Skocz do zawartości

Co polecacie


KuKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On podal tylko przyklad.

Kumpel kupil aeroxe z 2001r za 4200zl LC oczywiscie, no i smiga bardzo fajnie. Co najdziwniejsze w jedna osobe z gory potrafi sie rozpedzic do 130km/h (tak by pokazywal gdyby mial dalej skale). Potem trzyma :clap:

Ogolnie polecam ale spalanie jest ogroooomneee !

Przy lekkim cisnieciu 55-65 spali z 4,5-5l a jak depiesz caly czas na maks (jak moj kumpel) spali Ci nawet ponad 7 litrow ... jeden dzien i nie ma baku :clap:

Pozatym jest super

Dobre zawieszenie

Swietne Hamulce brembo ktorymi hamujac doznajesz przeciazenia :clap:

Kumplowi od 3 miechow posiadania posypal sie tlok, tzn jechal normalnie zgasil go, i juz nie mogl odpalic.

Kupil uzywany za 50 zl i smiga do tej pory dziennie robi nawet 200km.

Polecam w 100%

 

Mój kumpel też kup[ił za 4 tyś z 2002roku i sprawuje sie świetnie razem jechalismy 75 na prostej więc dobrze sie spisuje a ten tój kumpel to mocny jest ja na tydzień to 100-120km bede robił lub więcej bob bedzie tzra sie takze uczyć :-(ale maszynka bedzie spoko a ten rox twojego kump[la duzo pali bo mojego kumpla nie jeździlismy cąły dzień zrobiliśmy jakieś 150km i jakieś 3/4baku zeżarło cały czas powyzej 50km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie poleceł Roxa ze względu na to że części łatwo dostać i silnik ogólnie bezawaryjny i bardzo podatny na modyfikacjie

A pozatym wg. mnie wygląd rox ma powalający

Pozdro

Też mi sie tak wydaje kupie Aeroxa i bede śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś konkretnego, za tą kase kupisz np.

http://moto.allegro.pl./item219720765__apr...rdzo_dobry.html

 

Kumpel miał i przez 3 lata użytkowania 0 awaryjnosci oprocz nomalnych rzeczy typu klocki plyny ... wiec ja bym na Twoim miejscu juz cos takiego celowal a nie kibel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak już śmigałeś na WSK i ogarniasz jakoś manualną skrzynie biegów to szkoda tracić życia na skuterek :buttrock: większości moich kumpli prędzej czy później nudzą sie kible i chcą coś biegowego. A jeżeli juz sie upierasz przy tym to może peugeota speedfighta 2 :icon_eek: zacny skuterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...