Skocz do zawartości

Moje pierwsze moto


abu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nabyłem mojego pierwszego stalowego rumaka :icon_razz:

Piękna i znana na forum Honda CBF 600AS.

Ma mi służyc do ogólnie pojętej turystyki motocyklowej.

 

Jak tylko ogarnę rozległe zabrudzenia to zapodam aktualne fotki,

a tu są zdjęcia od poprzedniego właściciela.

 

Teraz tylko muszę nauczyć się na nim jeździć i jestem happy :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a nie CBF 600SA? :banghead:

 

to z wrażenia :icon_mrgreen:

2004/PC38 (chyba), ale to nie jest takie istotne IMO

 

Co do opinii i poglądów to jak polatam to na pewno się nimi podzilę

na jakimś spotkanku :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam: Czemu Adam sprzedał tak szybko? :biggrin:

 

Rama krzywa, z silnika sie olej leje, ale czasami odpala - poza tym jest OK :biggrin:

 

Też byś szybko sprzedał :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama krzywa, z silnika sie olej leje, ale czasami odpala - poza tym jest OK :biggrin:

 

Też byś szybko sprzedał :biggrin:

 

 

Gdy ja miałem na niej dzwona to po spawaniu ramy i pomiarach mówili, że geometria jest ok. :crossy:

 

Poważnie się pytam bom curious :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeden dzień komp zepsuty, a tu już tyle postów.... Ale tak... Tytuł debila miesiąca przypada tym razem mi...

 

Abu oczywiście życze tylu niezapomnianych i pięknych chwil z nią ile ja miałem... Kuźwa człowiek zaczyna to rozumieć gdy już jest po fakcie... Na dowidzenia walnąłem w ciagu 2 dni 300 km, ale dalej płakać się chce... Ale za to V-Tec kusi... Mam nadzieje, że nie bede żałował chociaż ciężko będzie... Tym bardziej, że ta miała wystarczająco mocy (czasem nadto) a co dopiero 800.

 

Tak jak mówiłem... Sprawdzaj czasami czy Distal dobrze trzyma, żeby Ci główka ramy nie odpadła. Silnik możesz czasem przygrzać suszarką żeby lepiej odpalała i posprawdzaj czasem te druciki co są zamiast bezpieczników, żeby sie jakieś spięcie nie zrobiło... To tyle...

 

Miłego użytkowania Tobie i tacie... Dbaj o nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, jeden dzień komp zepsuty, a tu już tyle postów.... Ale tak... Tytuł debila miesiąca przypada tym razem mi...

 

Abu oczywiście życze tylu niezapomnianych i pięknych chwil z nią ile ja miałem... Kuźwa człowiek zaczyna to rozumieć gdy już jest po fakcie... Na dowidzenia walnąłem w ciagu 2 dni 300 km, ale dalej płakać się chce... Ale za to V-Tec kusi... Mam nadzieje, że nie bede żałował chociaż ciężko będzie... Tym bardziej, że ta miała wystarczająco mocy (czasem nadto) a co dopiero 800.

 

Tak jak mówiłem... Sprawdzaj czasami czy Distal dobrze trzyma, żeby Ci główka ramy nie odpadła. Silnik możesz czasem przygrzać suszarką żeby lepiej odpalała i posprawdzaj czasem te druciki co są zamiast bezpieczników, żeby sie jakieś spięcie nie zrobiło... To tyle...

 

Miłego użytkowania Tobie i tacie... Dbaj o nią...

Kurcze, a zapomniałeś dodać, żeby sprawdzał czy super glue na mocowaniach plastików dobrze trzyma :evil: .

No i oczywiście gratuluję zakupu

Edytowane przez Bajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do gratulacji z powodu zakupu :)

 

A przy okazji, właśnie wczoraj też stałem się posiadaczem CBF'ki z 2004r, niestety nie mam do niej instrukcji :crossy: Czy ktoś wie, gdzie można takową zdobyć, kupić, ew. może ktoś z okolic w-wy dysponuje i mógłby pożyczyć na kilka godzin do skserowania? Najchętniej po polsku, ale po angielsku awaryjnie też może być. Innych języków niestety nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...