Skocz do zawartości

Zabił się jadąc kradzionym motocyklem


Lemon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że dobrze się stało, że zginął. Chociaż bardziej wychowawcze byłoby solidne trwałe kalectwo. :evil:

Pogieło Was ?!?!?! Zginąl człowiek, pewnie bardziej głupawy niż zły, a Wy takie teksty ?!?!? Nie za daleko się posuwacie ?

 

Życie ludzie jest wartością największą - żadne moto go nie wynagrodzi... Ktoś po nim płacze, nawet jeżeli zrobił to co zrobił...

 

Potępiam kradzież, ale zachowajmy umiar w kontekście śmierci mimo wszystko człowieka...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda .. człowieka.... bo to człowiek .... w dodatku 19 lat miał to zapewne miał nasrane pod deklem.

że ukradł ... idiota.

 

Nie zgadzam sie ..z stwierdzeniami ,ze... DOBRZE MU TAK .. albo POWINIEN ZOSTAC KALEKA..

Ciekawe co teraz właściciel motocykla ma z sumieniem ....

Bo raczje jak jest normalny człowiek , to łatwo to z niego nie zejdzie...

 

A mógł zabrać kluczyki .............

 

Dla mnie też idiota ,że zostawił kluczyki w stacyjce .. :evil:

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda .. człowieka.... bo to człowiek .... w dodatku 19 lat miał to zapewne miał nasrane pod deklem.

że ukradł ... idiota. Nie zgadzam sie ..z stwierdzeniami ,ze... DOBRZE MU TAK .. albo POWINIEN ZOSTAC KALEKA..

Uff, a już mysłałem że ja tylko tu normalny jestem... Epoka gier komputerowych, tfu...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj Mario, moim zdaniem bierzesz życie zbyt poważnie :evil:

 

No własnie się zdziwiłem... Patrze na wiek w profilu, motong jakim jezdzisz i... jakoś mi to nie pasowało do chórku małolatów swieżo powstałych od jakiejś sesji Counter Strike'a czy innego badziewia... może dlatego taka reakcja...

 

Luz luzem, ale zycie/śmierc to nie temat do żartów tak naprawdę...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł zabrać kluczyki .............

 

Dla mnie też idiota ,że zostawił kluczyki w stacyjce .. ;)

Nie no normnalnie ręce opadają. Może jeszcze powinni posadzić tego kolesia za to że zostawił te je**ne kluczyki i w ten sposób przyczynił się do utraty życia przez tego "biednego chłopca" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normnalnie ręce opadają. Może jeszcze powinni posadzić tego kolesia za to że zostawił te je*ane kluczyki i w ten sposób przyczynił się do utraty życia przez tego "biednego chłopca" :evil:

wiesz... a zostawiłbyś swoją dziewczynę bez majtek 'na mieście' ? ;) to się nie zdziw że Ci potem ktoś ją wypróbuje,....

 

Wsadzac za to nie wsadzaja, ale etykieta 'idiota' moze wydawac sie ze wszech miar sluszna... Chyba że masochista ;)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normnalnie ręce opadają. Może jeszcze powinni posadzić tego kolesia za to że zostawił te je*ane kluczyki i w ten sposób przyczynił się do utraty życia przez tego "biednego chłopca"

 

Nikt nie twierdzi, ze zlodziej zachowal sie dobrze. Ale jak np. wyjezdzasz z domu, to zostawiasz klucze w drzwiach ? Mnie sie to nie zdazylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no normnalnie ręce opadają. Może jeszcze powinni posadzić tego kolesia za to że zostawił te je*ane kluczyki i w ten sposób przyczynił się do utraty życia przez tego "biednego chłopca" ;)

 

A może prawda jest taka ,że koleś poprostu chciał sie przejechac ?

pokrecić się po okolicy i pizd. gdzies moto pózniej w krzaki?

 

A ,że kluczyki były w stacyjce. to ułamek sekundy i pomysł na mile spedzony dzionek już jest ..

 

Ciekaw jestem jaka była by reakcja Twoja jakby kolo miał 15 lat.,...?

Też zawodowy złodziej motocykli ? któremu trzeba upier.. nogi przy dupie albo niech się zabije i jeszcze łańcuchem go przywiazać do motocykla i szorować nim po okolicy co by dzieciaki w jego wieku wiedzieli ,że nie wolno brać MOJEGO moto..

