Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę dać namiary kiedy w Biłgoraju tor jest wolny, żeby darmo nie jechać. Teraz coś tam łatają, może wreszcie będzie równiej. Wjazd 10 zeta od moto za godzinę, ale z portierem da się jeszcze dogadać. Można dzwonić 600246395.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ten Biłgoraj jest w porównaniu do LBN?? Lepsiejszy czy gorszejszy???

 

Pewnie, że gorszejszy.

Tor typowo kartingowy, ciasne zakręty, czas przejazdu okrążenia to ok 50 s. Miejmy nadzieję, że po remontach będzie bez chopek. Gdzieś w necie jest plan, ale nie chce mi się szukać, na czasie zapodam.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ten Biłgoraj jest w porównaniu do LBN?? Lepsiejszy czy gorszejszy???

Co do ustawki to mi pasuje od 1 lipca do 10 lipca,poznije moze być cienkoo az do wrzesnia.

pzdr

Gdzieś w tym wątku opisywałem wrażenia (ale nawet mi nie chce się szukać :biggrin: ) nawet kawałek filmu podpinałem.

W skrócie: gorsza nawierzchnia, prawoskrętny, niebezpieczniejszy (rowy, krzaki) ale 2 czy 3x jeździliśmy i nawet dawało radę. A jeśli coś podremontowali to będę musiał się wybrać obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim :buttrock:

 

Udalo mi sie w koncu zarejestrowac wiec korzystam z mozliwosci i Wielkie Dzieki za wspolne latanie w zeszla sobote po torze... pierwszy raz bralem udzial w takiej imprezie i mam nadzieje ze nie ostatni... moze next time uda mi sie kogos wyprzedzic... :flesje: specjalne podziekowania dla sympatycznej kolezanki ktora przywiozla gorace kuraki jak rowniez dla drugiej rownie sympatycznej osobki ktora robila fotki moim aparatem... :icon_mrgreen:

napiszcie pls jak wkleic foty na forum to zamieszcze kilka naprawde swietnie uchwyconych pozycji... :icon_mrgreen:

 

pozdraviam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekowalem prywatnie, ale i tu to zrobie :icon_mrgreen:

 

tak BTW. to niepotrzebnie zawracalem Ci glowe. Kazdy sobie moze wziac zdjecie w pelnej rozdzielczosci. Male HOW TO dla tych co moze tego nie wiedza:

- klikamy na interesujaca nas miniaturke, otrzymujac wieksze zdjecie.

- zaleznie od przegladarki klikamy w "pokaz obraz" czy po prostu kopiujemy adres samego obrazka i wklejamy w okno przegladarki.

- wyglada to np. tak:

http://lh5.ggpht.com/Jackyk12/SECc3yf1FNI/....JPG?imgmax=720

- usuwamy "?imgmax=720" i mamy pelnowymiarowe zdjecie 1600x1200 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...