Skocz do zawartości

Mój "pierwszy - nie pierwszy" motor.


Cinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu (a dokładnie dziesięć lat wstecz) jeździłem sobie poczciwą Jawą 350 TS. Potem dałem spokój, częściowo zniechęcił mnie ten motocykl. Niedawno postanowiłem wznowić przygodę z jednośladem, i spokojnie pojeździć sobie od czasu do czasu. A dziś mogę się pochwalić - jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Suzuki GS 500F. Po krótkiej przejażdżce mogę napisać, że to tak naprawdę mój pierwszy motor. :biggrin:

Jeszcze skorupa, kombinezon i w drogę. :)

 

Fotki na bikepics wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salonowa?? Zadko kto kupuje no ale gratulacje :)), z checia posmigal bym taką hmm,,pachnacą nowoscią,, bestią.....

Czekamy na fotki.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ktoś to musi kupować, żebyśmy "my" mogli kupic używke :]

 

 

Spoko. Też chciałem kupić używkę, ale doszedłem do mniosku że po pierwsze nie znam się i sprzedający wcisnąłby mi każdego klamota. Wprawdzie Jawę znałem do ostatniej śrubki lecz japończyk to już inna klasa. Po drugie, nie stać mnie na wycieczki krajoznawcze od motocykla do motocykla, oraz stratę czasu w pracy.

Tak więc - kupiłem nowy. :biggrin:

 

Mój kolejny sprzęt być może będzie używką, jednak najpierw muszę wczuć się w japończyka. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :buttrock: :evil: ;)

Świetny wybór, wrzuć jakieś fotki jak możesz :banghead:

Życzę Ci nieskończonej, wachy i bezpiecznych dróg. Bezawaryjności chyba niemuszę bo nówka motorek to napewno psuć się niebędzie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Congrats :evil: ;)

 

a jak chodzi GS na pierwszych km? Myślisz, że docieranie silnika to będzie okres dużych wyrzeczeń?

A czemu okres dużych wyrzeczeń? Teraz na docieraniu nie trzeba wcale jeździć tak powoli. Poza tym póki co i tak do końca nie będzie kręcił, bo musi się oswoić z maszyną.

Gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salonowa?? Zadko kto kupuje no ale gratulacje :icon_question:), z checia posmigal bym taką hmm,,pachnacą nowoscią,, bestią.....

Czekamy na fotki.

 

Pozdro

 

 

Cena nowego gs500F to chyba 18tys zl, roczna uzywke mozna kupic za jakies 14tys zl?? i teraz czy jest sens?? zwlaszcza ze w uzywanym zawsze trzeba cos wymienic, to jakas oponka to cos tam itp itd:)

 

a tak pozatym sluszny wybor i dobre podejscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...