaka, prezesa ZO PZM w Lublinie. Audycja była nadana w czwartek 08,01,2009r. w MotoCentrum, fragment jest zamieszczony dzięki uprzejmości prowadzącego program Michała Adamiuka.

Edytowane przez rafał 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestey chyba raczej jeszcze nic nie jest jasne :banghead:

http://www.sendspace.pl/file/fiuRSnI3/

Zarzadcy toru starają sie uporać z mieszkańcami bloków obok :evil:

Ps. Cabaniero to z Toba rozmawiałem kiedys na stacji w Elizowce? Ja Byłem pracownikeim owego "cepenu" :biggrin:

Dodam tylko: wypowiedz Waldemara Czerniaka, prezesa ZO PZM w Lublinie. Audycja była nadana w czwartek 08,01,2009r. w MotoCentrum, fragment jest zamieszczony dzięki uprzejmości prowadzącego program Michała Adamiuka.

 

A przypominam sobie ... no faktycznie to chyba ze mną gadałeś .. witaj na forum... Miejmy nadzieję , że jednak będzie można polatać w Lublinie, bo to chyba najtańsza możliwość polatanaia po winklach w bezpiecznych warunkach... innych możliwości prawie nie ma , w Poznaniu trzeba słono bulić a na drogach wiadomo... ryzyk fizyk..albo uda się albo nie...

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!

Chcę poinformować,że zarezerwowałam dwa terminy do śmigania na Torze:

18 i 19 kwietnia 2009r. Są to pierwsze wolne terminy w kwietniu i do tego jedyne!!!!

W maju nie żadnych wolnych terminów!!!! A co do czerwca to będzie wiadomo dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Tyle udało się uzgodnić. Cena za wjazd - może zostanie taka jak w ubiegłym sezonie czyli - 50 zł albo Prezes podniesie ( sam jeszcze nie wie).

 

Chcę jeszcze poinformować,że 18 kwietnia 2009r. w godzinach 10.00- 15.00 czyli w czasie zarezerwowanym na jazdę organizowane będzie szkolenie z techniki jazdy.Koszt na tę chwilę wliczony jest w opłatę za wjazd na Tor. Więcej szczegółów niebawem.

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę jeszcze poinformować,że 18 kwietnia 2009r. w godzinach 10.00- 15.00 czyli w czasie zarezerwowanym na jazdę organizowane będzie szkolenie z techniki jazdy.Koszt na tę chwilę wliczony jest w opłatę za wjazd na Tor.

Czy da sie smigac po torze normalnie 18 kwietnia, czy grupa szkoleniowa bedzie korzystac z toru i trzeba bedzie zjezdać do pit stopu??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maj bez treningów ??? O żesz w dupę... miejmy nadzieję , że w Pionkach tor powstanie szybko... bo coś mi się wydaje, że jednak w Lublinie już sobie tak nie polatamy jak w zeszłym sezonie... a szkoda, bo fajny ten tor... Polska to dziwny kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze to moj pierwszy post na tym forum,to powiem "witam"sa jakies zapisy,czy specjalna lista na ktora trzeba sie zapisac?aby wjechac na ten tor?

 

Nie ma... przyjeżdżasz na określoną datę, godzinę... wyskakujesz z pięciu dych... robisz znak krzyża i ogień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie no tylko nie to. Normalnie bym kogoś udusił by odreagować, najlepiej kogoś z prostestujących mieszkańców :icon_twisted:

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Z tego co napisala Asia wynika jedynie, ze w maju nie ma treningow. Moze ktos juz wczesniej zarezerwowal sobie weekendowe terminy? Asiu, jak dokladnie to wyglada? Czy orientujesz sie z czego wynika brak terminow majowych?

 

Moze powinnismy sie lepiej zorganizowac, zeby zapewnic sobie czestsze treningi? Uzgodnic z wlascicielem obiektu harmonogram na caly sezon, ustalic liste pewnych uczestnikow, spisac jakas umowe i dokonac zaliczki? Mysle ze dla wlasciciela toru liczy sie pewny zysk i przewidywalnosc sytuacji. Byc moze teraz mu tego brakuje i nie traktuje nas na powaznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Z tego co napisala Asia wynika jedynie, ze w maju nie ma treningow. Moze ktos juz wczesniej zarezerwowal sobie weekendowe terminy? Asiu, jak dokladnie to wyglada? Czy orientujesz sie z czego wynika brak terminow majowych?

 

Moze powinnismy sie lepiej zorganizowac, zeby zapewnic sobie czestsze treningi? Uzgodnic z wlascicielem obiektu harmonogram na caly sezon, ustalic liste pewnych uczestnikow, spisac jakas umowe i dokonac zaliczki? Mysle ze dla wlasciciela toru liczy sie pewny zysk i przewidywalnosc sytuacji. Byc moze teraz mu tego brakuje i nie traktuje nas na powaznie?

Cześć!

Prezes powiedział,że majowe łikendy są zajęte na imprezy samochodowe lub inne Ogólnopolskie.

Zapytam Go jeszcze może ktoś zarezerwował terminy również na motocykle i dam Wam znać czy można ewentualnie do kogoś dołączyć.

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

 

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Prezes powiedział,że majowe łikendy są zajęte na imprezy samochodowe lub inne Ogólnopolskie.

Zapytam Go jeszcze może ktoś zarezerwował terminy również na motocykle i dam Wam znać czy można ewentualnie do kogoś dołączyć.

/color]

Jeden z terminów (31,05) został zarezerwowany przez LGW"Partyzant" na organizację Wyścigów Super-Veteran.

tu jest "zajawka" http://www.rajdlubelski.pl/

Wspomnę, że poszukujemy chętnych do wsparcia organizacyjnego, ponieważ z założenia impreza ma być

duża i ogólnopolska. Przewidujemy też ewentualnie pokaz stuntu lub pokazowy wyścig motocykli współczesnych, dlatego ewentualnie zapraszam do rozmów osoby zainteresowane. :flesje:

Edytowane przez skrzydlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co wiem to w każdy czwartek tor jest dostępny dla sekcji motorowej, wystarczy tylko zapisać się w pzmocie i opłacać składki roczne. Wpisowe 30zł i opłata za rok ok 78zł. Wiem to ponieważ razem z kumplem i kilkoma innymi goścmi będziemy tam szaleć miniaczami, ja czasem większą maszyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...