Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy koledzy Royalowcy, powiedzcie mi czy można seryjne wydechy Yamahy jakoś podrasować żeby stały się głośniejsze? I czy wpłynie to na pracę silnika? Nie bardzo uśmiecha mi się zakup akcesoryjnych a seryjne są dlamnie zdecydowanie za ciche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie aku zakupiony yuasa padła kupiłem zwykły jak najtańszy koleś który mi go sprzedawał mówił, że nie ma sensu a napewno mniej boli jak padnie ten za 180 a nie za 400

natomiast mam kolejny problem a raczej dylematy opona tylna czy kupować nową z bierzącą data produkcji czy tez nowa ale kilkuletnią bop różnica w cenie ok 400zł prosze o radę szanowne grono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast mam kolejny problem a raczej dylematy opona tylna czy kupować nową z bierzącą data produkcji czy tez nowa ale kilkuletnią bop różnica w cenie ok 400zł prosze o radę szanowne grono

 

w dziale co, jak kupić masz kilkustronicowy wątek o leżakowanych oponach. przeczytaj, będziesz mądrzejszy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Witam Już po Przywitalni:)

 

Jak tam pisałem przymierzam się do zakupu Yamahy Royal Star Venture - w związku z czym mam prośbę - macie jakieś wskazania przy zakupie? Będę wdzięczny za każde info. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny problem a raczej dylematy opona tylna czy kupować nową z bierzącą data produkcji czy tez nowa ale kilkuletnią bop różnica w cenie ok 400zł prosze o radę szanowne grono

Maniek, dokładnie rok i m-c. temu pisałem o oponkach do swojego de Luxa. Cofnij się do 17 strony i mojego posta , podałem tam namiary na firmę z której brałem swoje. Dokładnie takie same potrzebujesz, ja mogę potwierdzić swoje zadowolenie. Oponki jakby przyklejone do asfaltu, bardzo małe ślady zużycia. Wejdź proszę na ich stronę i porównaj z tymi co o nich wspominasz bo skoro piszesz że różnica prawie 400 zł. to te leżakowane po ile masz ? - po 150 ???

Tak jak wspominałem w tamtym poście - prawie pół tony pod dupskiem i 20cm. od asfaltu.

Wnioski nasuwają się same - zainwestuj w DOBRE glany do swojego moto. Lepiej odpuść sobie kupno np. lightbarów czy innych dodatków. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Royalistów

w myśl tytułowego hasła "... łączcie się " proponuję , abyśmy pomyśleli nad jakimś spotkaniem . Organizacją takowego na terenie " Galicji wschodniej" mogę się zająć .

Pozdrawiam i oczekuję odzewu :)

Witam Szanowane grono pisze z Bytowa (Kaszuby) jest nas 2-ch posiadaczy Royal Star jak cos oraganizujecie w temacie spotkania RS to dajcie znac dojedziemy Mario i Wencior.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem posiadaczem Royalki ze Szczecinka,chętnie bym sie spotkał z innymi uzytkownikami tego moto

 

Koledzy z Bytowa,czy wybieracie sie może na zlot do Złocienca 22-26 czerwca?Jesli tak to moze sie spotkamy?

Witam kolege pewnie zajedziemy ,bylismy juz tam co prawda ja jeszcze na virago 750 podaj nr tel to sie zdzwonimy.

 

pozdrawiam Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie! Jak widać jestem świeży na forum jak lipcowy śnieg na Kasprowym, ale melduje, że odwiedziłem już "powitalnie". Przepraszam, że wchodzę w dyskusje ale chciałem potwierdzić to co pisze kolega Wąski 1, że warto zainwestować w dobre opony. "Ventka" waży bez pasażera prawie 400 kg a po dodaniu naszych czterech literek wyjdzie pół tony. Dobra opona to dobra przyczepność i bezpieczeństwo szczególnie na mokrej nawierzchni. Inne Royalki są niewiele lżejsze i ja osobiście polecam Dunlopa lub Bridgestona. Wiem, że drogie jak jasny gwint ale duża masa motocykla nie wybaczy twardszej tańszej opony i lepiej dołożyć do "obuwia" 200 zł niż zaliczyć nawet lekki poślizg rysując nasze piękne chromy. Koledzy co śmigają na Hondach Valkiriach polecają również Mezzelery :)

 

Witam Już po Przywitalni:)

 

Jak tam pisałem przymierzam się do zakupu Yamahy Royal Star Venture - w związku z czym mam prośbę - macie jakieś wskazania przy zakupie? Będę wdzięczny za każde info. :notworthy:

 

Witaj Marsinus. Jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany radą na co zwrócić uwagę przy zakupie Ventury to daj znać na forum, napisze Ci parę fajnych spostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko , pisałem już gdzieś winnym dziale , ale napisze i tu :P

jestem ze śląska i chętnie sie spotkam , poznam i podziele wrażeniami z ujeżdżania Royala .