 

Bzduraa ;)

 

ps.

 

Podobna sytuacja

U mnie na Osiedlu jak miałem lat 16? jakos tak wpada koleś na boisko o krzyczy ,że na terenie administracji jest Widlak zostawiony z kluczykami..

no to co kto pierwszy ten lepszy...

Kumpel podskoczył odpalił i śmigalismy po osiedlu WIDLAKIEM :evil:

frajda ...........super..... no do czasu jak Policja przyjechała i trzeba było dyla dawać między bloki..

 

Wniosek ,że kolega też powinnien przypier. w drzewo zginąć na miejscu ? albo ja?

na szczęscie predkosci były nie wielkie.,,.,.., ;)

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja czyni zlodzieja...

Winny jest wlasciciel ze zostawil kluczyki w stacyjce.

 

 

No i wszystko jasne ;) moja wina że samochód trzymam w garażu i 2 razy się włamywali, jak bym nie trzymał to by nie było problemu. Tak samo portfeli nie noście, komórek, niczego najlepiej, bo jak wam ukrandą znaczy wasza wina! :evil:

 

Ciekawe czy jak złodzieja zabije prąd jak kradnie przewody to wina energetyki? HMMM napewno, zostawili przewody na słupach ;)

 

 

i jeszcze jedno, nie wierzę co czytam, bronicie złodzieja??!! Ludzie, to że zginął to przykre, ale to złodziej, innaczej byście pisali jak by ukradł waszą fure na która zbiealiście latami!

 

Nie byo by chciał sie przejechać, ja tez chciałem się nie raz przejechać, ale nie zapier***** komuś maszynę!

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... a zostawiłbyś swoją dziewczynę bez majtek 'na mieście' ? :biggrin: to się nie zdziw że Ci potem ktoś ją wypróbuje,....

Mario, rozumiem że Ty musisz swoją kobietę cały czas trzymać na oku bo jak tylko zniknie za jakimś winklem to .... ;)

 

Ale jak np. wyjezdzasz z domu, to zostawiasz klucze w drzwiach ? Mnie sie to nie zdazylo...
Ale co to ma do rzeczy ;) Ze może jakbym zosatwił te klucze w drzwiach i złodziej podczas opierdalania mi chaty np. spadł by ze schodów skrecając sobie karak, to byłaby moja wina :icon_question: buahahahahaha :clap: :notworthy: :banghead:

 

 

A może prawda jest taka ,że koleś poprostu chciał sie przejechac ?

pokrecić się po okolicy i pizd. gdzies moto pózniej w krzaki?

 

A ,że kluczyki były w stacyjce. to ułamek sekundy i pomysł na mile spedzony dzionek już jest ..

 

Ciekaw jestem jaka była by reakcja Twoja jakby kolo miał 15 lat.,...?

Też zawodowy złodziej motocykli ? któremu trzeba upier.. nogi przy dupie albo niech się zabije i jeszcze łańcuchem go przywiazać do motocykla i szorować nim po okolicy co by dzieciaki w jego wieku wiedzieli ,że nie wolno brać MOJEGO moto..

 

Bzduraa :lapad:

Nowy, ch*j mnie obchodzi co on sobie chciał, w ogóle nie powinien DOTYKAĆ tego motocykla bo nie był jego. Też uważam że spotkała go kara niewspółmierna do popełnionego czynu, ale wqrwia mnie to że próbujecie częściowo obarczyć winą kolesia który zostawił kluczyki w stacyjce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne moja wina że samochód trzymam w garażu i 2 razy się włamywali, jak bym nie trzymał to by nie było problemu. Tak samo portfeli nie noście, komórek, niczego najlepiej, bo jak wam ukrandą znaczy wasza wina!

 

Ciekawe czy jak złodzieja zabije prąd jak kradnie przewody to wina energetyki? HMMM napewno, zostawili przewody na słupach

 

Ja widze subtelna roznice pomiedzy zostawieniem moto na ulicy z kluczykami w srodku, a kradzieza garazowanego samochodu.

 

Nieporownywalnie latwiej jest wsiasc na motocykl i odjechac, niz ukrasc przewody wysokiego napiecia.

 

Poza tym popieram to co napisal nowy011.

 

Nikt nie pochwala kradziezy, ale wyjecie kluczykow ze stacyjki to chyba nie jest problem ? Nie zyjemy w Utopii.

Edytowane przez dimitrus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...