Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie mam wielka slabosc do Triumpha Speedmastera - http://home.powertech.no/olat/Speedmaster_Red_1024.jpg - ta obudowa filtra powietrza :D , piekny sprzet. No i oczywiscie wspomniany Thruxton a ze "scigaczy" to nowy Triumph Sprint ST http://www.climbbike.com/motorcycle/Spr_004.jpg - :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie triumph sie troche wyrobil. ostatnio ma duzo udanych modeli daytona 675, speed triple, nowy tiger. swoja droga thruxton jest przezajebisty, tyle, ze nie stac mnie na drugie moto do lansu :)

 

zamien k4 na Daytone 675 a napewno nie pozalujesz !

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku roku jestem szczęśliwym właścicielem swego wieloletniego marzenia - Triumpha Bonneville T100.

Przejechałem dotychczas 4,5 tys. km więc o trwałości nie mogę się wypowiadać ale cała reszta - jak najbardziej ok.

Do Thruxtona też się przymierzałem i bardzo mi się podoba, ale nie było mi na nim wygodnie - jak dlamnie niezbyt ergonomiczna pozycja za kierownicą . W swoim mam i styl i jedzie fajnie ( silnik z Thruxtona ), a walory użytkowe znacznie lepsze.

Pozdrawiam wszystkich Triumphowców ( Triumphatorów ?) i nie tylko

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał wał, to byłoby to na 100% moje przyszłe moto. A tak... to nie jestem pewien :icon_eek:

 

 

No warte by bylo wtedy " grzechu "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger 1050, to jakieś totalne nieporozumienie. Nie rozumiem, dlaczego zabito w nim resztkę "endurowatości", która jeszcze się w nim tliła do wersji 955i.

955i

1050

Sam silnik w nowym 1050, to nie wszystko. Na pewno jest wspaniały ale polata już tylko po asfalcie. Może Triumph sie jeszcze opamięta? :biggrin: Przecież ma w ofercie inne ścigacze...

PS. Sam przymierzam się do 955i :bigrazz:

hikor

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor, właśnie na nasze cudne dziury Tiger może być świetny. Kupa ludzi jeździ motocyklami, które nie nadają się w teren (DL, Varadero, TDM itd) ale są świetne w turystyce że tak powiem - alfaltowej :icon_razz: Ja akurat taką uprawiam i to, że raz na rok muszę podjechać 50 metrów do biwaku po szutrze, nie skłoni mnie do kupna enduro :icon_razz: Bo takie aterenowe turystyczne endura typu Tiger mają dobrą moc, stabilność, wygodną pozycję, świetne zawieszenia na kiepskie nawierzchnie - a jak trzeba, to 180 czy więcej polecą :biggrin: Dlatego mi się Tiger 1050 bardzo podoba. Tylko szkoda, że wału nie ma :biggrin:

 

pozdr

LYsY

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor, właśnie na nasze cudne dziury Tiger może być świetny.

[...]

...Lysy ...a że tak nieśmiało zapytam ...skąd wiesz :) :) ...miałeś okazję testować :crossy: ...ja nie miałem okazji pośmigać nowym Tigerem ...i opierając się na danych katalogowych obawiam się, że z tym 'świetnym pokonywaniem naszych cudnych dziur' może wcale nie być tak kolorowo ...bo owszem bardzo podoba mi się przedni zawias (USD) i przednie hamulce ...115KM i 100Nm też wielce przypada mi do gustu :D ...natomiast przednie koło w rozmiarze 17" rujnuje mi moją idee tego motóra - czyli idealne moto na polskie drogi. ...i dlatego nie zmienię V-Stroma na Tigera 2007 ...choć to oczywiście czysto teoretyczne rozważania ...być może po jeździe testowej radykalnie zmienię swoje podejście do tego moto ;) ...tyle, że 45k peelenów za nowego Tigera z ABS ...versus 36,5k peelenow za nowego V-Stroma (ABS niestety nie oferowany) ...nie nastraja jakoś optymistycznie ...chociaż patrząc na cenę nowego Varadero 2007 (50k pln) ...może nie jest tak źle ;)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...