Skocz do zawartości

Opony Maxxis Supermaxx 120/70ZR17 180/55ZR17


Rekomendowane odpowiedzi

Ok,dzieki za linka,dobrze jest poczytac,ale czy to wystarczy? Test zostal zrobiony bez porownania(nie mowie o cenowym)z innymi gumami,mam tylko nadzieje,ze oponki daja rade i nie poplyne gdzies na zewnatrz w mokrym luku. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test zostal tez zrobiony przez strone, ktora handluje tymi oponami. Wedlug testu wyszlo, ze sa one super, hiper i nie maja zadnych mankamentow :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Napiszcie prosze gdzie moge kupic takie opony - czy cena 600 za komplet jest nadal aktualna ?

Nie jezdze extremalnie wiec nie musza to byc super gumy, wazne aby starczyly na dlugo.

 

W sklepie internetowym Ścigacz pl znalazlem komplet za jedyna 1100 - to znacznie drozsze od niemieckich Mishelin, Metzeler, Continental czy Brigestone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taki zestaw w moim ZRXie.

 

Poprzedni komplet to były fabryczne battlaxy a później batlax z przodu i avon z tyłu.

 

Jak za tak małą kasę (okołoo 600 zł) to opony zdecydowanie są godne polecenia.

Nie uprawiam szlifowania kolanem o asfalt, tylko w miarę dynamiczną jazdę miejsko-turystyczną. Tu oponki sprawdzają się doskonale.

Zarówno na suchym jak i w deszczu nie ma z nimi żadnego problemu.

 

Jeśli chodzi o cenę to ja kupiłem je tu:

www.quady.eu

 

Z przesylką wyszło troche ponad 600 zł

Edytowane przez rafauM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Maxxisa w poprzednim moto - GSXFie - na tylnym kole. Na suchym trzymała idealnie. Naprawdę nie było do czego się doczepić. Gorzej było na mokrym.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze byla to jakas promocja albo wyprzedaz bo teraz na tej stronce jest tylko link do www.maxxis

Jest i cennik opon, tylko rzeczywiscie troche drozej. Na stronie glownej klikasz w Moto, potem w menu po lewej klikasz w logo Maxxis i masz cennik.

 

Albo klikasz tutaj :D

 

http://www.quady.eu/moto/upload/cennik_14.jpg

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak ganialiśmy się po torze kartingowym widziałem 929 na takim komplecie. Co chwilę kolesiowi uciekała dupa i oczywiście skończyło się to glebą, więc oczywiście nie polecam.

Jeszcze za XJ600 założyłem Maxxisa(nie pamiętam modelu) na przód. Dopóki było ciepło to było OK. Jak zrobiło się zimniej i padał deszcz to była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...