Chętnie też zasięgne opini na temat spraw związanych z mechanika i ogólnym użytkowaniem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj zajcow. Super, że śmigasz Venturką. Ja osobiście nie jeździłem wcześniej tak wygodnym motocyklem. Jest super. Mogę na niego patrzeć godzinami nie mówiąc o jeździe :crossy:

 

Witaj zajcow. Super, że śmigasz Venturką. Ja osobiście nie jeździłem wcześniej tak wygodnym motocyklem. Jest super. Mogę na niego patrzeć godzinami nie mówiąc o jeździe :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

:banghead: :banghead: :banghead:

 

Witam wszystkich zapaleńców dwóch kółek. Chciałbym się z Wami podzielić moim problemem. Poprosiłem moją rodzinkę za Wielkiej Wody o kupienie mi Yamahy Drag Star, ewentualnie coś w tych klimatach. Przesłali mi masę zdięć- jedno ładniejsze od drugiego aby potem kupić Yamahe Royal Star Tour Deluxe z 2007r. I tu zaczyna się mój problem. Nigdy wcześniej nie jeżdziłem " prawdziwym motorem" ba- nie mam nawet prawka na ten piękny pojazd, ale to jeszcze nic. Moje gabaryty to: wzrost 170cm i waga 72kg. Royalka po zalaniu płynami waży 382kg do tego dojde ja+ moja lepsza połowa i jak nic uzbiera się 500kg. Przy moich wymiarach i zerowym doświadczeniu wydaje mi się że nie mam większych szans na poskromienie tego potwora. Nie wiem czy sprzedać przez zimę i kupić coś innego, czy podiąć walkę. Rozsądek mi mówi aby kupić coś mniejszego ale Royalka jest tak piękna że nie mam najmniejszej ochoty się jej pozbyć. Proszę Was o porady, opinie i wszelkie komentarze. Tylko nie piszcie że mam do wiosny urosnąć i przytyć. Pozdrawiam. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje:

:banghead: :banghead: :banghead:

 

Witam wszystkich zapaleńców dwóch kółek. Chciałbym się z Wami podzielić moim problemem. Poprosiłem moją rodzinkę za Wielkiej Wody o kupienie mi Yamahy Drag Star, ewentualnie coś w tych klimatach. Przesłali mi masę zdięć- jedno ładniejsze od drugiego aby potem kupić Yamahe Royal Star Tour Deluxe z 2007r. I tu zaczyna się mój problem. Nigdy wcześniej nie jeżdziłem " prawdziwym motorem" ba- nie mam nawet prawka na ten piękny pojazd, ale to jeszcze nic. Moje gabaryty to: wzrost 170cm i waga 72kg. Royalka po zalaniu płynami waży 382kg do tego dojde ja+ moja lepsza połowa i jak nic uzbiera się 500kg. Przy moich wymiarach i zerowym doświadczeniu wydaje mi się że nie mam większych szans na poskromienie tego potwora. Nie wiem czy sprzedać przez zimę i kupić coś innego, czy podiąć walkę. Rozsądek mi mówi aby kupić coś mniejszego ale Royalka jest tak piękna że nie mam najmniejszej ochoty się jej pozbyć. Proszę Was o porady, opinie i wszelkie komentarze. Tylko nie piszcie że mam do wiosny urosnąć i przytyć. Pozdrawiam. :notworthy:

Cześć- wzrost mamy ten sam :biggrin: i jeździałam na dragu 1100 - jednak było to moje 2-gie moto. Nie patrz że- kobieta- zasada jest ta sama zacznij na czymś mniejszym przez 1 chociaz sezon ( zrób prawko w dobrej "uczelni") i dopiero przesiądź się dalej. O Venturze zapomnij ...chociaż na 2 sezony ( np.dalej po dragu 1100). I jeszcze jedno - Dragi nadaja się na solówki (najlepiej), a Ventura- Kobita nie zejdzie Ci z tylnego siodełka :icon_mrgreen: - wiem , bo na tylnym byłam na obydwu (czasem :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...