Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LiberumVeto - jestem świeżo po wczorajszej lekturze "zaprzyjaźnionego" forum Fulmana. Nie występujesz tam przypadkiem czasami? "Charakter" pisma mooocno zbliżony :biggrin:

Właściwie staram się unikać konfrontacji. Milczę tak długo, jak tylko jestem w stanie wytrzymać. Nie pisuję wiele bo moje posty zwykle kończą dyskusje. Raczej nie jestem tym, za kogo mnie bierzesz, a z całą pewnością nie używam tego nick'a na codzień ;-)... Nie mam też nic wspólnego z osiedlem "Słoneczny Dom". Nie jestem z Lublina...

 

Pozdrawiam,

Veto

Edytowane przez LiberumVeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lime :icon_mrgreen: nie wsadzaj kija w mrowisko :icon_razz: :biggrin:

nie każdy Ciebie zna, i nie każdy wie, że żartujesz :icon_mrgreen:

No przeca po to wywalilem ten jezor zeby bylo wiadomo ze zartuje :P

 

A powiedz Norbi jak tam wrazenia z toru bo to byl chyba Twoj pierwszy raz :). Chyba nie bylo tak strasznie jak myslales :crossy:. Z reszta ja niedlugo zjezdzam na pare dni to moze bedzie okazja pogadac :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przysłowiowy "wuj dobra rada", albo tzw. "babcia". Dam Wam radę (taką poradę babuni).

Obserwuję ten wątek od ostatniego wyjazdu kolegów na śmiganko. Głównie za sprawą linków do galerii zdjęć, którymi jestem żywotnie zainteresowany, gdyż nie mogłem uczestniczyć w wyjeździe :-(. Nie omieszkałem, a jakże, rzucić okiem na to i owo z Waszych komentarzy.

Patrzę i co widzę? Widzę, że zakompleksiony kolega "babyy" o ilorazie inteligencji słoika musztardy, próbuje na siłę zainteresować innych problemami swojego innego kolegi. Jak sądzę, czerpie nadzwyczajną satysfakcję z tego, że ktoś odpisze na poruszony przez niego problem i dodatkową, jeśli wyjątkowo będzie w stanie zrozumieć co interlokutor w istocie chciał przekazać. Przy czym styl w jakim próbuje tego dokonać, nie pozwala pozostawać bez reakcji.

W związku z tym, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów dostatecznie obelżywych aby nauczyć kolegę "babyy" moresu, przyjrzymy się faktom. Wręcz je obnażymy ;-).

Kolega "babyy", jako ewidentnie upośledzony emocjonalnie, postanowił wziąć sprawy w swoją dłoń (prawdopodobnie zwykle miętosi w niej coś innego) i szuka poklasku w ratowaniu honoru swojego pokrzywdzonego przez "warszawkę" ziomala. Czyni to na tyle nieudolnie, że śmieją się z niego jego krajanie, jego przeciwnicy, jak zapewne też i zwolennicy. Ci ostatni to teraz pewnie trochę też się wstydzą. Można rzec - wzbudza w pewnym sensie litość. Jak bowiem można próbować pouczać innych, mając samemu sobie wiele do zarzucenia?

 

- Kolego "babyy", jeśli chcesz żeby ktoś traktował Cię serio, wróć do szkoły podstawowej i naucz się pisać. Analfabeci są z góry na przegranej pozycji. Później, kiedy będziesz już umiał pisać, zbuduj sobie autorytet i bądź szanowanym opiniotwórcą. Nie stawaj też w cudzej obronie bez wyraźnego życzenia osoby bronionej. Skąd wiesz, że takie "adwokatowanie" nie obróci się przeciwko Tobie, jak w tym właśnie wątku? Nie obrażaj innych nie będąc gotowym na cięte riposty. Jedno zdanie za dużo, może sprawić, że nie skończy się to tylko na ripostach słownych. Szczególnie jeśli rozdrażnisz wrażliwą na tym punkcie "Warszawkę". Wcale Cię nie straszę - to są tylko dobre, życzliwe rady.

 

-Koleżanki i koledzy "pozostali". Do Was tylko jedna rada. Nie wyżywajcie się na upośledzonych i nie dawajcie im podpuszczać. Zamiast chrzanić o dupie Maryni, wskoczcie na swoje motongi i wyżyjcie się na rollgazie ;-). Chociaż... Tam też doradzam umiar ;-)

 

Pozdrawiam,

Wasz "Cenzor Liberum"

 

 

Hahhhahha nosz ubawilem sie po pachii :icon_rolleyes:

Nawet nie chce mi sie tego komentowac bo jak pisalem sprawe zakonczylem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps mi sie dostalo i slusznie za uogolnienie ale jak reszta pisze zeby nie wpuszczac wolniejszych lub jak ktos jest w dzinsach bo im przeszkadzaja to dla mnie to tez dyskryminacja jakiej ja sie dopuscilem. Przypomnijcie sobie swoje poczatki czy odrazu jezdziliscie swietnie i w pelnym ubiorze?? Oni tez chca sie uczyc.

