Skocz do zawartości

Padł moduł zapłonowy w Hondzie CBR 1100 XX '00


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie moto z 2000r, i tu pytanie, znacie kogoś kto miał by takowy moduł wraz z kompletem kluczyków (immobilajzer) do sprzedania, czy może jakieś inne sugestje.

Moto kupił po szlifie z urwanymym tyłem, facet dokupił teł, i nowy (uzywany:) moduł, który jak go zobaczyłem wczoraj, ma dziury w obudowie pozalepiane taśmą izolacyjną:flesje:

Gdzie z miejsca chciałem panu który mi sprzedał motor, powiedzieć kij ci w szprychę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś kupić motocykl w ciemno bez odpalenia silnika ?

Podaj na 4um wszystkie namiary na tego kolesia może go to czegoś nauczy a jak pójdzie do sądu że publikujesz jego dane to odzyskasz kasę za motocykl.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie wpakowałeś... ja szukałem modułu ze stacyjkę i kluczykiem do cbr 600 F4i no i udało się znaleźć, ale chłop krzyczał 3 tys. zł ... na moje szczęście okazało się że wcale nie musiałem wymieniać modułu bo padł tylko przekaźnik pompy... chociaż objawy były takie same jak przy padniętym module... generalnie szukaj na allegro albo w Giełdzie motocyklowej u ludzi handlujących częściami do motocykli... trochę rachunek telefoniczny nabijesz, ale może coś znajdziesz..

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, moto kupiłem, w stanie jeźdzącym, zrobiłem nim ze 3 tysie, i jak wracałem z moto bazaru z wawy to lało jak z cebra i jedną i w drugą, i nie dojechałem do domu:)

Potem zajżałem do modołu a on ma 3 wycięte dziUry pozaklejane taśmą izolacyjną. Dzwonię do kolesia co mi go sprzedał i on mówi że moduł bym dostrajany do nowego kluczyka bo stary zgubił. Ale widzę że dostarajanie polega na uzyciu wiertarki....

Moduł znalazłem za 2.2 tyś z kompletem kluczyków, tylko jakos mi sie nie usmicha ładować w cos co może byc takie samo jak i mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, moto kupiłem, w stanie jeźdzącym, zrobiłem nim ze 3 tysie, i jak wracałem z moto bazaru z wawy to lało jak z cebra i jedną i w drugą, i nie dojechałem do domu:)

Potem zajżałem do modołu a on ma 3 wycięte dziUry pozaklejane taśmą izolacyjną. Dzwonię do kolesia co mi go sprzedał i on mówi że moduł bym dostrajany do nowego kluczyka bo stary zgubił. Ale widzę że dostarajanie polega na uzyciu wiertarki....

Moduł znalazłem za 2.2 tyś z kompletem kluczyków, tylko jakos mi sie nie usmicha ładować w cos co może byc takie samo jak i mój.

Zapytaj w serwisie ile kosztują te części i czy mógłbyś je zamówić bez pokazywania faktury za motocykl?

jeżeli moduł i kluczyk ze stacyjką pochodzi z legalnego rozbitego motocykla to w/g mnie warto. Cena jest dobra.

A swoją drogą to ciekawe kto dostrajał moduł do kluczyka ?

Takie ingerencje w zabezpieczenia antykradzieżowe są karalne a ci którzy to pochwalają zmienią zdanie dopiero wtedy gdy ich ukochany motocykl trafi w łapki złodzieja.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowanie, to kwestja przeciągnięcia magnezem ehehe, natomiast koduje się za pomocą 2 kabelków, to nie problem. W serwisie nowy modół z kompletem kluczyków po znajmościach i kombinowaniu, kosztuje 4500 zł. Nie wiem narazie dałem takiemu agentowi do naprawy może cos zwalczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w serwisie ile kosztują te części i czy mógłbyś je zamówić bez pokazywania faktury za motocykl?

jeżeli moduł i kluczyk ze stacyjką pochodzi z legalnego rozbitego motocykla to w/g mnie warto. Cena jest dobra.

A swoją drogą to ciekawe kto dostrajał moduł do kluczyka ?

Takie ingerencje w zabezpieczenia antykradzieżowe są karalne a ci którzy to pochwalają zmienią zdanie dopiero wtedy gdy ich ukochany motocykl trafi w łapki złodzieja.

 

pochwal sie u kogo nabyles moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien jestes ze jezdzisz na nie kradzionym sprzecie ???

Lub nie kradzionych czesciach ???

Jezeli tak jest to kiepsko.

Nie wiem jak wyglada to w polskim prawie, ale u mnie to tkzw "bierne paserstwo" - skutkuje przepadkiem sprzetu.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...