Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy leci ktoś z wawy lub okolic?

ArturXJ deklarowal sie ze pojedzie. Ostatnio na forum byl 22-go wiec pewnie nawet nie wie o zapisach. Napisz do niego na PW.

 

Turtel, a jak masz ustawiony tylny amortyzator? Sugeruje ustawic na 7 jesli jeszcze nie masz :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturXJ deklarowal sie ze pojedzie. Ostatnio na forum byl 22-go wiec pewnie nawet nie wie o zapisach. Napisz do niego na PW.

 

Turtel, a jak masz ustawiony tylny amortyzator? Sugeruje ustawic na 7 jesli jeszcze nie masz :biggrin:

 

Ustawiony standardowo chyba na 3. W takim razie będę musiał się jutro tym pobawić, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WAŻNE: Zarezerwowalem juz tor na niedziele !!!

 

Brakuje nam tylko 3osob zeby bylo minimum zapewnione... mysle ze do niedzieli jeszcze sie ktos zdecyduje, porozmawiajcie ze znajomymi !!!

 

Oczywiscie im wiecej maszyn tym wiecej funu :icon_rolleyes:

Myślę, że słuszna decyzja, pogoda zapowiada się dobrze, ci co się wcześniej deklarowali pewnie po cichu przybędą :biggrin:

Może uda mi się jeszcze w sobotę namówić kogoś spoza forum.

Do zobaczenia w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety docencie Nowak, nie bedzie dane nam razem poszlifowac kolankami... Wygrala we mnie nutka turysty nad sportowymi aspiracjami, drzyj chorwacjo!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem do Artura ale nie odp. swietnie ze sie jeszcze pare osob znalazlo, liste uaktualnie pozniej wieczorem i podam wszystkie szczegoly. Moge powiedziec ze jest juz komplet 12maszyn! rano po rozmowie z Wilexem zaryzykowalem z rezerwacja i w ciemno zamowilem tor.

 

bedzie sie dzialo, get prepared! :)

 

1. nowak 100%

2. wilex 100%

3. brat wilexa 100%

4. turtel 100%

5. krzyhooo 100%

6. lisek 100%

7. Apacz 100%

8. Repsol 100%

9. Cino 100%

10 + 11. PrzemekGSXR 100%

12. Yaro 100%

13. Maciek 100%

 

Spotykamy sie jak poprzednio na Orlenie, (namiary na 1 stronie) o godz. 8:00 rano , tak zeby spoznialscy jeszcze sobie zatankowali, spalili fajke etc i ruszamy o 8:15-8:20 zeby na 10:00 byc juz na miejscu i zaczac latac.

 

Po wstepnej rozmowie, ustalilismy ze predkosc przelotowa 150-160kmh.. mysle ze bedzie ok? Jak ktos bedzie chcial jechac szybciej to feel free to go ;) jakies propozycje ? uwagi?

 

 

PS: Koledzy z Lublina, daloby rade zorganizowac grilla? ;) i 2 klucze "13", dziekuje :]

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Koledzy z Lublina, daloby rade zorganizowac grilla? :P i 2 klucze "13", dziekuje :]

 

Kurde, trochę ciężko zabrać grilla na moto :icon_exclaim:

Ale dla nie zaznajomionych z terenem podaję info, że o rzut mokrym beretem od toru jest zalew, nad zalewem knajpka przy wyciągu nart wodnych, a w niej chyba podają kiełbaski. Można wyskoczyć na krótką przerwę :)

A z kluczami to nie wiem, jedną płaską 13 chyba wożę pod siedzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Wiem, ze jest troche pozno na "zgloszenie", ale moze uda mi sie wkrecic w Wasza ekipe?

 

Wyslalem PW do nowak'a, ale farciarz pewnie gdzies smiga na miescie i odpowie mi wieczorem :notworthy:

 

Wiec jak, da rade wciagnac jeszcze jednego (swierzaka)? :notworthy:

 

Jak nie bede "dawal rady", to zawsze mozecie mnie wykopac na zbity pysk ;)

 

Pozdrawiam,

Bartek/BartZX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...