 

babyy obraziłeś chłopaków z Warszawy, dobrze że przeprosiłeś i w tej kwestii sprawa jest zakończona.

Ale w tym co napisałeś powyżej zgadzam się z Tobą. Sam jeżdzę w dżinsach i w zwykłych butach bo mnie po prostu nie stać na zakup czegoś przeznaczonego tylko na motocykl. Ale czy to mnie (i nie tylko, takich jak ja jest mnóstwo) przekreśla z możliwości pośmigania po torze? Z chęci nauczenia się odpowiedniego toru jazdy, wyczucia moto itd itd?

Przecież jak zalicze szlifa to ja sobie przysmaże kolano, udo czy tyłek...

Teraz to aż mi normalnie wstyd przyjechać na tor nawet na Was popatrzeć jak latacie (już nie mówię o jeździe) w zwykłych butach i zwykłych dżinsach z piankowymi ocieplaczami na kolana pod nimi...

Pozdro motocykliści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil2 - tradycyjnie polecam swojego małego batch-a: convert

Jedno kliknięcie i mamy fotki w 1280x1024 a 200MB miejsca na sendspace.pl tylko czeka :clap:

Chociaż już poprosiłem Jacka (szalony_trabancik) na wszelki wypadek...

 

batch nic nie da jak nie mam zrodel, a z tym 300mb to sobie poradze :icon_mrgreen:

 

fotki kolejne

http://ai.pjwstk.edu.pl/~marny/galeria/Lublinring/

 

powyzsze w paczce do zasiorbania (43MB)

http://rapidshare.de/files/39161549/2008_0...boogie.rar.html

 

wlasciciel galerii zaleca do przegladania pluginy, nie wiem po co:

 

Firefox: http://www.piclens.com/site/firefox/support_pl_ff.php

IE: http://www.piclens.com/site/ie/support_pl_ie.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sam jeżdzę w dżinsach i w zwykłych butach bo mnie po prostu nie stać na zakup czegoś przeznaczonego tylko na motocykl. Ale czy to mnie (i nie tylko, takich jak ja jest mnóstwo) przekreśla z możliwości pośmigania po torze? Z chęci nauczenia się odpowiedniego toru jazdy, wyczucia moto itd itd?

Przecież jak zalicze szlifa to ja sobie przysmaże kolano, udo czy tyłek...

Teraz to aż mi normalnie wstyd przyjechać na tor nawet na Was popatrzeć jak latacie (już nie mówię o jeździe) w zwykłych butach i zwykłych dżinsach z piankowymi ocieplaczami na kolana pod nimi...

 

jeśli o mnie chodzi to luzik, przecież jest to kwestia osobistego wyboru ;)

jak będę chciał to wpadnę w krótkich spodenkach, tylko jak sobie pościeram dupsko to pretensje będę miał tylko do siebie :biggrin: żyjemy w wolnym kraju, a póki co nie ma przymusu wjazdu na tor w strojach rodem z motoGP... nie w Lublinie.... chyba ;)

poza tym tez przerabiałem jazdę w dżinach ze względu na budżet, a moralizatorzy zawsze sie znajdą.... ;P

 

No przeca po to wywalilem ten jezor zeby bylo wiadomo ze zartuje ;P

 

A powiedz Norbi jak tam wrazenia z toru bo to byl chyba Twoj pierwszy raz ;D. Chyba nie bylo tak strasznie jak myslales ;). Z reszta ja niedlugo zjezdzam na pare dni to moze bedzie okazja pogadac

 

Hehe... wiem, wiem ;)

 

Pierwszy i mam nadzieje nie ostatni. Jeżdżę na moto od niedawna i powiem tyle, wydaje mi się, że nigdzie indziej nie nabędzie się takiego doświadczenia jazdy po zakrętach jak na torze... dla mnie bomba!!:O...;) troche się spóźniłem, troche kac mnie gonił w trasie;P po sobotniej imprezce... heh

Zanim się wjeździłem była 13:00 ;D... jakies 70 km po torze zrobiłem tak na oko..

Można pojeździć za bardziej doświadczonymi, ich torem itp. Co z tego że czytałem jak mam się zachowywać na torze, jakim torem jazdy się poruszać jak "moto nie chce", a kierownik "nie może" heheh

a tu w miejscu 100 razy bezpieczniejszym niż ulica można sobie to wszystko potrenować, popatrzeć na innych a nawet, jak pisano na forum podpytać, czy wziąć krótką lekcje... ;)

PS. Jak komuś ściąłem zakręt nie w miejscu w którym się spodziewał, czy niezgodnie ze sportowym torem jazdy przepraszam :icon_razz: postaram się na przyszłość....być szybszy :crossy: ;) heheheh

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil2: Kolejna ładna kupa fotek. Podziękować fotografowi :)

Plugin super sprawa - warto zainstalować. O niebo poprawia komfort przeglądania web-galerii.

