Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę przyjechać x 1, poznać WAS ale nikt mnie nie chce przygarnąć pod swój dach :biggrin:

Trudno. Przynajmniej będę pilnować porządku :biggrin: :crossy:

Będę tym no CIECIEM- Aniołem- jak w Alternatywy 4 :clap:

No i czystość relacji damsko- męskich będzie chroniona przez Anioła Stróża :eek: :)

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, gdybyscie jednak wolaly w jednym domku zamieszkac jeszcze z kims czwartym to mysle ze nie byloby zadnego problemu. Jakos przezyjemy z Tomkiem :biggrin:. Szkoda tak Nulke na lodzie zostawiac :biggrin:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad mialbym dolaczyc? Chyba z Kabat :biggrin:

 

 

No to kochany tym lepiej....a widzisz dopiero w Borkach noc spędzimy razem ja nie wiem jak to sie dzieje hahaha no więc trzeba ustalić jakieś miejsce na start i kiedy wyruszamy i dodatkowo czy dotrzymacie mi towarzystwa w mojej rozsądnej turystycznej jeżdzie :biggrin: ( przypominam 1 sezonik 20.08.07 zdane prawko)

 

A w sumie ilu osobowe tam sa domki Nulka się nie zmiesci???

Edytowane przez izula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ustalone, słuchajcie Lime sie poświeci i na karimatce przekima na podłodze a Nulka jest przyjeta pod dach ,,,( teraz Lime mnie przeswieci za tego posa ) nie wiem jak uważacie dla mnie w sumie karimatka i śpiwór t też nie problem

 

P.S. niech wypowie się przygarnięta ekipka domkowa niepaląca, nie chrapiąca wręcz idealna bym powiedziała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze czytam to mam już dach nad głową.WIELKIE DZIĘKI :icon_mrgreen:

 

Nie pale, chrapanie odpada itd.

 

Lime-- ja Ci takie posłanie przygotuje :biggrin:

Nawet kołysankę zaintonuje :wink: oraz inne środki mające na celu wynagrodzenie Twojego gestu.

Do serca przytul psa. Wez na kolana kota, A Lime niech poczuje ( w ramach przyjazni :wink: )

co to jest pieszczota :icon_razz: :cool:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze czytam to mam już dach nad głową.WIELKIE DZIĘKI :icon_mrgreen:

 

Nie pale, chrapanie odpada itd.

 

Lime-- ja Ci takie posłanie przygotuje :biggrin:

Nawet kołysankę zaintonuje :wink: oraz inne środki mające na celu wynagrodzenie Twojego gestu.

Do serca przytul psa. Wez na kolana kota, A Lime niech poczuje ( w ramach przyjazni :cool: )

co to jest pieszczota :icon_razz: :cool:

POZDRO

 

 

Haha no Lime to sie porobiło 3 baby jak Ci zaczną spiewac to w zyciu nie zaśniesz :-) Ty nasz darczyńco....a tak przechodząc do konkretów jak z rezerwacją ktoś się orientuje zwaliłam to na PW na Tomka ale może ktoś się tym zjamie na ochotnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izula, najpierw powinnismy sie upewnic ze zmiescimy sie w piecioro w domku. Ja tam jeszcze nie bylem wiec nie wiem jak duze sa. Adam, jak myslisz?

 

A pewnie ze was nie puscimy :icon_mrgreen:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, postaram się zawitać na imprezę :wink:

Na tę okazję szlifuję skecz "Maciej i smok" w wykonaniu jednoosobowym :icon_mrgreen:

Przedpremiera w Poczajowie przy kurczakach wypadła obiecująco, więc pacziemu niet?

 

HKK

 

nooo nieeeee

jak Kamandir skecze będzie opowiadał to i ja zawitam :icon_razz:

nasłuchałem się na płucie lotniska na Bemowie w czasie kursu :biggrin: są DOBRE :wink: hehehe

PS. Muszę tam do was wpaść swoim nabytkiem :cool:

może jutro??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izula, najpierw powinnismy sie upewnic ze zmiescimy sie w piecioro w domku. Ja tam jeszcze nie bylem wiec nie wiem jak duze sa. Adam, jak myslisz?

 

A pewnie ze was nie puscimy

 

Ja myślę, że u Was już sie nie zmieszczą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...