Skocz do zawartości

OC - jakie zniżki mi przysługują? jak udowodnić?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi babka w pzu bodajze w kwietniu (w innych ubezpieczalniach z reszta tez) powiedziala, ze z motocykla nie przechodza znizki na auto, ale moze cos im sie pozmienialo teraz.

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy jeszcze pamiętać w przypadku gdy pojazd jest ubezpieczony na osobę które nie skończyła 25 lat lub gdy jest współwłaścicielem osoba która nie ma skończonych 25 lat, dokładana jest wzwyżka, w przypadku PZU jest to dodatkowe 30%, w innych zakładach różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

należy jeszcze pamiętać w przypadku gdy pojazd jest ubezpieczony na osobę które nie skończyła 25 lat lub gdy jest współwłaścicielem osoba która nie ma skończonych 25 lat, dokładana jest wzwyżka, w przypadku PZU jest to dodatkowe 30%, w innych zakładach różnie to bywa

odkopane:) znizki przechodza z motocykla ( tylko) ( ja mam 600ccm) i na samochodzik masz znizki ( info gdy ubezpieczalem moto) i brak wzwyzek jest dopiero po skonczeniu 26 lat anie 25! ( wzwyzka 50%) teraz takze nei masz mozliwosci uzyskania znizki za wplate jednorazowa, za to jak w ratach to 3% jesli dwie sa raty. tyle wiem od milej pani z ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe

w pzu to było śmiesznie, bo co roku jak kończyłem wiek który uprawniał do zawarcia umowy bez zwyżki dla "młodocianych" to podnosili ta granicę (kiedyś było 24lata, teraz jest bodajże 26)

 

i do Farmidona

jeśli w firmie A było coś ubezpieczone przez Ciebie np od 2000r do 2005r, a od 2005 do 2009 w firmie B i będzie to potwierdzone na piśmie, to zarówno w firmie A, jak i w firmie B czy nawet C dostaniesz zniżkę za 9lat bezszkodowej jazdy

za samą ciągłość u danego ubezpieczyciela możesz dostać jakąś zniżkę (zazwyczaj 5 do góra 10%) i nie zależy to od tego ile lat jesteś u nich klientem

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopane:) znizki przechodza z motocykla ( tylko) ( ja mam 600ccm)

U mnie jakoś przeszły z motoroweru na samochód bez problemu w 2008 roku (PZU).

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ROKU bezszkodowej jazdy zwyzkę za wiek (+30% do 26 r.ż.) mozna zdjąć, nawet jesli sie 26roku zycia nie ukonczylo.

 

powtarzam - MOŻNA ale nie trzeba - zalezy na kogo sie trafi :)

 

w pierwszym roku zawsze jest zwyzka w nowym TU (niewazne,ze wczesniej sie mialo rok bezszkodowosci

gdzies indziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...