Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,,familię" z Królewskiej Gwiazdy .

Mam do Was pytanko odnośnie apetytu waszych Royalek , ostatnio wspominał coś miedzy wierszami

,,mosiu" . Pytam, ponieważ zaniepokoiły mnie ostatnie tankowania i wyraźny wzrost zapotrzebowania na ,,papu" przez moją wierną :) . Macie jakieś spostrzeżenia w swoim sprzęcie ???

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzilem pelne statysyki spalania - rzadko kiedy przekraczalo 6,5 ale poniezj 6 tez ciezko bylo zejsc czy to solo i we dwojke z bagazami. jak za duzo pali zacznij od filtrow powietrza.

Dzięki ar... ., no takich wyników jak Ty to ja nigdy nie miałem - ale teraz to prawie tyle bierze na dwa gary :(

Przed sezonem wymieniałem ,,wszystko" - również filtry i kilka zbiorników +, - było raczej w normie ale ostatnio, jak po przelocie 150 km. wlewasz 16-17 ltr. - raz, drugi i kolejny coś jest nie tak.

( opcję że KTOŚ się podpina pod mój zbiornik - wykluczam ;) , a obecny czas ( sezon ) raczej nie jest dobry na

odstawkę moto do serwisu.

Poczekamy , posłuchamy - oby mądrych rad .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,familię" z Królewskiej Gwiazdy .

Mam do Was pytanko odnośnie apetytu waszych Royalek , ostatnio wspominał coś miedzy wierszami

,,mosiu" . Pytam, ponieważ zaniepokoiły mnie ostatnie tankowania i wyraźny wzrost zapotrzebowania na ,,papu" przez moją wierną :) . Macie jakieś spostrzeżenia w swoim sprzęcie ???

Pozdro.

 

Witam,

Moja ventura przy normalnej jezdzie pali 5,6-5,7 litra nigdy nie przekroczyła 6-ciu litrów,

ale musze się przyznac że były czasy kiedy paliła w granicach 8 litrów, dopuki mnie nie olśniło że

trzeba mile przeliczać na kilometry :biggrin: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ar... ., no takich wyników jak Ty to ja nigdy nie miałem - ale teraz to prawie tyle bierze na dwa gary :(

Przed sezonem wymieniałem ,,wszystko" - również filtry i kilka zbiorników +, - było raczej w normie ale ostatnio, jak po przelocie 150 km. wlewasz 16-17 ltr. - raz, drugi i kolejny coś jest nie tak.

( opcję że KTOŚ się podpina pod mój zbiornik - wykluczam ;) , a obecny czas ( sezon ) raczej nie jest dobry na

odstawkę moto do serwisu.

Poczekamy , posłuchamy - oby mądrych rad .

Pozdrawiam.

 

 

 

Nochyba ze caly czas jezdzisz na odcietu zapoonu ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: MAM, chciało by się powiedzieć jaki stary taki .... :wink: Jak żona mówiła (podobno kilka razy)

,, u Ciebie w garażu to co wejdę ,czuję zapach benzyny" mówiłem -a czym ma pachnieć Chanelem czy Hugo Bossem . Ponieważ mam w swojej ,,stajence" 4 maszyny ( nie wszystkie w stanie niewskazującym :flesje: ) puszczałem słowa mimo uszu . Finalnie - pęknięty wzdłuż przewód paliwowy pod zbiornikiem i jak to w sezonie prawie zawsze ciepły silnik dawało świetne alibi okrutnemu sprawcy :clap: .

Przepraszam za nadmiar emitonków ale cieszę się niezmiernie z faktu sporych oszczędności przy następnych tankowaniach . Zaraz pędzę po jakiś ,,łakoć" dla ślubnej i piwo dla siebie a i może wieczorkiem będzie przyjemnie :icon_razz:

 

PS. Wam powiedziałem , bo Wy ,,swoi ludzie" . Ale czy przyznać się sta..... , przepraszam żonce .

Będzie ze mnie łacha darła na każdym zlocie wśród znajomych .

 

Pozdrawiam całą ekipę, życząc najgorszych takich przypadków jak mój

i takiego rozwiązania problemu jak mój . Lewa :lalag: - dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Problem z tylną opona w Venturze.

Po przejechaniu około 8 tys km nowa oponka Metzelera zrobiła się środkiem płaska i "zklockowana"

Dla mnie trochę to nienormalne, chyba że się mylę?.Może ktoś z kolegów wie co z tym zrobić /poza zakupem nowej/.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Właśnie wróciłem z Czarnogóry, a po drodze Słowacja, Węgry, Chorwacja, Albania, Bośnia i Hercegowina, Serbia.

Trasa bardzo fajna. Bardzo mnie zaskoczyło, że w Bośni drogi mają bardzo dobre (chociaż wąskie). Za to do Albanii, to lepiej jechać jakimś enduro, a nie naszymi Venturkami :crossy:

 

Droga bez kłopotów, nie licząc jednego winkla na trasie Eger - Miszkolc z grubą warstwą piachu, ale skończyło się na "skurczonych jajkach" i szybkim papierosie :eek: :lalag:

Polecam gorąco odwiedzić Mostar w Bośni i Hercegowinie.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś zdjęcia,w Mostarze byłem dwa razy raz na Y.Road Star,a w tym roku na HD Road Kingu http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...2009&Itemid=101 , http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...2010&Itemid=101 .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć niewiele, bo jak wskoczymy na siodła, to dopiero na koniec dnia okazuje się, że nikt nic nie pstrykał.

Ale jak tylko znajdę chwilę, aby nauczyć się tych wszystkich picassów itd :biggrin: to podam link.

 

Póki co trzeba wrócić do roboty :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...