Skocz do zawartości

Orlen Platinum 2T


wojtek2812
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no jak chcesz przejchać 1000-2000tys to lej mixol zresztą simson i mz nie są wysoko obr więc może i im nie zaszkodzi, jak kiedyś na poprzednim moto chciałem zaoszczędzić i wlałem mixola i nówka sprzet sie rozpieprzył w drobny mak... :) teraz jeździe na motulu pólsyntetyk :biggrin: I przebieg mam przezajebisty jak na 2-sówa który do tej pory ma kopa na 50cc nie z tej ziemi (27150km) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale kiedyś tak nie kręcili żeby szukać oszczędności.teraz na przykład rafineria gdańska robi mixol ze zlewków przepalonych olejów.z resztą zobacz sobie jaką to ma konsystencję-rzadkie jak cholera

 

 

Hahahah :clap: :clap: :clap: :clap: gdybym byl moderatorem to bym Ci kolego jebn** BANA!! Skad te wiadomosci czlowieku? Pozatym co to zupa jest ze jak zadka to juz nie dobra?? :biggrin: :biggrin: :biggrin: Jebni* sie w glowe.

 

Pozdro :)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah :clap: :clap: :clap: :clap: gdybym byl moderatorem to bym Ci kolego jebn** BANA!! Skad te wiadomosci czlowieku? Pozatym co to zupa jest ze jak zadka to juz nie dobra?? :wink: :wink: :banghead: Jebni* sie w glowe.

 

Pozdro :icon_exclaim:

No ale niestety nie jesteś moderatorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na mixolu jezdzilem na moim simie cale trzy lata i nic sie nie dzialo a chcialem zaznaczyc ze jak go kupilem to takze robilem remont generalny... wiec chyba mozna go polecic do takich motorkow jak ogary jawki czy simki :wink: ale do silnikow takich jak ma honda ns 1 to bym go w zyciu nie wlal :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale kiedyś tak nie kręcili żeby szukać oszczędności.teraz na przykład rafineria gdańska robi mixol ze zlewków przepalonych olejów.z resztą zobacz sobie jaką to ma konsystencję-rzadkie jak cholera

To widac jak sie kolega zna na olejach do 2T przeciez i zadszy tym lepszy najlepiej wlej transelfa 80W90 :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Do takich konstrukcji jak simson MZ jawa itp nie warto jać oleju drozszego niz 10zł za L nie dlatego jak nie którzy wyjaśniali że kiedys byłe gorsze i chodziły ale to wynika nawt z budowy 2T tam jedna kropla oleju jest uzyta tylko jeden raz !!!!! po czym idze w wydech albo sie spala inaczej jest w 4T jedna kropla jest uzywana milliardy razy dlatego lanie do 4T dobrych olei mam sens

Takie oleje jak castrol to sie nadaja do wychynowych silników jak np aprilla RS 250/125

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...