Skocz do zawartości

Polowanie na dziki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze,ze nie dostaliście mandatu za polowanie bez pozwolenia...

(skoroście cali to pozwoliłem sobie na mały żarcik...)

 

 

Hahaha :) ....smieje sie, bo smieszne i dlatego ze nikomu sie nic nie stalo :clap:

 

dobrze,ze nie dostaliście mandatu za polowanie bez pozwolenia...

(skoroście cali to pozwoliłem sobie na mały żarcik...)

 

 

Hahaha :banghead: ....smieje sie, bo smieszne i dlatego ze nikomu sie nic nie stalo :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma znaku to masz szanse na odszkodowanie tylko niebiescy muszą to zaznaczyc w protokole. Znak musi byc nawet jak jedziesz przez wioske i ci kura wyskoczy to jak nie ma znaku uwaga zwierzata domowe to gmina płaci. Mandat ? ku*wa trafiłes na wyjątkowego jełopa. Kiedyś kumpel sie na zakręcie na piachu wywrocił. Zawołaliśmy psy bo AC nie chca wypłacac jak nie było niebieskich. Gosc tez powiedział ze moze przyjac zgloszenie ale mandat 200zł wypisze za niedostosowanie się do warunków panujacych na drodze. Wiec mu powiedziałem zeby zgloszenie przyjął a mandatu my nie przyjmujemy tylko niech pisze wezwanie do sadu grodzkiego. W protokole zazyczyłem sobie zeby wspomniał o braku znaku uwaga sliska nawierzchnia i piachu na srodku zakrętu. Po 2 minutach konwersacji gosc napisał zajebisty protokół i odstąpił od wystawienia mandatu. W ramach wdziecznosci kupilismy mu chleb zytni w płynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Żadnego odszkodowania nie dostaniesz. Koło w takich przypadkach nie odpowiada, jak i Skarb Państwa (którego własnością jest zwierz dopuki go nie upoluje się) także. Były stosowne orzeczenia Sądu Najwyższego. No chyba, że Koło Łowieckie ma dupę a nie prawnika (lub nie ma wcale)... ale to już niezależne od Ciebie.

Dla jasności - wiem, bom sam prawnik a do tego polujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma walnęła w podobnych okolicznościach sarnę i odszkodowanie wypłacił zarządca drogi bez wahania. Proponuję się dowiedzieć, kto drogą zarządza i domagać się od niego rekompensaty nie tylko za uszkodzony sprzęt. Spróbować nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty moto :

 

Lagi pokrzywione , zegary , caly tyl krzywy (stelaż) , kolo przednie to tak z wstepnych ogledzin, ciesze sie ze mamy z baracholem dupy cale:)

 

 

Dzika do domu i na grill go:clap: Grill z dziczyzna :notworthy:

 

Powiem ,że drogi ten grill zdeka.,... :buttrock:

 

jak już możemy lekko siępośmiać.... oczywiście bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie pisze o ważnych sprawach, aby coś pomogło na przyszłość. Ja napiszę:

w godzinach wieczornych i wczesnym rankiem, dzika zwierzyna przemiszcza się przecinając również drogi. Wtedy jest największe prawdopodobieństwo, że wyskoczy coś na drogę i lepiej uważać.

 

Jeszcze raz: wczesne godziny rano, świt i wieczorem po zachodzie słońca.

Jest taka droga którą czasami jadę, w lesie, czasami jakaś łąka. Mimo, że pusto na drodze i nie ma ruchu, to godzinami wieczornymi i porannymi nie jadę więcej jak 65 puszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...