Skocz do zawartości

Yamaha FZS Fazer 98r- Naped


shaman9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nastepujacy problem: Po wymianie calego zestawu napedowego i ustawienieu napiecia lancucha po obruceniu kola o pol obrotu napiecie lancucha ulega zmianie. Lancuch staje sie luzniejszy a po nastepnym obrocie powraca do pierwotnego napiecia. Wyglada mi na to ze podczas obracania sie kola zmienia sie odleglosc pomedzy zebatkami. Tak jakby felga byla krzywa. Czy ktos spotkal sie kiedys z takim czyms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja miałem taki problem ale gdy łańcuch był wyciąnięty w jednym miejscu. Felga nawet jakby była krzywa to nie ma aż takiego wpływu na naciąg. (postaw na centralna stópke i zakręć to będziesz widział czy jest krzywa). Ja w pierwszej klejności zmierzyłbym zębatke czy jest idealnie okrągła, bo jeśli dzieje się tak dokładnie co 1/2 obrotu koła to raczej nie jest łańcuch, lub jest przesunięty środek zebatki tylnej. Zdejmij łańcuch i kręć kołem powinno być to widoczne na zębatce. Pozdro

Edytowane przez przemekpimek

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam nastepujacy problem: Po wymianie calego zestawu napedowego i ustawienieu napiecia lancucha po obruceniu kola o pol obrotu napiecie lancucha ulega zmianie. Lancuch staje sie luzniejszy a po nastepnym obrocie powraca do pierwotnego napiecia. Wyglada mi na to ze podczas obracania sie kola zmienia sie odleglosc pomedzy zebatkami. Tak jakby felga byla krzywa. Czy ktos spotkal sie kiedys z takim czyms?

 

Powiedz jeszcze jakiej firmy masz łańcuch i zębatki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...