Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez interesowałem sie swego czasu tym motocyklem-okazało sie ,że to padaka jakich nie mało..Ostro skatowany egzemplarz-NIE POLECAM:

 

Zerknij tu:

 

Ten temat tyczy sie tego moto-na początku.

 

Dodaj do tego spawany koopniak.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=83660&hl=

 

pozdro

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M679852

 

zawiecha od czegoś innego

 

lampa nie oryginalna

 

przed błotnik nie oryginalny

 

oryginalny tłumik uje**ny

 

przewód hamulcowy nie oryginalny

 

wygląda na to że dostała w przód i zawieszanie przeszło tuning :] co do lampy nie oryginalnej to w ttr to norma bo ta yamahy to qpa gówna która odpada bardzo szybko

 

imo trzeba by sie zainteresować, zobaczyć czy felga jest oryginalna i czy jest prosta, i sprawdzić czy naklejka na amorku ma coś wspólnego z rzeczywistością ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ddzieki za rady przeczytalem temat co dal mackon. Zreszta podejrzane jest mi to ze tydzien temu pytyalem o ten motor bo byl na allegro i gosc powedzial ze sprzedany, a teraz nagle po tygodniu kto inny go sprzedaje za ta sama cene, pzdr czekam na inne okazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie powiedzcie mi ktoredy wlac olej do lag przednich mam pompowane zawieszenie przez wetylki ,spuscic to wiadomo od dolu mam srubke spustową ,ale jak wlac i ile jk by ktos muglby sprawdzic Yamaha tt 350 dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Już wcześniej udzielalałem się w tym temacie jako pytający Was o TTR, teraz chciałem Wam się pochwalić. Zostałem posiadaczem fajnej sztuki z 2003 roku :buttrock: Wszystko z nią jak najbardziej w porządku (silniczek, zawias, wizualka- ogólnie super) oprócz tego, że jest zerwana linka od dekompresatora/odprężnika? (Co my tam mamy?) i nie działa. Motocykl pali bez większych problemów, aczkolwiek, boję się o ukręcenie wieloklinu, bo czasem się blokuję przy próbie kopa bez tej linki. Zwykła wymiana załatwi sprawę? Czy to musi być jakoś tam zestrojone?

 

I jeszcze jedno, Wy w swoich dowodach rejestracyjnych macie markę YAMAHA, model TTR ? Bo ja mam BELGARDA S.P.A. DJ01 ... Na tabliczce i w papierach wszystkich tak mam. Czekam teraz na VAT24, taka bzdura, że już tydzień trzeba na to czekać.

 

Pozdrawiam

Maciulak

 

PS. Dzięki Mackon4089 za odpisanie na e-maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wymienialiście może w swoich sprzętach tarcze sprzęgłowe ze sprężynami?Bo ja się szykuje na zmiane:

 

Musze spuścić olej czy wystarczy jak położe sprzęta na boczek;) , i czy trzeba przed złożeniem dekla wymienić uszczelke??

 

Myślałem o tych: http://moto.allegro.pl/item327361675_tarcz...rizzly_rap.html

 

Mam pewne wątpliwości co do firmy NHC. Pierwsze słysze - wiecie coś o niej? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez odrazu sprezyny , koszt niewielki a stare sprezyny moga miec juz dosc , oczywicie jesli przekladki masz przypalone albo krzywe to tez bezwzglednie do wymiany, bo w moment zajezdziesz nowe tarcze.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maciulak gdzie fotki Twojej maszynki :biggrin: Sam jestem ciekaw tej Twojej Belgardy :smile:

 

Będą, będą niebawem :) Obiecuję :) Póki co wymieniłem olej i filtr i zrobiłem linkę od dekompresatora. Filtr oleju pasował ale od roku 2004, od 2003 nie pasował (był około 2,5 raza mniejszy)... Nie wiem dlaczego. być może w katalogu mieli błąd.

Zarejestrowałem również motocykl... Tylko zrobili mi literówkę na 1 przeglądzie technicznym i w papierach mam Belgrada. Ale przy samej rejestracji straciłem tyle czasu i nerwów, że nie chciało mi się już tego zmieniać. Nie tylko na 1 przeglądzie się mylili ale w skarbówce i przy samej rejestracji się mylili, więc już miałem wszystkiego dosyć.

 

Póki co pogoda do kitu (zimno koło Poznania;), ale może dzisiaj mi się uda wyjechać, to zrobię fotki :) A jak nie dzisiaj to na pewno na dniach.

 

Pozdrawiam

 

Tak jak obiecałem :)

 

Fotki znajdują się pod linkiem:

 

http://picasaweb.google.com/maciulak/22032...637441296409218

 

Proszę o ocenę sprzęta ;) Tylko proszę bez wyzwisk, że lamerskie białe siedzenie :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...