Skocz do zawartości

Co polecacie


KuKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jak już śmigałeś na WSK i ogarniasz jakoś manualną skrzynie biegów to szkoda tracić życia na skuterek wink.gif większości moich kumpli prędzej czy później nudzą sie kible i chcą coś biegowego. A jeżeli juz sie upierasz przy tym to może peugeota speedfighta 2 D.gif zacny skuterek

Tasior święta racja! uwazam że szkoda dla Ciebie życia na sqter. Dobry jest tylko do miasta, a chyba autorowi tematu nie jest potrzebna typowo miejska maszyna :D tylko lanserski pojazd... a biegowy motor się do tego nadaje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam do miasta czy nie do miasta polecam biegową 50tke. będziesz mógł sobie wjechać do lasku jeśli będziesz chciał :) mówiąc :

 

masz na mysli "biegową" 50ccm?

 

Nie mam na myśli biegową 80 lub 125 ale nie tera jak bede miał 14 lub 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może wypowiem. Mam aeroxa 1 rok i jestem bardzo zadowolony jak narazie nic się nie zepsuło i mam nadzieję że nie zepsuje. Zmieniłem tylko tłumik ściągnąłem blokady i zrobiłem mały tuning. Przemalowałem go na czarno dałem biały licznik czarne siedzenie z białym pasem i białą nakłądkę z tyłu.

Teraz jest super dźwięk i spoko osiągi. A i zmieniłem rolki bo w orginale są 5.5g zmieniłem na 5g i prędkość spadła o 10 km/h a pszyspieszenie zabójcze ;). Wyciąga 80 km/h .

A co do wygody z tyłu to yamaha robiła ten skuter raczej pod kątem sportowym i on jest raczej jednoosobowy bo co to za wygoda siedzieć na baku. Jak miałem miękką nakłądkę to woziłem teraz mam plastikową białą więc niewygodna chociarz też dziewczyna nie narzeka ;) więc polecam yamahe ;)

Edytowane przez Mateusz93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam na myśli biegową 80 lub 125 ale nie tera jak bede miał 14 lub 15 lat

 

w tym wieku 125?? do miasta?? :buttrock: jak cie psy złapia to bedziesz miał problem do czegos takiego potrzebna jest A1 chyba ze cos jak rs 125 na 50 to psy masz z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...