W tej paczce niestety rozdziałka sporo mniejsza niż na webie. Poza tym rapidshare ze swoimi ograniczeniami IMHO nie umywa się do sendspace. Ale ściągnąć się daje.

 

marny: to czarne ryczące to Twoje? masz szczęście, że nie jeździmy w Poznaniu :banghead: Ale tak prawdę mówiąc to nie ma co przeginać, z Fulmanem mimo sporej różnicy poglądów na sprawę (przynajmniej części osiedla) chcemy egzystować w pokoju...

 

przemek: weź przestań, dopóki nie chcesz poczuć przyjemności położenia kolanka na asfalcie :) i akceptujesz możliwość wymieszania skóry z asfaltem to Twoja sprawa. Jak wspomniałem nie jest to specjalnie rozsądne a takie rany kiepsko się goją no ale to Twoja skóra...

 

norbik: przede wszystkim bezpieczeństwo. Poza (zwykle niewielkimi) stratami w sprzęcie no i ostatnim niefartem Oohiego naprawdę trudno przecenić brak puszek, drzew, słupów, krawężników, itp. Czasem zdarzy się przegiąć - ale wycieczka na trawę to też bardzo dobra nauka :) No i nigdzie nie znajdziesz tylu winkli w przeliczeniu na godzinę jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbik: przede wszystkim bezpieczeństwo. Poza (zwykle niewielkimi) stratami w sprzęcie no i ostatnim niefartem Oohiego naprawdę trudno przecenić brak puszek, drzew, słupów, krawężników, itp. Czasem zdarzy się przegiąć - ale wycieczka na trawę to też bardzo dobra nauka :) No i nigdzie nie znajdziesz tylu winkli w przeliczeniu na godzinę jazdy :)

 

z tym " być szybszym" to oczywiscie żarcik :)

sam jeżdżę zawsze w kombiaku (tzn. od kiedy go zakupiłem), ale nie komentuję i nic nie mam do jeżdżących "inaczej" :) tak jak i jeżdżących bez zapiętych pasów bezpieczeństwa w puszkach... to ich sprawa :)

w Warszawie rozpoczęcie sezonu :eek: pada jak cholera ;/

no nic... do następnego spotkania na torze... dla mnie niezła zajawa :) ;)))))

 

PS. Emil2, to max. rozdzielczość, czy ewentualnie można liczyć na większą - przynajmniej kilku fotek :wink: ?? Tak czy śmak wielkie THX za wszystkie foty na forum :banghead:

 

pozdro

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......nie wpuszczac wolniejszych lub jak ktos jest w dzinsach bo im przeszkadzaja to dla mnie to tez dyskryminacja jakiej ja sie dopuscilem. Przypomnijcie sobie swoje poczatki czy odrazu jezdziliscie swietnie i w pelnym ubiorze??.................

 

Ja tez w zeszlym roku jezdzilem w dzinsach po torze i wcale nie bralem do glowy ze wszyscy inni mieli texy czy skory, tak ze nie ma sie co przejmowac tymi wasiawiakami warcholskimi ;) :biggrin: :banghead: :banghead: :banghead:

 

I

Chyba głupotą już doganiamy motocyklistów z USA?

 

Moto za 15 - 20 - 25 tys zł a nie stać na kombi za 1000 - 1200 zł??

 

Tor jaki by nie był to TOR WYŚCIGOWY i jakieś warunki wjazdu powinny być a strój to moim zdaniem niezbędne minimum.

 

Chyba koledzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się jaki kolor mają ich kości ?

 

II

Nie wiem napewno więc to tylko domysły że nie płacili za wjazd ale dla mnie to zwykłe CHAMSTWO wbijać się na krzywy ryj i korzystać z okazji że inni zapłacili.

 

I głównie to mnie wkurzyło a nie szlif. Tyle na ten temat.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba głupotą już doganiamy motocyklistów z USA?

 

Moto za 15 - 20 - 25 tys zł a nie stać na kombi za 1000 - 1200 zł??

 

Tor jaki by nie był to TOR WYŚCIGOWY i jakieś warunki wjazdu powinny być a strój to moim zdaniem niezbędne minimum.

 

Chyba koledzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się jaki kolor mają ich kości ?

 

Pozdro

 

Ale chyba do kur.. nedzy to moja sprawa czy zobacze kolor swoich kości? Co Cie to obchodzi człowieku? Nie każdy ma moto za 20 tys...

Dobra je**ć to, już sie nie wypowiadam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...