Skocz do zawartości

Kupiłam Hondę NX 650 Dominator !!!! :DDD


Lisena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dominator lata zajebiście.. :( :)

 

powiedziałam mu 5 razy, że go kocham i zamrrruczał :D na drodze szutrowej na razie, na początek 60km/h na stojąco, wprost płynie.. płynie :D po polach i lasach bajecznie, jestem maxymalnie szczęśliwa :) jak tylko wjeżdżałam na szosę, to już nie było to :P musiałam zaraz znowu zboczyć gdzieś na piach i kamienie :clap: Dzień podsumowuje jako zajebiście udany :D

 

fotki będą niedługo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję również.....oto mamy przykład jak to motocykl uszczesliwia czlowieka i to co jest w okol niego :)

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drodze szutrowej na razie, na początek 60km/h na stojąco, wprost płynie.. płynie :D po polach i lasach bajecznie, jestem maxymalnie szczęśliwa :icon_mrgreen: jak tylko wjeżdżałam na szosę, to już nie było to :P musiałam zaraz znowu zboczyć gdzieś na piach i kamienie :cool: Dzień podsumowuje jako zajebiście udany :D

 

Nie chcę burzyć optimizmu, ale jak za rok będziesz pisać, że tak bajecznie się jeździ w terenie to będzie mały cud. :)

Eniłej, gratuluję zakupu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominator lata zajebiście.. :crossy: :biggrin:

 

powiedziałam mu 5 razy, że go kocham i zamrrruczał :D na drodze szutrowej na razie, na początek 60km/h na stojąco, wprost płynie.. płynie :D po polach i lasach bajecznie, jestem maxymalnie szczęśliwa :buttrock: jak tylko wjeżdżałam na szosę, to już nie było to :P musiałam zaraz znowu zboczyć gdzieś na piach i kamienie :cool: Dzień podsumowuje jako zajebiście udany :D

 

fotki będą niedługo :P

 

 

Fajna maszyna :-). Ostatnio śmigając sobie drogą zastanawiałem się jak to jest hasać sobie po tych polnych drogach biegnących tam i tu....

Widzę, że coś w tym musi być, skoro tyle radości daje....

Gratuluję Ci zakupu i życzę wiele dziur i nierówności na drodze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi, enduro to jest właśnie to co tygryski lubią najbardziej :)Dziwię się, że tego typu motocykle są tak mało u nas popularne, przecież to świetna zabawa:)

 

 

gratuluję zakupy i radości, bo chyba teraz trudno zasnąć co? :) :biggrin: :lalag:

 

A gdzie w Wawie śródmieściu śmigasz po polach? ;) Czy moto gdzieś pod wawą jeździsz?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jeździć bocznymi drogami i słabymi asfaltami takich na mazurach nie brakuje domino daje radę nie jest to typowa terenówka lekki teren dla niego, na oponach bardziej na szosę jest ślisko zwłasza po deszczu. I pilnuj Lisenko poziomu oleju żeby mu oliwy nie zabrakło :) Nadal czekamy na zdjęcia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Dominatorze zaliczyłam pierwsze mocne piachy, co prawda na oponach szosowych, ale ślizgał się mało :} Dałam radę, cały czas próbuje sie z nim synchronizować :) Razem pokonaliśmy pierwsz strumień :buttrock: naprawdę jazda zajebista :clap: po kamieniach, głazach, dołach wielkich jak wiadro, bez problemu :smile: mrrruczy niesamowicie pięknie :buttrock:

A latam na razie po terenach Józefosławia, bo brak tablicy nie pozwala wkraczać na szosę :wink: potem moto bede trzymała na działce koło Pułtuska, a następnie w śródmieściu W-wy :D

 

alfonso, już pierwszy olej dolewałam, było całkiem śmiesznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...