Skocz do zawartości

Chwale sie: moja nowa ZX 10R 06


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje!

Zajefajna maszyna! Kawy bardzo mi sie podobaja i nie wiem czy nie bedzie to moj nastepny moto. Napisz poznie jak bedzie sie sprawowac bo mnie te opinie niektore zniechecaja co do tej marki.

Pozdro i dluggggiiiieeeegggooo sezonu zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam złą wiadomość - ma wadę - brak zieleni :flesje: -- ale te arrow-y ........... musze na koniec sezonu to naruchać. Myślałem o zmianie tego na nowy zx10r który napewno wyjdzie z 2008r, ale tak sie tym zajebiście jeżdzi że dam sobie spokój. Zaczołem zmiany. Na razie przewody w oplocie -zielone oczywiście- zebatka przód 1 ząb mniej, tył aluminium 2 więcej wiec strasznie skróciłem przełożenia, łańcuch wyścigowy afam 520 też zielony, amor hyper pro i jeszcze zostały do założenia arowy z kolektorami i eliminator exupa. Jak mnie poczesze w przyszłym roku to zakupie zmieniarkę i moduł wyścigowy.

Motocykl masz zajebisty. Gratulacje.

Edytowane przez dziur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam złą wiadomość - ma wadę - brak zieleni :icon_mrgreen: -- ale te arrow-y ........... musze na koniec sezonu to naruchać. Myślałem o zmianie tego na nowy zx10r który napewno wyjdzie z 2008r, ale tak sie tym zajebiście jeżdzi że dam sobie spokój. Zaczołem zmiany. Na razie przewody w oplocie -zielone oczywiście- zebatka przód 1 ząb mniej, tył aluminium 2 więcej wiec strasznie skróciłem przełożenia, łańcuch wyścigowy afam 520 też zielony, amor hyper pro i jeszcze zostały do założenia arowy z kolektorami i eliminator exupa. Jak mnie poczesze w przyszłym roku to zakupie zmieniarkę i moduł wyścigowy.

Motocykl masz zajebisty. Gratulacje.

 

 

Hehe, Yoshi brzmi rownie dobrze a moze nawet lepiej , ;) :icon_mrgreen: . Sam myslalem o 10ce, ale potrzebuje moto wszechstronnego, wiec kupilem Z1k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Gratuluje nowego "dziecka" :buttrock:

Ale uważaj na siebie bo to pieroońsko mocna maszyna,wiem ze wiesz o tym ale przypominam :clap:

W takim razie życze szerokości,gumowych drzew i ostrożnych puszkarzy :buttrock:

Pozdrawiam :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...