Skocz do zawartości

pomużcie doradzic@@!!!@@


Gość kamis-a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zamiar kupic crossa poniewaz na enduro juz troche za puzno

 

khe ?

w twoim wieku chyba na crossa już zapóźno :icon_twisted:

co do części to do ktm'a dostaniesz w ciągu 7dni , w japoni nawet 3tyg trzeba czekać. Pomarańcza jest także ciut tańsza w częściach

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie dam sobie rady mój kumpelwłasnie sobie kupił sx250 i jezdzi bez problemu!! ja z reszta tez nie zprawi mni jego motor jakis przeszkód :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motory są dla ludzi. Ale odkręcić na prostej to nawet na 500 dziecko da rade. Ale co innego wykorzystać cały potencjal drzemiący w maszynie np. na zakrętach. Szybciej się nauczysz na secie bo 250 morze cie roznieść jak g........ po polu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie dam sobie rady mój kumpelwłasnie sobie kupił sx250 i jezdzi bez problemu!! ja z reszta tez nie zprawi mni jego motor jakis przeszkód :bigrazz:

Chyba się kula a nie jeździ, nie znam żadnego dobrego zawodnika ani amatora który zaczynał od 250 w dwusuwie bo tym się nie nauczysz prawidłowo jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolega autor tematu który chce w wieku 16 lat kupic sobie pierwszy motor w zyciu i zdecydowal sie na crossa i do tego najlepiej 250tke to sądze, iż długo nie pojeździ :icon_exclaim:).

Kolego bierz KDX/DT/CRM - cos z tego, w pojemności 125ccm. A nie 250tke crossa, rozniesie Cie - tak samo jak i 125 cross, tez Cie rozniesie jezeli nie masz kompletnie zadnego doswiadczenia.

 

Ja tez jestem po podobnym wyborze, chcialem KX/CR 125 na pierwsze moto kupic (miesiac temu) Panowie z forum namowili mnie na DT125, zajebiscie sie ciesze, ze mnie przekonali - DTka ma pelno mocy (mi starcza), jest ladna, moge smigac gdzie chce (zarejestrowana), koszty eksploatacji sa minimalne.... Może i kupie Crossa (bo ciagnie mnie do wyczynów) ale jak juz po DTce, chociaz i tak chyba wybiore jakies enduro 250ccm-bardziej uniwersalne, a do tego za ok 5000zl np. dokupie sobie wyczyna i beda dwa motorki, jeden na tor, a enduro jako moto wszedzie :) :notworthy:. Ups, troszke zboczyłem z tematu...

 

Niemniej polecam zakupić jakiegoś enduraka 125ccm.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem juz dt-ke 80 i jakos te motory mi nie podchodza wole sobie kupic crossa i miec spokuj z kupnem nowego na jakis czas. a wy wszyscy piszecie ze ja nie umiem i w ogóle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ludzie na tym forum to jacys dobrzy ojcowie, chlop chce kupic motor a wy znowu ze nie da rady. To juz n'ty taki temat. Doradzcie mu w sprawie moto a nie ciagle ze za mocny. Niech kupi 125 i cieszy sie jazda, bo naprawde dziwi mnie to ze panuje takie zdanie ze od 125 (wyczyna) nie idzie sie nauczyc jezdzic. Jak sie ma pojecie i trenera to nie ma z tym zadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem juz dt-ke 80 i jakos te motory mi nie podchodza wole sobie kupic crossa i miec spokuj z kupnem nowego na jakis czas. a wy wszyscy piszecie ze ja nie umiem i w ogóle!!

 

 

Jestes z Piekoszowa?? Jutro latam tam z kumplem po piaskowni obaj na setach, chcesz wpadni zobaczysz jak seta jest slaba :) :)

 

Kupujac 250full po dt 80 trzeba być kamikaze :) a

po za tym druga rzecz wiesz jakie sa koszta utrzymania takiego motocykla?? Masz strój??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ludzie na tym forum to jacys dobrzy ojcowie, chlop chce kupic motor a wy znowu ze nie da rady. To juz n'ty taki temat. Doradzcie mu w sprawie moto a nie ciagle ze za mocny. Niech kupi 125 i cieszy sie jazda, bo naprawde dziwi mnie to ze panuje takie zdanie ze od 125 (wyczyna) nie idzie sie nauczyc jezdzic. Jak sie ma pojecie i trenera to nie ma z tym zadnego problemu

Na pierwsze poważne moto tylko 125 wyczyna aby się nauczyć jeździć i tylko motocross żadne enduro czy coś podobnego jeśli zależy nam na technice! Ja ponad 2 lata temu jeździłem na DT i do tej pory staram się eliminować złe nawyki których nabrałem podczas wożenia się po polach i lasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...