Skocz do zawartości

Co polecacie


KuKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Co polecacie Yamaha Aerox czy Suzuki Katana. Maxymalna pojemność 51ccm3 jaka moge mieć żeby na karte było więc co polecacie a moze macie włsne propozycje jak tak to piszcie.

Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox. Ekstra skuter. Bardzo dobre zawieszenie do smigania po zakretach. Mocny. Podatny na modyfikacje. Poza tym Yamaha. Jedyny minus to to że Twój pasazer moze miec kapke nie wygodnie.

 

A z tym ze max 50cm3 to aż tak kurczowo bym sie tego nie trzymał :icon_razz: ale jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox. Ekstra skuter. Bardzo dobre zawieszenie do smigania po zakretach. Mocny. Podatny na modyfikacje. Poza tym Yamaha. Jedyny minus to to że Twój pasazer moze miec kapke nie wygodnie.

 

A z tym ze max 50cm3 to aż tak kurczowo bym sie tego nie trzymał :icon_razz: ale jak chcesz.

A z tyłu Yamahy siedizałem u kolegi i bardzo wygodnie mi było a ztyłu jeździć nie bede tylko kolega i dziewczyna więc mi to nie robi różnicy

Nie bo tata mówi że max to moze być 51 ccm3 to mi załatwi na 50ccm3. A na większej pojemności sie zabije a ciekawe czemu moge u babci wsk-ą jeździć i sam mi ją kupił lecz do miasta ją nie przywioze

Edytowane przez Maticzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Co polecacie Yamaha Aerox czy Suzuki Katana. Maxymalna pojemność 51ccm3 jaka moge mieć żeby na karte było więc co polecacie a moze macie włsne propozycje jak tak to piszcie.

Z góry dziekuje i pozdrawiam

 

Witam

Moim skromnym zdaniem Aerox lepszy. Może podaj jeszcze jaką kwotą dysponujesz, będzie łatwiej doradzić.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałeś się nad kymco super 9 :cool:

nie zastanawiałem sie nad nim bo wole coś z znanych marek takich jak YAMAHA, PIAGGIO, SUZUKI, PEUGOT z tych znanych marek żadnego hindolaa ani koreanca

 

EDIT:

Najlepiej żeby byłz seri TNT i miał te osłonki n a migacze czy jakoś tak zmienione

Edytowane przez Maticzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANIM ZROBIŁEM PRAWKO I KUPIŁEM HONDE CB500 (sorry za caps) miałem Aprilie SR50, zrywna, szybka, bezawaryjna. Pojechałem do sklepu z zamiarem kupna chińskiego badziewia za 4000zł ale za to nowego. Gdy już przysiadłęm się na to gówienko, stwietrdziłem że ma luzy w przednim zawieszeniu (NOWE!!!), a pozatym nie mam gdzie podziać swoich kolan, obijały sie o plastyki z przodu. Obok stała Aprilia, wsiadłęm i stwierdziłęm że ona, choć ma 10 lat działą jak nowa, a nowy chiński obok działał jak by miał 10 lat. Nie wiedziałem wtedy jak to ogarnąć umysłem ale kupiłem aprilke, potem sprzedałem kumplowi, on ją katował z półtorej roku i sprzedał dalej. Żadnej awarii nie stwierdzono !!! Super sprzęt. W dwie osoby na normalnej trasie wyciskał 80, dla mnie to już starczało. Myślę że i tobie starczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANIM ZROBIŁEM PRAWKO I KUPIŁEM HONDE CB500 (sorry za caps) miałem Aprilie SR50, zrywna, szybka, bezawaryjna. Pojechałem do sklepu z zamiarem kupna chińskiego badziewia za 4000zł ale za to nowego. Gdy już przysiadłęm się na to gówienko, stwietrdziłem że ma luzy w przednim zawieszeniu (NOWE!!!), a pozatym nie mam gdzie podziać swoich kolan, obijały sie o plastyki z przodu. Obok stała Aprilia, wsiadłęm i stwierdziłęm że ona, choć ma 10 lat działą jak nowa, a nowy chiński obok działał jak by miał 10 lat. Nie wiedziałem wtedy jak to ogarnąć umysłem ale kupiłem aprilke, potem sprzedałem kumplowi, on ją katował z półtorej roku i sprzedał dalej. Żadnej awarii nie stwierdzono !!! Super sprzęt. W dwie osoby na normalnej trasie wyciskał 80, dla mnie to już starczało. Myślę że i tobie starczy. Pozdrawiam

tylko mi chodzi o skuter jakiś 6-7 lat lub mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On podal tylko przyklad.

Kumpel kupil aeroxe z 2001r za 4200zl LC oczywiscie, no i smiga bardzo fajnie. Co najdziwniejsze w jedna osobe z gory potrafi sie rozpedzic do 130km/h (tak by pokazywal gdyby mial dalej skale). Potem trzyma :)

Ogolnie polecam ale spalanie jest ogroooomneee !

Przy lekkim cisnieciu 55-65 spali z 4,5-5l a jak depiesz caly czas na maks (jak moj kumpel) spali Ci nawet ponad 7 litrow ... jeden dzien i nie ma baku :D

Pozatym jest super

Dobre zawieszenie

Swietne Hamulce brembo ktorymi hamujac doznajesz przeciazenia :crossy:

Kumplowi od 3 miechow posiadania posypal sie tlok, tzn jechal normalnie zgasil go, i juz nie mogl odpalic.

Kupil uzywany za 50 zl i smiga do tej pory dziennie robi nawet 200km.

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...