Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwunastego tor jest zarezerwowany na zamknięte treningi. Nie wydaje mi się żeby istniała możliwość dołączenia bez ustalenia z organizatorem.

 

-UFI-

 

Ok, a kto jest organizatorem? Dotychczas, jak była mowa o torze w tym wątku, to odbywało się to na zasadzie kto chętny. Teraz jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tor stworzony dla supermoto ..dobry fachowiec powinien na nim łykać wszystkie GSXRy i ER Łany...

Właśnie, tylko trzeba dobrego fachowca. Kupiłem sobie "supermoto" bo mieszkam przy torze ale te barany z osiedla tak utrudnili dostęp do toru, że jeździłem tam w sumie może 4 razy.

Mam Husqv 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to ja też sie piszę. czyli +1

 

(czy to wszystko jeśli chodzi o formlane zgłoszenie?)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, najpierw mam ostrzeżenie o ponownej plamie oleju na drugim zakręcie pierwszej agrafki. Uważajcie za każdym razem jak wjeżdżacie na tor czy znów te debile z osiedla (moi sąsiedzi) nie wylali czegoś. Właśnie wrócilem z toru, zasypałem ten syf piachem. Jutro daje znać PZM, niech to wyczyszczą przed czwartkowymi jazdami.

Druga sprawa to taka, że chyba czas zrobić zlot na osiedlu i pokazać im co ich czeka jak zamkną lub ograniczą dostęp do toru. Walczą metodami poniżej pasa, więc niech usłyszą hałas pod sowimi oknami!!!

Można by to zrobić np 27 przed pojeżdżawką. czekam na chętnych :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, najpierw mam ostrzeżenie o ponownej plamie oleju na drugim zakręcie pierwszej agrafki. Uważajcie za każdym razem jak wjeżdżacie na tor czy znów te debile z osiedla (moi sąsiedzi) nie wylali czegoś. Właśnie wrócilem z toru, zasypałem ten syf piachem. Jutro daje znać PZM, niech to wyczyszczą przed czwartkowymi jazdami.

Druga sprawa to taka, że chyba czas zrobić zlot na osiedlu i pokazać im co ich czeka jak zamkną lub ograniczą dostęp do toru. Walczą metodami poniżej pasa, więc niech usłyszą hałas pod sowimi oknami!!!

Można by to zrobić np 27 przed pojeżdżawką. czekam na chętnych :biggrin:

 

ku*wa co za popie**olony kraj... ja już nie mam siły dalej tutaj być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to celowe działanie, a nie w wyniku jakiegoś ślizgu szalonego moto :) Nie moge uwierzyć, że ktoś może z pełną świadomością chcieć narazić czyjeś zdrowie na szwank nie wspominając o jego motorku :)

Szok, jescze raz szok - więć jak coś to się przyłączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafallo5vr6'[/b] rafallo5vr6' date='16.07.2008 - 06:49' post='1265670']

Jesteś pewien, że to celowe działanie, a nie w wyniku jakiegoś ślizgu szalonego moto :biggrin: Nie moge uwierzyć, że ktoś może z pełną świadomością chcieć narazić czyjeś zdrowie na szwank nie wspominając o jego motorku :icon_rolleyes:

Szok, jescze raz szok - więć jak coś to się przyłączę

 

Cześć rafallo5vr6!!!

 

Czy to wystarczy jako wyjaśnienie Naszych stwierdzeń,że jest to celowe działanie?

 

http://www.fulmana.fora.pl/tor-lublin,36/j...a-2008,332.html

 

Pozdrawiam ---Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w temacie, z torem w Lublinie jest ta sama akcja co z torem w Poznaniu?

by przeczytac linka trzeba sie zarejestrować, może ktoś to przekopiować tutaj?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...