Skocz do zawartości

Sportowa swieca od malca


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cze

jsli chesz sie bawic w takie cos to kup sobie swiece spleetfire

pozdro

 

ale spleetfire jest z długim gwintem! a ta do malucha to briski i jest przeznaczona do malca wiec mam krótki gwint a jej ciepłota to 95 czyli na lato w sam raz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole najbardziej iskry jednak wedlug mnie ogar czuje ze "dobre co polskie" :lol: Jak kupilem NGK to moze mial super extra kopa ale przez 30 min pozniej przerwal i kupa, wymieniamy swiece na stara iskre- jedziemy dalej. A i mam jeszcze jedno pytanko nie wiem czemu jak zamontuje nowa swiece to ogorek ma super kopa i wogole wszystko fajnie, a jak pojezdze na nim ze 3 godziny to wyraznie slabnie, trudniej sie go odpala i tak juz jest do zuzycia sie swiecy. Co moze byc tego przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole najbardziej iskry jednak wedlug mnie ogar czuje ze "dobre co polskie" :lol: Jak kupilem NGK to moze mial super extra kopa ale przez 30 min pozniej przerwal i kupa' date=' wymieniamy swiece na stara iskre- jedziemy dalej. A i mam jeszcze jedno pytanko nie wiem czemu jak zamontuje nowa swiece to ogorek ma super kopa i wogole wszystko fajnie, a jak pojezdze na nim ze 3 godziny to wyraznie slabnie, trudniej sie go odpala i tak juz jest do zuzycia sie swiecy. Co moze byc tego przyczyna??[/quote']

 

Moliwe ze masz zla mieszanke, uzywasz zlego oleju, swieca sie zbytnio nagrzewa (o ile to mozliwe) - mialem podobna sprawe w MB5 tyle ze swieca nie dodawala mi zadnej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...